Jump to content
Sign in to follow this  
krystianzima

informacje na temat uzytkownika af ,:idziezima

Recommended Posts

nie siejcie paniki OBPON tez niedawno mial zerowe konto i licytowal tez mozna bylo powiedziec ze nie oplaci domen lub podbija ,

 

Nikt nie mówi, że "zagloba" nie opłaci - nie ma co opłacać bo nie wygrywa żadnej aukcji, tylko je podbija...

Widzę, że to Twoje wszystkie aukcje ?

Normalnie byłbym pewien, że sam podbijasz tylko po co więc zakładałeś ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bo wkurza mnie jak ktos licytuje i nie oplaca.....a zagloba wygrywa u mnie kilka aukcji.....a w niekturych licytuje tylko sam ,wiec mysle ze wasze sugestie sa bezpodstawne.....

 

a tak apropo to jest tylko mala czesc moich aukcji ......

 

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1057462

 

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1057379

 

wiesz ja sie tlumaczyl nie bede .....masz linki....a to ze ktos licytuje to mysle ze kazdemu z was jest na reke ....mi tez ....oczywiscie jezeli oplaca wylicytowane domeny.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo wkurza mnie jak ktos licytuje i nie oplaca.....a zagloba wygrywa u mnie kilka aukcji.....a w niekturych licytuje tylko sam ,wiec mysle ze wasze sugestie sa bezpodstawne.....

 

Dasz linka do jakichś aukcji gdzie licytuje sam ?

 

Ja widzę 2 opcje:

 

1. Podbijasz i się dobrze bawisz tym tematem.

2. Ktoś Cię wrabia ;-)

 

pzdr

 

d

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko po co więc zakładałeś ten temat?

Ktoś i tak by założył, to już lepiej zrobić to samemu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

po 1 . Naucz się edytować posty i nie stawiaj 3 pod sobą..

po 2. ewidentnie widać że podbijasz swoje FM czy to sam czy jakiś kolega.. proceder trwa od dawna i liczę że jednak AM zrobi coś z takimi sprawami.

 

I to by było na tyle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widząc dwa nicki (i wiedząc tylko to, czyt. nie znając użytkowników, ich historii zakupów, ich ip etc.) - krystianzima i idziezima nie można NIE dojść do wniosku że chodzi o tą samą osobę, nie wiem tylko jak ma to przysporzyć popularności podbijanym aukcją.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
krystianzima każdy wie jaka jest prawda, daruj sobie bo jesteś żałosny, należy ci się ban i tyle, mam nadzieje że w końcu am się Tobą zajmie i będziesz z głowy, razem ze swoimi kolegami idziezima, janek, oraz obecnie janosik, którzy wszyscy są jedną osobą czyli TOBĄ! a ten temat to jedna wielka ściema, tylko po to go założyłeś żeby zbić nas z tropu i trochę zamydlić oczy, owszem udało ci się ale twoja pazerność cię zgubiła i rozszyfrowała (swoją drogą też dziwny zbieg okoliczności: janek - janosik, krystianzima - idziezima faktycznie zero spójności) robisz niezły bajzel przy okazji trzepiąc kasę i twoja chciwość powinna zostać nagrodzona adekwatnie do twoich czynów, mam tylko nadzieję że am zrobi z Tobą porządek jak najszybciej i to tyle w tym temacie.

 

 

Miałem to samo pisać przy ostatnich podbitkach w sprawie parsivala, wszystko się zgadzało, daty podbić, daty utworzonych kont lewych użytkowników. Nie chciałem wcześniej robić dymu ale widzę że część kolegów już nie wytrzymała. Mam wszystkich użytkowników którzy wtedy podbijali w zablokowanych, żaden nie opłacił tego co wygrał, widzę że teraz ładnie pozmieniałeś nicki tych użytkowników, Twój nick sprzedawcy który też zmieniłeś nic Ci nie da. Parsival sporo kasy zostawiał na AM i skutecznie go odstraszyłeś ćwoku ! Teraz pojawił się OBPON i Ty robisz to samo, chcesz się bawić to idz do piaskownicy a biznesy zostaw poważnym ludziom. Jest okazja coś zarobić to Ty wkraczasz i wszystko pierd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem to samo pisać przy ostatnich podbitkach w sprawie parsivala, wszystko się zgadzało, daty podbić, daty utworzonych kont lewych użytkowników. Nie chciałem wcześniej robić dymu ale widzę że część kolegów już nie wytrzymała. Mam wszystkich użytkowników którzy wtedy podbijali w zablokowanych, żaden nie opłacił tego co wygrał, widzę że teraz ładnie pozmieniałeś nicki tych użytkowników, Twój nick sprzedawcy który też zmieniłeś nic Ci nie da. Parsival sporo kasy zostawiał na AM i skutecznie go odstraszyłeś ćwoku ! Teraz pojawił się OBPON i Ty robisz to samo, chcesz się bawić to idz do piaskownicy a biznesy zostaw poważnym ludziom. Jest okazja coś zarobić to Ty wkraczasz i wszystko pierd...

 

dokładnie, podpisuje się pod tym rękami i nogami a wcześniej byłeś pamiętam jako hoteldomen.pl potem też miałeś jakiś inny śmieszny nick i teraz znów jako sprzedaje, robisz niesamowity bajzel i skutecznie odstraszasz poważnych inwestorów takich jak teraz OBPON dlatego czas już żeby cię w końcu zbanowali bo za dużo już sobie naważyłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja oddaje sprawę do am - koniec tego cyrku ileż można

 

i wiem że dużo osób ma Ciebie już dosyć janku, zaglobo, idziezimo czy kimkolwiek jesteś dlatego daruj sobie straszenie 'sondami' i zastanów się nad tym co robisz bo wyraźnie przeginasz i tylko ludzi tym ...

 

 

a co do sądu no to :

 

szkoda ze to tylko net bo za takie slowa ryja bys juz nie mial.......

 

 

Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

 

więc daruj sobie straszenie 'sondami' czy innymi twoimi wymysłami bo sam nie jesteś święty i wiesz o tym doskonale, dużo osób z tego tematu jest po mojej stronie i naprawdę wypadało by żebyś przemyślał sprawę, ochłonął i zrozumiał że giełda am to nie są żarty i miejsce na podbijanie aukcji 'fejkami' bo nie wmówisz nam że ktoś specjalnie założył te konta (czyli było ich wielu) żeby w twoich aukcjach licytować bo wystawiasz takie super domeny.

Edited by jacek1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że przydało by się tutaj dochodzenie w sprawie tych podbić przez idziezima, ale nie prowadzone przez AM tylko po prostu przez policje (o ile w ogóle jest taka możliwość) bo faktycznie, to już zwyczajne wykroczenie (przestępstwo). A opinia o domeniarzach idzie w świat, a to jak wiadomo rzutuje na cały ten biznes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na konto pana zimakrystian zostały naliczone kary za podbijanie w swoich aukcjach zgodnie z regulaminem serwisu, oraz zablokowano możliwość wystawiania nowych aukcji. Konta podbijaczy zostały również zablokowane.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na konto pana zimakrystian zostały naliczone kary za podbijanie w swoich aukcjach zgodnie z regulaminem serwisu, oraz zablokowano możliwość wystawiania nowych aukcji. Konta podbijaczy zostały również zablokowane.

 

 

taka postawa mi się podoba, pełen PROFESJONALIZM :)

 

wypadało by jeszcze w tych aukcjach w których ceny były podbijane aby użytkownik OBPON nie przepłacał, i nabył te domeny zgodnie z ceną wystawioną na początku a nie po 'podbiciach'

 

 

Dziękuje serdecznie wszystkim którzy zainteresowali się tym tematem i pomogli w doprowadzeniu sprawy do końca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wypadało by jeszcze w tych aukcjach w których ceny były podbijane aby użytkownik OBPON nie przepłacał, i nabył te domeny zgodnie z ceną wystawioną na początku a nie po 'podbiciach'

 

Też mi się tak wydaje, bo w tych aukcjach, gdyby nie podbijacz aukcji(zagloba) ceny dla użytkownika OBPON byłyby dużo niższe:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=74222...st&p=456814

 

Dobra postawa ze strony Dropped.pl, mi ta sprawa też mocno śmierdziała, za dużo tych aukcji było na "zbieg okoliczności".

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
wypadało by jeszcze w tych aukcjach w których ceny były podbijane aby użytkownik OBPON nie przepłacał, i nabył te domeny zgodnie z ceną wystawioną na początku a nie po 'podbiciach'

 

Myślę że właśnie tak będzie, był już kiedyś taki przypadek chyba...

 

Dziękuje serdecznie wszystkim którzy zainteresowali się tym tematem i pomogli w doprowadzeniu sprawy do końca :)

 

Dołączam się :)

 

PS. Brawo DROPPED !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na konto pana zimakrystian zostały naliczone kary za podbijanie w swoich aukcjach zgodnie z regulaminem serwisu, oraz zablokowano możliwość wystawiania nowych aukcji. Konta podbijaczy zostały również zablokowane.

Z jednej strony szkoda że tak późno.. a z drugiej jednak trzeba pogratulować wreszcie interwencji.

 

I mam nadzieję że kolejne tak ewidentne podbijanie będzie odpowiednio wcześniej zatrzymywane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że osoby, które licytują aktywnie w więcej niż 5-10 aukcjach równocześnie już można brać na celownik w połączeniu z ich świeża rejestracją.

Mogą oczekiwać na ręczną weryfikacją moderatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na konto pana zimakrystian zostały naliczone kary za podbijanie w swoich aukcjach zgodnie z regulaminem serwisu, oraz zablokowano możliwość wystawiania nowych aukcji. Konta podbijaczy zostały również zablokowane.

Może ten przykład , zahamuje kolejnych naciągaczy . Brawo Dropped , dobra robota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie sytuacje nie powinny w ogóle mieć miejsca, ale niestety nie da się temu zapobiec dopóki dropped/AM nie wprowadzi kaucji na wszystkie licytacje, wtedy nie będzie sztucznego podbijania i nie opłacania wylicytowanych domen, pewnie zaraz pojawią się głosy że to nie przejdzie ponieważ zmniejszy to ilość osób chcących kupować domeny, ale aby nie dopuszczać właśnie do takich sytuacji, to to właśnie było by najlepsze rozwiązanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie sytuacje nie powinny w ogóle mieć miejsca, ale niestety nie da się temu zapobiec dopóki dropped/AM nie wprowadzi kaucji na wszystkie licytacje, wtedy nie będzie sztucznego podbijania i nie opłacania wylicytowanych domen, pewnie zaraz pojawią się głosy że to nie przejdzie ponieważ zmniejszy to ilość osób chcących kupować domeny, ale aby nie dopuszczać właśnie do takich sytuacji, to to właśnie było by najlepsze rozwiązanie.

 

A może przez chwilę postaw się na miejscu kupujących, którzy musieliby dla każdej licytacji wpłacać osobną kaucję, nawet jeśli by nie wygrywali wszystkich licytacji? :) Przecież to jest nierealne i nieprzyjazne rozwiązanie dla kupujących, szczególnie takich, którzy dopiero się zarejestrowali na giełdzie (jak to, jeszcze nic nie licytuję, a już mam płacić?). Takie, które obniżyłoby liczbę składanych ofert na wszystkich aukcjach o jakieś 90-95%, tego AM na pewno nie zrobi.

 

Teraz wpłacasz jedną kaucję i już możesz licytować powyżej jakiegoś tam progu cenowego i to jest sensowne, nie opłacasz - kaucja przepada. Nawet obniżenie progu kaucji do 0 zł by nic nie dało, bo ktoś mógłby wpłacić kaucję 30 zł i podbić 10 aukcji o 100 zł i tak by mu się "zwróciło".

 

Tak naprawdę jedynym sensownym rozwiązaniem jest zwracać AM uwagę na takie akcje czy zakładać podobne wątki, dobrze, że reagują na to. Takie zachowania podobnie jak oszustwa i wyłudzenia są jednak marginesem - ogromna większość licytujących jest uczciwa i nie podbija swoich aukcji, bo nie ma w tym kompletnie sensu - jeśli ktoś tak robi to prędzej czy później to wyjdzie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może przez chwilę postaw się na miejscu kupujących, którzy musieliby dla każdej licytacji wpłacać osobną kaucję, nawet jeśli by nie wygrywali wszystkich licytacji?

 

Nie dla każdej, tylko jedną kaucję która pozwalała by licytować do granicy tej kaucji nie ważne w ilu licytacjach.

 

Przecież to jest nierealne i nieprzyjazne rozwiązanie dla kupujących, szczególnie takich, którzy dopiero się zarejestrowali na giełdzie (jak to, jeszcze nic nie licytuję, a już mam płacić?). Takie, które obniżyłoby liczbę składanych ofert na wszystkich aukcjach o jakieś 90-95%, tego AM na pewno nie zrobi.

 

Tak nie jest to "przyjazne", ale jeśli chcemy pozbyć się gówniarzy którzy zaśmiecają giełdę to trzeba coś wprowadzić aby się ich pozbyć, gówniarz nie pożyczy od mamy 1000 zł aby podbijać aukcje :)

 

No ale tak jak mówisz nie wiadomo co AM z tym zrobi, pewnie nic bo i tak zarabiają na tym, gorzej z tymi którzy muszą przez takich baranów - podbijaczy tracić kasę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×