Jump to content
chillout

zkkm.pl - opinia o domenie

Recommended Posts

Mam pytanie do was o opinie dla tej domeny...

Oczywiście jest zarejestrowana, zkkm.pl to skrót od Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" z mojego miasta komunikacja miejska... Ile mógłbym tak mniej więcej wyciągnąć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie do was o opinie dla tej domeny...

Oczywiście jest zarejestrowana, zkkm.pl to skrót od Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" z mojego miasta komunikacja miejska... Ile mógłbym tak mniej więcej wyciągnąć?

 

zarejestrowana parę dni temu i już klient się zgłosił ? ;) ale fart...

wal 3k i negocjuj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jest, klient miał domenę zkkm.org.pl a ja jako że prawnie nie była zastrzeżona to zarejestrowałem domenę zkkm.pl i od razu napisali do mnie e-mail'a żebym nie używał domeny do własnej strony tylko żebym spotkał się z nimi i dogadał w sprawie domeny...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jest, klient miał domenę zkkm.org.pl a ja jako że prawnie nie była zastrzeżona to zarejestrowałem domenę zkkm.pl i od razu napisali do mnie e-mail'a żebym nie używał domeny do własnej strony tylko żebym spotkał się z nimi i dogadał w sprawie domeny...

Natchnęło ich tak nagle po Twojej rejestracji? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natchnęło ich tak nagle po Twojej rejestracji? ;)

 

 

Rejestrowałem ją jakieś 3 tygodnie temu... Prawdopodobnie chcieli sami ją zarejestrować, ale ich zdążyłem ubiec. Mam nadzieję tylko... że nie wymyślą czegoś dziwnego... różnie to może być z takimi organizacjami jak komunikacja. Ogólnie prosili o spotkanie w sprawie domeny... Nie wiem na czym będzie polegać to spotkanie... Czy będą chcieli ją odkupić czy jeszcze coś innego... Zobaczę w dniu jutrzejszym, ale nawet jeśli to od ilu byście proponowali zacząć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

5k ale znajac zycie beda to mieli w 4 literach i zarejestuja cos za 12zl zycze powodzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi to pachnie mailingiem do nich do ktorego sie nie przyznajesz

1) domena zarejestrowana na osobe fizyczna, nie ma linku na stronie, wiec nie wiem jak napisali maila do Ciebie

2) zarejestrowana 5 dni temu a nie 3 tygodnie - takie szybkie kontakty sie nie zdarzaja

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi to pachnie mailingiem do nich do ktorego sie nie przyznajesz

1) domena zarejestrowana na osobe fizyczna, nie ma linku na stronie, wiec nie wiem jak napisali maila do Ciebie

2) zarejestrowana 5 dni temu a nie 3 tygodnie - takie szybkie kontakty sie nie zdarzaja

 

 

3 tygodnie temu zarezerwowana, zarejestrowana 5 dni temu bo wtedy miałem kase

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jeszcze, to spotkanie mi nie pasowało - sprzedałem ok. 150 domen łącznie, spotkanie osobiste było raptem ... 5 czy 6 razy - KK rzadko proponują spotkanie

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 tygodnie temu zarezerwowana, zarejestrowana 5 dni temu bo wtedy miałem kase

a kiedy się dokładnie z Tobą skontaktowali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe skąd wzięli maila

NASK im dał? szybko:)

 

zresztą Ty wiesz najlepiej jak było

nie zamierzam Ci nosa wydłużać bezpodstawnie, bo to nie fair

po prostu brzmi to trochę nierealnie co piszesz.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat z nimi zaczął się już bardzo bardzo wcześniej... Oni mieli mojego e-maila u siebie w bazie z tego powodu że ja przez 2,5 roku prowadziłem stronę na temat komunikacji miejskiej. Parokrotnie bezskutecznie miało dojść do współpracy... Wyczekałem moment kiedy domena będzie dostępna do zakupu konkretnie zkkm.pl Oni dokładnie wiedzą o tym że tylko ja się zajmuję takimi rzeczami w naszym mieście. Napisali do mnie e-maila z zapytaniem, to ja im odpowiedziałem że ją mam zarejestrowaną i stąd to spotkanie. Dlatego tak jak pisałem wyżej nie wiadomo czego będą chcieć... Może kupić, a może jeszcze im coś innego wpadnie do głowy. Ja powiem tak że nie liczę już na nic innego tylko na kasę... Bo co do współpracy to z takimi związkami się nie da za bardzo.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, teraz rozumiem. Domyślam się jednak, że Ty wyszedłeś z propozycją "współpracy" mając ją w rezerwacji.

skoro to nie TM, to pewnie będą chcieli kupić i pewnie za max 100zł ;)

a może zaczną Cie straszyć prawnikami, że chcesz zarobić na gminie, itp.

 

Idź śmiało i dowiesz się wtedy o co chodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretnie ZK "KM" to prywaciarze... to nie jest gminna komunikacja, może jest dotowana z gminy. Ogólnie w bazie istnieją jako prywatny związek. Więc nawet o to nie mogą mnie zastraszać. Zobaczymy popołudniu co z tego będzie, na razie się nie nakręcam bo może być później lekki zawód. Napiszę co i jak dzisiaj po powrocie ze spotkania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może korzystniej byłoby wynająć domenę?

Albo zaoferować usługi administrowania domeną, stworzenia strony oraz pozycjonowania?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może korzystniej byłoby wynająć domenę?

Albo zaoferować usługi administrowania domeną, stworzenia strony oraz pozycjonowania?

 

Też sądzę że będzie to na dłuższą metę bardziej opłacalne. ( za samą domenę kokosów raczej nie uzyskasz )

Nie będą mogli też posądzić o "złą wiarę "

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 tygodnie temu zarezerwowana, zarejestrowana 5 dni temu bo wtedy miałem kase

A gdzie są tak długie rezerwacje? Chętnie tam porezerwuję.

Data rezerwacji i tak będzie datą rejestracji więc....

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie są tak długie rezerwacje? Chętnie tam porezerwuję.

Data rezerwacji i tak będzie datą rejestracji więc....

 

 

W cal.pl rejestrowałem domenę także tam możesz sobie iść ;)

 

Co do spotkania, byłem na nim i dostałem informację że chcą ją ode mnie zakupić. Prosili mnie e-mail z ofertą jaką chce za tą domenę a wtedy on to przedstawi na zebraniu zarządu. Jak będzie się okaże... Z tego co wiem to co poniedziałki mają zebrania więc dopiero za tydzień się dowiem co będzie z moją ofertą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×