Jump to content
Sign in to follow this  
whiskyananas

Dukt.pl Billbordy.pl

Recommended Posts

Ciężko się czepiać ale mogę pokręcić nosem przy billbordy - l.poj. byłaby XXX XXX, a tak jest trochę gorzej ;) Na pewno KK nie będzie to przeszkadzać, bo fraza zacna i bardzo komercyjna i średnie XX XXX do wyrwania. Ten zakup (?) to długoletnia inwestycja i naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze. Z drugiej strony zastanawiają mnie wyniki wyszukiwania, dla l.poj to 4 090 000 a dla l.mn. tylko 27 100.

 

 

Dukt.pl to na brand? Bo raczej nie dukt leśny - na tym się biznesu nie zrobi ;) Podoba mi się ale klasę niżej niż ww.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Billbordy.pl fajna domena i zapewne się fajnie sprzeda ;) Ostatnie moje dwie sprzedaże dotyczyły właśnie branży reklamowej i sam chętnie bym przygarnął Twoją ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

billbordy przez 2 LL ?

 

Wydaje mi się, że powinno się pisać BILBORDY po polsku, albo BILLBOARDY troche z angielskiego

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciężko się czepiać ale mogę pokręcić nosem przy billbordy - l.poj. byłaby XXX XXX, a tak jest trochę gorzej ;) Na pewno KK nie będzie to przeszkadzać, bo fraza zacna i bardzo komercyjna i średnie XX XXX do wyrwania.

 

Moim zdaniem nierealna taka kwota, bo poprawna forma to billboardy, choć mogę się mylić, branża reklamowa jest mocno przebrana jeśli chodzi o reklamę to może jednak ktoś się skusi. ;)

 

A dukt, nawet ciekawa czteroliterówka z sensem, jest kilka firm o tej nazwie - moim zdaniem 2-3 tys. zł będzie osiągalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
billbordy przez 2 LL ?

 

Wydaje mi się, że powinno się pisać BILBORDY po polsku, albo BILLBOARDY troche z angielskiego

 

 

google też poprawia

 

Czy chodziło Ci o: billboard

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

@entersite - no tak, bilbordy też jest poprawna (spolszczona). ;) Ale przez dwa l to już trochę przekombinowana forma.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Straszna kaleka ta fraza .. i adwords mówi sam za siebie (320).

Dlaczego na pewno ktoś kupi Tą domenę ? Człowiek nie zwróci uwagi na Taki "szczegół" podczas wyszukiwania.

Liczy się cena, dobra lokalizacja, a że przez 2 l - to naprawdę grzyb ważne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem że piszę o Billboard (zresztą dla niego sprawdzałem wyniki)... przyzwyczaiłem się że whisky daje raczej poprawne adresy, tak to nie mam zdania - klientów na pewno bedzie mniej na tą domenę a i cenę trzeba przedzielić przez 10 :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślałem że piszę o Billboard (zresztą dla niego sprawdzałem wyniki)... przyzwyczaiłem się że whisky daje raczej poprawne adresy, tak to nie mam zdania - klientów na pewno bedzie mniej na tą domenę a i cenę trzeba przedzielić przez 10 :/

 

 

hehe, domena poprawna, tylko akurat w najrzadszym typie pisowni ;)

 

 

tutaj i w paru firmach jest napisane :

 

 

http://www.clearchannel.com.pl/f12800dc585...78ec5f35f2b2bbb

 

 

 

a co do dukt-u ?

 

czy ktoś ma pomysł na zastosowanie ?

 

dziękuję bardzo za dotychczasowe, wyczerpujące opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×