Jump to content
Sign in to follow this  
cypisek999

Problem z dodaniem domeny na parking

Recommended Posts

Witam

 

Przed kilkoma dniami zakupiłem sobie pewną domenę (gimmez PeeL), która pozytywnie przeszła weryfikację i znalazła się na moim parkingu na Namedrive. Jest tam jednak tylko "oficjalnie", gdyż obecnie, od wczoraj wyświetla się na niej znany wszystkim komunikat, że domena jest zarejestrowana w Aftermarket.pl itp. Sprawa mnie dziwi, gdyż trwa już to kilkadziesiąt godzin. Dodam, że w opcjach na Aftermarket mam zaznaczone "Zawsze wystawiaj domeny na parking". Myślę, że problem może tkwić w tym, że gdy klikam Zarządzanie domeną -> Parking -> Ustawienia parkingu, ukazuje się Error #31000: Error 109 : domain not found. A Wy co o tym myślicie?

post-8001-1319015985_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niewiem czy to przez to ale we whois widze ze masz najpierw ns2 a potem ns1 wpisany.

 

To chyba nie ma znaczenia - z ciekawości sprawdziłem WHOIS kilku moich zaparkowanych domen i też miały ns2, a potem ns1 i mimo tego leżą sobie bez przeszkód na parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

też tak mam z 3 domenami które ostatnio kupiłem, więc nie jesteś sam ;) pewnie wina leży ze strony am musimy cierpliwie poczekać i myślę że sprawa się sama wyjaśni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
też tak mam z 3 domenami które ostatnio kupiłem, więc nie jesteś sam ;) pewnie wina leży ze strony am musimy cierpliwie poczekać i myślę że sprawa się sama wyjaśni :)

 

To fajnie, że mnie pocieszyłeś, bo kupiłem w ostatnich dniach 3 domeny i nie mogąc dodać ich na parking bardzo się wk**wiłem :P Myślałem, że tylko u mnie takie rzeczy się dzieją. Mam nadzieję, że AM zareaguje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To fajnie, że mnie pocieszyłeś, bo kupiłem w ostatnich dniach 3 domeny i nie mogąc dodać ich na parking bardzo się wk**wiłem :) Myślałem, że tylko u mnie takie rzeczy się dzieją. Mam nadzieję, że AM zareaguje.

 

mam to samo, do tego jedna z nich to literówka demotywatorów i codziennie zbierała około 20-25 wejść dziennie, a od 2 dni mi nie nalicza ruchu nawet na am :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam to samo, do tego jedna z nich to literówka demotywatorów i codziennie zbierała około 20-25 wejść dziennie, a od 2 dni mi nie nalicza ruchu nawet na am :/

 

A ja nabyłem literówkę banku i możliwe, że straciłem już kilka dolarów, ale co tam :/ Mam nadzieję, że dropped nie będzie już robić takich numerów..

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja nabyłem literówkę banku i możliwe, że straciłem już kilka dolarów, ale co tam :/ Mam nadzieję, że dropped nie będzie już robić takich numerów..

Nie sądzę, aby wolne były jeszcze literówki banków zarabiające choć dolara dziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sądzę, aby wolne były jeszcze literówki banków zarabiające choć dolara dziennie.

 

Zgadzam się z Tobą, ale to była domena kupiona od innego użytkownika, a nie nowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można samemu zaparkować domenę na namedrive.Ja tak zrobiłem i nie narzekam.

 

Ja tak właśnie poczyniłem - jak już wcześniej wspominałem, domeny są na moim koncie parkingowym na namedrivie, ale nie zliczają ruchu, a zamiast reklam wyświetla się na nich treść, że jest zarejestrowana w aftermarket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie przechwycone domeny parkuje, ale "palcówek" i testów już nie ( od kilku dni), pomimo obietnic nic sie nie zmienia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tyle: sprawa poszła do przodu. Dostałem dzisiaj odpowiedź od Jakuba Mączyńskiego z dropped, że domena gimmez PeeL przekierowuje już na parking, co rzeczywiście okazało się prawdą. Niemniej jednak pozostałe domeny kupione przeze mnie w tym tygodniu (getionline PeeL i rukki PeeL) nadal nie przekierowują na Namedrive i w ustawieniach parkingu widnieje Error #31000: Error Handling Request. Odpisałem dropped o tej sprawie, że dotyczy większej ilości osób. Zobaczymy - szczerze mówiąc wątpię w szybkie rozwiązanie sprawy, bo jes weekend, ale mam nadzieję, że w następnym tygodniu nie będzie już tej usterki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie dalej lipa więc chyba trzeba jednak napisać do supportu am, a szkoda bo nie lubię im zawracać głowy, jednak problem jest na tyle frustrujący że jednak muszę go rozwiązać w taki sposób :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
u mnie dalej lipa więc chyba trzeba jednak napisać do supportu am, a szkoda bo nie lubię im zawracać głowy, jednak problem jest na tyle frustrujący że jednak muszę go rozwiązać w taki sposób :/

 

Niestety to jedyne rozwiązanie w tej sytuacji. Tylko nie zapomnij im podać nazw domen. Życzę powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×