Jump to content
Jaro

uzależniony od domen

Recommended Posts

Guest Anubis
Niektórzy natomiast są uzależnieni od forum di.pl i nawet jak pójdą na odwyk, to i tak po jakimś czasie wracają.. :P

:P

 

Ogólnie to nie ma co narzekać póki się na tym zarabia :P Jednak fakt, wiele rzeczy można zaniedbać przez domeny. Oprócz tego, w moim przypadku, można się dowiedzieć co to jest stres i ile paczek papierosów można tak naprawdę na dzień wypalić :P

 

Ja dosyć niedawno kupiłem domenę by stworzyć branżowego bloga dla "chorych" i tych którzy chcą być "chorzy": domenoholik*pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dosyć niedawno kupiłem domenę by stworzyć branżowego bloga dla "chorych" i tych którzy chcą być "chorzy": domenoholik*pl :P

 

megalgal. Jestem domenoholikiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyobraźcie sobie, co się stanie, gdy zaczną o tym mówić w mediach publicznych. :P

Zawsze można sobie parafrazę skruszonego domainera na podstawie poniższego fragmentu przygotować.

http://www.youtube.com/watch?v=g9VJ9UUrnAE

Mówię sobie: przestań rejestrować domeny, mało to ich w życiu miałeś ?

Ale sobie tylko język strzępię i nic z tego.

Panie jak ja kocham te domeny ...

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
zalecenie jest proste, całkowita przerwa na 2-4 tygodnie, koniec newsletterów, śledzenia rynku, a nawet forum, i zawsze można trochę wytrzeźwieć, niektórzy już wtedy nie wracają, wtedy pojawiają się opcje, a opcje to wir pochłaniający ofiary, przetrwają najtwardsi :P

 

2-4 tygodnie?

a jak w tym czasie przeocze perełkę, która mogłaby zmienić moje życie ??? :P

 

i tu jest największy problem

 

AnonimowyDomeniarz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
... całkowita przerwa na 2-4 tygodnie, koniec newsletterów, śledzenia rynku, a nawet forum ...

Nic z tego, a jak się zwolni dobra domena? ;) Albo natchnienie na dobrą domenę przyjdzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Czego panu najbardziej brakuje?

- Mojej grupy wsparcia.

- A co to za grupa?

- Należę do grupy wsparcia producentów filmowych, których nie stać jeszcze na własny odrzutowiec.

 

 

;) allen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma u mnie dnia bez di.pl, więc chyba to uzależnienie od domen i forum jednocześnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie jestem uzależniony od domen ale... jak ominę choćby jeden dzień listy spadów to mam wyrzuty sumienia, wizję straconych pieniędzy itp. Listy przeglądam już na siłę, dostaję oczopląsu, ale to uczucie nie pozwala mi przestać... To uzależnienie, czy czysty biznes? Wagę pieniądza znam, bo pracuję na dole w kopalni w ciężkich warunkach. Jak sprzedam jakąś nindżę za równowartość miesięcznej wypłaty to kurwica ( kurwica.pl :) ) mnie strzela i dopadają czarne myśli o rzuceniu pracy, która co by nie było jest mega niebezpieczna i co zjazd przez myśl przechodzi, że możesz nie zobaczyć już więcej słońca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie zarejestruję kilka świeżych :) z palca w danym miesiącu to jestem jakiś nieswój. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak nie zarejestruję kilka świeżych ;) z palca w danym miesiącu to jestem jakiś nieswój. :)

Za kilka miesięcy Ci przejdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak nie zarejestruję kilka świeżych ;) z palca w danym miesiącu to jestem jakiś nieswój. :)

 

I prawidłowo. Dajesz zarobić innym. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za kilka miesięcy Ci przejdzie :)

 

Za 2 mc-e stuknie 2 lata jak tam mam więc słabo to widzę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze w miarę szybko się poddawałem w życiu, odpuszczałem w różnych kwestiach, a w przypadku domen jakoś cały czas się nie poddaję i ciągle mam nadzieję na pierwszą sprzedaż powyżej 1k PLN (i tak już jakieś 2,5 roku). To już poważna choroba...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja boję się przeglądać newslettery z dropped i premium bo wiem że skończy się to wrzuceniem czegoś na przechwyt... od momentu gdy stwierdziłem "nie kupuję już niczego, muszą zwrócić mi się koszty a potem znowu zacznę skopować" wydałem 2x tyle kasy... ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze w miarę szybko się poddawałem w życiu, odpuszczałem w różnych kwestiach, a w przypadku domen jakoś cały czas się nie poddaję i ciągle mam nadzieję na pierwszą sprzedaż powyżej 1k PLN (i tak już jakieś 2,5 roku). To już poważna choroba...

 

Sebastian

alpine5

 

Musisz pamiętać że nie ilość a jakość domen się liczy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem uzależniony. Od kilku miesięcy mówię sobie, dość wydawania kasy, trzeba oszczędzać i skupić się na realizacji innych projektów, po czym ładuję grube tysiące w zakup opcji, które zrealizują się chyba dopiero moim wnukom :)

Całe szczęście, że zgubiłem dzisiaj karty płatnicze, do czasu otrzymania nowych będzie trochę spokoju.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem uzależniony. Od kilku miesięcy mówię sobie, dość wydawania kasy, trzeba oszczędzać i skupić się na relalizacji innych projektów, po czym ładuję grube tysiące w zakup opcji, które zrealizują się chyba dopiero moim wnukom :)

Całe szczęście, że zgubiłem dzisiaj karty płatnicze, do czasu otrzymania nowych będzie trochę spokoju.

Niestety dropped ma coś takiego jak debet , który u mnie osiąga maximum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem uzależniony. Od kilku miesięcy mówię sobie, dość wydawania kasy, trzeba oszczędzać i skupić się na relalizacji innych projektów, po czym ładuję grube tysiące w zakup opcji, które zrealizują się chyba dopiero moim wnukom ;)

Całe szczęście, że zgubiłem dzisiaj karty płatnicze, do czasu otrzymania nowych będzie trochę spokoju.

po co Ci kary płatnicze przy kupnie domen?

kupujesz je w Carrefourze? :)

 

Niestety dropped ma coś takiego jak debet , który u mnie osiąga maximum

 

chłopaki wyluzujcie się trochę bo zbankrutujecie jak tak dalej pójdzie :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
po co Ci kary płatnicze przy kupnie domen?

 

Nie mam konta w Polsce a przelewy zagraniczne za dlugo idą, więc wszystkie płatności robię kartą. Poszedłbym do Żabki ale za daleko :)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyobraźcie sobie, co się stanie, gdy zaczną o tym mówić w mediach publicznych. :)

 

Pan minister Kapica będzie robił obławy na domeniarzy :)

 

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×