Jump to content
Sign in to follow this  
mirekm

Problem z płatnością za domenę przechwyconą

Recommended Posts

Czy miał ktoś ostatniop problem z płatnością mTransfer w panelu az.pl? Miałem wczoraj taki przypadek, że opłacałem przechwyconą domenę mTransferem poprzez stronę az.pl (w panelu domen przechwyconych). Zdziwiło mnie, że nie dostałem żadnego potwierdzenia na e-mail o dokonananej płatności i że płatność nie została odnotowana w panelu. Aby przekonać się czy wszystko działa prawidłowo opłaciłem kolejna przechwyconą domenę (miała termin za 3 dni) i sytuacja była podobna tzn płatnośc wyszła mTransferem, natomiast nie miałem zadnego potwierdzenia platnosci e-mailem oraz nie miałem zadnej informacji w panelu, ze domena została oplacona. Sprawdzałem w historii konta i wyszły do AZ dwa przelewy, wiec platnosc był dokonana, natomiast nie była w żaden sposób odnotowana przez az.pl. Dziś informacja, że z braku płatności domena została wystawiona na aukcje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj trochę interweniowałem w AZ telefonicznie i mailowo, dziś dostałem info o potwierdzeniu wpłaty mTransferem (wpłata wczoraj, potwierdzenie dziś) i domeny zostały zarejestrowane na mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

 

Proszę w razie problemów o mail na adres ksiegowosc@az.pl zajmiemy się bezzwłocznie każdą sprawą indywidualnie.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×