Jump to content
Sign in to follow this  
Grzesiek86

Dropped.pl - wizytówki stron

Recommended Posts

Czy tylko ja mam problem z hostingiem dla domen w Dropped?

Chodzi o domenę ebudzik.pl. Strona z dnia na dzień przestała działać. W tej chwili przekierowuje na parking NameDrive.

 

Poniżej przytaczam fragment regulaminu dotyczącego wizytówek stron.

Wizytówki stron

 

Właściciel serwisu udostępnia do każdej domeny zarejestrowanej w serwisie darmowy hosting o wielkości 5 MB przestrzeni dyskowej, bez ograniczeń ruchu. Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, aby hosting stron działał prawidłowo, jednak nie daje żadnych gwarancji do do dostępności usługi. Parametry darmowego hostingu (takie jak powierzchnia dyskowa albo ograniczenia ruchu) mogą być zmienione z tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Korzystanie z darmowego hostingu do celów niezgodnych z prawem jest zabronione. Właściciel zastrzega sobie prawo do zablokowania hostingu stron zawierających treści sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami (np. phishing, łamanie praw autorskich), a także wypowiedzenia usługi hostingu dowolnej strony z miesięcznym wyprzedzeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam problem . Tylko,że u mnie zamiast strony,którą wrzuciłem do folderu wyświetla się strona z ofertą domeny .Cały czas jakieś problemy z tym darmowym hostingiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×