Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

.co.pl - czy juz ktoś sprzedał jakąś domenę z tym rozszerzeniem?

Recommended Posts

.co.pl - czy juz ktoś sprzedał jakąś domenę z tym rozszerzeniem?

Może byśmy taki temat tutaj otworzyli i dopisywali sprzedane domeny z ta końcówką?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też jestem bardzo ciekawy ;)

 

Kurde, ja cały czas myślałem że jesteś kobietą :) ;>

 

 

Ja wiem kto wygrał, Michau!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurde, ja cały czas myślałem że jesteś kobietą :) ;>

 

Wania to rosyjskie męskie imię, zdrobienie od Iwan. ;) A co do sprzedaży .co.pl to ja póki co znam tylko te: http://cenydomen.pl/search.php?n=.co.pl&am...=12&ye=2011

 

Suma wszystkich sprzedaży: 19 205,00 PLN

 

"Ktoś" (Michau Enterprises) sprzedał już trochę domen, za prawie 20 tys. zł, ale o innych sprzedażach póki co jest cicho, o ile takie mają w ogóle już miejsce.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wania to rosyjskie męskie imię, zdrobienie od Iwan. :) A co do sprzedaży .co.pl to ja póki co znam tylko te: http://cenydomen.pl/search.php?n=.co.pl&am...=12&ye=2011

 

Suma wszystkich sprzedaży: 19 205,00 PLN

 

"Ktoś" (Michau Enterprises) sprzedał już trochę domen, za prawie 20 tys. zł, ale o innych sprzedażach póki co jest cicho, o ile takie mają w ogóle już miejsce.

No tak, a 1:10 to ja kupiłem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
.co.pl - czy juz ktoś sprzedał jakąś domenę z tym rozszerzeniem?

[...]

 

 

Tak. "Szał" sprzedaży trwa [tzn. ja do tego nie przykładam ręki] :)

 

Wczoraj sprzedano na "AM" co najmniej 50 polskich domen w ogóle. Tylko kilka "czystych" peelek w tym, jednego IDN-a a pozostałe sprzedaże dotyczyły subdomen co.pl. [za: cenydomen.pl].

 

I co rzuca się w oczy patrząc na te sprzedane subdomeny? Świetne, pierwszorzędne powiedziałbym keywordy w subdomenie co.pl.

I mizerne ich ceny [w absolutnej większości nie przekraczające 50 zł w obrębie jednej transakcji].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak się skończy kieszonkowe od rodziców to nawet takich sprzedaży nie będzie :)

Ale na odnowienia będzie bo urodziny i imieniny są co roku. I jeszcze gwiazdka, pozytywne zakończenie roku szkolnego itd... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To powinna być gratisowa subdomena do hostingu w Dropped. Czekam na pierwsze posty o co.pl w dziale "zabawne komentarze do ofert" :)

 

To mi przypomina próbę sprzedaży aliasów z dobrymi keywordami via allegro, ludzie nie kupowali tego wcześniej, ale może teraz uwierzą, że co.pl jest prawie jak com.pl - tak czy inaczej, życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj sprzedano na "AM" co najmniej 50 polskich domen w ogóle. Tylko kilka "czystych" peelek w tym, jednego IDN-a a pozostałe sprzedaże dotyczyły subdomen co.pl. [za: cenydomen.pl].

 

Też powoli zaczyna mnie to irytować, nic się nie sprzedaje tylko same .co.pl :)

Ale z tego co widze jeszcze trzy dni i koniec z tym...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też powoli zaczyna mnie to irytować, nic się nie sprzedaje tylko same .co.pl :)

Ale z tego co widze jeszcze trzy dni i koniec z tym...

...bo klienci AMu to skutek uboczny w prowadzeniu "własnej giełdy domen".

Przypomina mi to sprzedaż domen IDN - .EU... gdy to AM swoimi ofertami zawalił wszystkie kategorie i działy... totalnie "zakrywając" innych sprzedających. Strona główna wyglądała wtedy jak jeden wielki IDN .EU Nie pamiętam ile to wtedy trwało... ale chyba tydzień lub dłużej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×