Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

20 najdroższych domen września

Recommended Posts

nie pasuje mi w tym zestawiemiu slowo handlarze (ale moze jestem przewrazliwiony) ;)

handlarze domenami informują na forum inwestorów domenowych

handlarze negatywne skojarzenia, inwestorzy oczywiscie pozytywne

 

apropo randka: przy tej cenie org.pl randka.com*pl nie wydaje sie byc przeplacona ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem skąd czerpiecie info na tańsze domeny ale online-pizza.pl sprzedałem parę miesięcy temu... i jeszcze ta literówka w nicku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukaj na MamBiznes.pl lub CenyDomen.pl i obserwuj forum.

CenyDomen.pl nie aktualizuja sie już od pewnego czasu (ponad misiąc), proponuję jeszcze notowanie.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie trochę dziwi cena dwuliterówki LL.pl, czy domenę dwuliterową można kupić w cenie x xxx ? Myślałem że 10 trzeba zdrowo przerzucić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie pasuje mi w tym zestawiemiu slowo handlarze (ale moze jestem przewrazliwiony) ;)

 

handlarze negatywne skojarzenia, inwestorzy oczywiscie pozytywne

 

 

 

Nie wiem, mnie się wydaje, że "inwestor" to zupełnie kto inny niż "handlarz". Jeśli kojarzy ci się negatywnie, to używaj słowa "sprzedawca". Są sprzedawcy i nabywcy. Nie wszyscy sprzedawcy to inwestorzy, więc nie mylmy pojęć.

 

 

mnie trochę dziwi cena dwuliterówki LL.pl, czy domenę dwuliterową można kupić w cenie x xxx ? Myślałem że 10 trzeba zdrowo przerzucić.

 

Jak widac, nie wszystko jest takie oczywiste jak się wydaje. Niewątpliwą zaletą dwuliterówek jest ich krótka nazwa. Zaledwie dwie literki do wstukania. Ale dla większości dwuliterówek na tym zalety się kończą. Trzeba jeszcze zbudować brand wokół dwuliterówek. Na przykład, z czym kojarzy ci się TR.pl, albo HJ.pl? Zapewne z niczym. Są oczywiście dwuliterówki mające oczywiste skojarzenia typu DJ.pl, WF.pl, PL.pl, EU.pl, DE.pl, TP.pl, PR.pl, RP.pl, jednak nie ukrywajmy, do wiekszości trzeba dobudować filozofię. FB jeszcze niedawno z niczym się nie kjarzyło. teraz, przyznam, czasem odruchowo wstukuję FB.pl (zamiast fb.com). Ale bez brandu wokół tego to nic nie znaczy, nawet jak właściciel będzie chciał sobie rozwinąć dwuliterówkę, bo to dla niego skrót nazwy, np. KŁ.pl = koparko-ładowarki. OK, ale kto poza nim to wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie trochę dziwi cena dwuliterówki LL.pl, czy domenę dwuliterową można kupić w cenie x xxx ? Myślałem że 10 trzeba zdrowo przerzucić.

 

To było 2 lata temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×