Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Nowe cenniki hurtowe w premium.pl

Recommended Posts

Drodzy forumowicze!

 

Niezmiernie miło mi poinformować, że z dniem dzisiejszym wprowadzamy nowe cenniki hurtowe, dostępne dla wszystkich użytkowników, którzy utrzymują w premium.pl ponad 20, 50, 100, 200 lub 500 domen. Zgadza się, już 20 domen w panelu uprawnia do istotnych zniżek, jak np. rejestracja domeny za 12 zł netto zamiast 15! Zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi stawkami pod adresem: https://premium.pl/prices.html

 

Mam nadzieję, że nowe ceny uczynią korzystanie z panelu premium.pl jeszcze przyjemniejszym. :-)

 

Warto pamiętać, że najniższe w Polsce ceny to nie jedyna, ani nawet nie główna zaleta premium.pl. Wygodny, stabilny panel domen, skrojony specjalnie na potrzeby inwestorów domenowych; najwyższa skuteczność przechwytywania domen; bonusy za transfery, a nawet za samo utrzymywanie domen w premium.pl - to tylko niektóre z wielu przyczyn, dla których, gdy raz poznasz premium.pl, nie zamienisz go na nic innego. ;-)

 

Zapraszam!

 

P.S. Hurtowe pobieranie kodów authinfo u konkurencji: https://www.dropped.pl/dm_transfers.php?mode=outgoing :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...) najwyższa skuteczność przechwytywania domen (...)
Czyli na moje oko około 20%? Macie jakieś wewnętrzne statystyki by poprzeć tą tezę? Nie chodzi mi o robienie Tobie przykrości, bo Premium jest super tylko każdy catcher pisze że jest najlepszy a to fizycznie niemożliwe :)

 

No chyba że podliczacie też łapanie testów i wrzucanie na "wyprzedaży" - to faktycznie, skuteczność w .pl 99% :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli na moje oko około 20%? Macie jakieś wewnętrzne statystyki by poprzeć tą tezę? Nie chodzi mi o robienie Tobie przykrości, bo Premium jest super tylko każdy catcher pisze że jest najlepszy a to fizycznie niemożliwe :)

 

Mylisz się, jest to możliwe. Weźmy bazę zamówień składanych przez klientów premium.pl. Skuteczność premium.pl w realizacji zamówień wynosi 50-75%. Przykładowo dla ostatnich 7 dni skuteczność wyniosła: premium.pl 68%, dropped 20%, az 12%. Teraz weźmy dropped. Znając miesięczne raporty, jakie michau ongiś publikował (nie wiem czy nadal to robi), wiem że ilość zamówień w dropped to średnio 4x więcej niż w premium. Innymi słowy, przy łapaniu 75% domen dropped nie ma żadnej konkurencji. Dzięki temu, mimo słabej skuteczności, może zgodnie z prawdą podawać, że odsetek przechwyconych wynosi 75% + (20%*25%) = 80%. Wszystko się zgadza. :-) Nie wiem niestety skąd swój odsetek bierze AZ, bo nie mam danych nt. ilości zamówień w tamtym serwisie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest możliwość jakiegoś hurtowego przeniesienia domen z Dropped? Miałbym normalne polskie faktury (koszta).

 

Przecież droppowskie też w koszta możesz dać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rozumiem ceny zawarte w podanym linku obowiązują wszystkich , gdzie można znaleźć zniżki ceny dla osób posiadających np 20 domen ?

 

PS> chociaż ceny testów dla wszystkich macie tańsze niż AM:P jednak w wypadku pozytywnego testu i chęci rejestracji i tak AM wygrywa o te 28 gr :)

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki :) czyli nie jest wcale tak różowo jak wyglądało początkowo :)

 

Ale porównujesz obie ceny netto, czy z vatem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli na moje oko około 20%? Macie jakieś wewnętrzne statystyki by poprzeć tą tezę? Nie chodzi mi o robienie Tobie przykrości, bo Premium jest super tylko każdy catcher pisze że jest najlepszy a to fizycznie niemożliwe :)

 

Dobrze, że nie napisałem tego ja jako pierwszy, bo wyszłoby, że znowu się czepiam :-) A prawda jest taka, że Premium wcale nie ma takiej skuteczności. Osobiście daję do przechwytywania domeny zarówno do Dropped, Premium i AZ (i to już wyselekcjonowane te nie-premium-droppedowe). I najwyższą skuteczność ma Dropped. Premium i AZ w tyle, a rzekłbym, że AZ ma nawet nieco większą skuteczność niż Premium i nie piszę tego, żeby komuś dopiec, ale tak wynika z moich obserwacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale porównujesz obie ceny netto, czy z vatem?

Patrzę na to co mam zapłacić, nie mam firmy więc podatku i tak nie odliczam.

Nawet po transferze swoich powiedzmy 50 lepszych domen będę nadal 2,76zł stratny na rejestracji każdej domeny, nie mówiąc już o przedłużeniach co przy 50 sztukach zwiększy moje wydatki o prawie 700 zł rocznie - a to mogę zainwestować w jakieś nowe zakupy.

 

Napiszesz pewnie, że za transfer zarobię.. ale to jest sztuczne i naciągane bo i tak 1/5 kwoty trzeba będzie zapłacić od siebie, a ceny lepszych przechwyconych domen są strasznie wysokie wraz z pojawieniem się bonusów za transfer. W AM za bonusy związane z przedłużaniem domen mogę sobie złapać jakąś opcję ZA DARMO co jest niewątpliwie atrakcyjniejsze niż przepłacone zakupy.

 

Co do przechwytywania to również robiłem eksperyment i wrzuciłem 5 domen do przechwycenia i do premium i do AZ i niestety to az złapało 3 z tych domen, premium tylko 1. Chyba, że jako swoją skuteczność liczycie te domeny wystawiane od 300zł w dół... no to muszę przyznać, że macie tego sporo... tylko czy to jest argument którym można się chwalić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, że nie napisałem tego ja jako pierwszy, bo wyszłoby, że znowu się czepiam :-) A prawda jest taka, że Premium wcale nie ma takiej skuteczności. Osobiście daję do przechwytywania domeny zarówno do Dropped, Premium i AZ (i to już wyselekcjonowane te nie-premium-droppedowe). I najwyższą skuteczność ma Dropped. Premium i AZ w tyle, a rzekłbym, że AZ ma nawet nieco większą skuteczność niż Premium i nie piszę tego, żeby komuś dopiec, ale tak wynika z moich obserwacji.

 

Każdy sam wybiera co i gdzie dodaje, jednak statystyka pozostanie statystyką. Dla niedowiarków zrzut z aktualnych logów łapania.

http://s2.img.pl/BWSY6ok.png

Są to *wyłącznie* domeny z zamówieniami, do statystyk z oczywistych względów nie liczymy domen łapanych na wyprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
załóż firmę

 

Jeśli nie uzyskuje stałych comiesięcznych dochodów ze sprzedaży domen to nie bardzo będzie mu się to opłacało. Nawet jeśli będzie to jego pierwsza dg i załapie się na 2 letnią ulgę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, że nie napisałem tego ja jako pierwszy, bo wyszłoby, że znowu się czepiam :-) A prawda jest taka, że Premium wcale nie ma takiej skuteczności. Osobiście daję do przechwytywania domeny zarówno do Dropped, Premium i AZ (i to już wyselekcjonowane te nie-premium-droppedowe). I najwyższą skuteczność ma Dropped. Premium i AZ w tyle, a rzekłbym, że AZ ma nawet nieco większą skuteczność niż Premium i nie piszę tego, żeby komuś dopiec, ale tak wynika z moich obserwacji.

u mnie to samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tak jak Icebreaker jestem na razie osobą fizyczną z planami założenia działalności... Przełknąłbym te różnice cen, jednak interesuje mnie czy Premium ma podobną funkcjonalność jak Dropped, mianowicie, czy podczas transakcji Escrow domena przechodzi na Premium i to Premium wystawia kupującemu fakturę VAT?

 

Druga sprawa, czy do listy spadów jest możliwość dorobienia filtra Archive.org tak jak na Dropped (sprzed pół roku, roku, 2 lat itd.)? Przy obecnych problemach Dropped i totalnym olaniu klientów coraz częściej myślę o przenosinach wszystkich (300) domen do Premium.pl, bo AZ.pl odpada w przedbiegach ze względu na katastrofalny panel...

 

PS. pb cieszę się, że wróciłeś czynnie na forum, sorki jeśli Twoja absencja była spowodowana moimi przemyśleniami, ale jak widzisz teraz wszystko idzie w kierunku o jakim mówiłem, mianowicie obniżka cen na Premium oraz bonusy, abo przyciągnąć klientów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... czy podczas transakcji Escrow domena przechodzi na Premium i to Premium wystawia kupującemu fakturę VAT?

Jest taka funkcjonalność, ale ty jako nie vatowiec będziesz musiał pokryć koszt VAT'u. Dobrze mówię?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tak jak Icebreaker jestem na razie osobą fizyczną z planami założenia działalności... Przełknąłbym te różnice cen, jednak interesuje mnie czy Premium ma podobną funkcjonalność jak Dropped, mianowicie, czy podczas transakcji Escrow domena przechodzi na Premium i to Premium wystawia kupującemu fakturę VAT?

 

Niestety dla osób fizycznych ta funkcjonalność jest (na razie?) niedostępna, ze względu na problematyczne rozliczenia w takim wypadku.

 

Druga sprawa, czy do listy spadów jest możliwość dorobienia filtra Archive.org tak jak na Dropped (sprzed pół roku, roku, 2 lat itd.)? Przy obecnych problemach Dropped i totalnym olaniu klientów coraz częściej myślę o przenosinach wszystkich (300) domen do Premium.pl, bo AZ.pl odpada w przedbiegach ze względu na katastrofalny panel...

 

W filtrach rzeczywiście tego nie ma, ale można sobie poradzić sortowaniem,

https://premium.pl/catch/add.html?order=sta...sc=1&page=0

 

PS. pb cieszę się, że wróciłeś czynnie na forum, sorki jeśli Twoja absencja była spowodowana moimi przemyśleniami, ale jak widzisz teraz wszystko idzie w kierunku o jakim mówiłem, mianowicie obniżka cen na Premium oraz bonusy, abo przyciągnąć klientów :P

 

Nie potrafię się długo gniewać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety dla osób fizycznych ta funkcjonalność jest (na razie?) niedostępna, ze względu na problematyczne rozliczenia w takim wypadku.

Na razie? Czyli jest jakiś plan, aby wprowadzić coś w tym stylu? Myślę, że to dla osób fizycznych jest główny problem.

 

 

 

W filtrach rzeczywiście tego nie ma, ale można sobie poradzić sortowaniem,

https://premium.pl/catch/add.html?order=sta...sc=1&page=0

Niestety to nie rozwiązuje problemu, ponieważ nie da się ustalić priorytetów sortowania (najpierw data usunięcia, potem Archive.org). Po kliknięciu w ten link masz niby tylko domeny z Archive.org jednak są one porozrzucane jeśli chodzi o datę usunięcia. Najwygodniej jakby można było stworzyć filtr na podobieństwo Dropped, który na starcie odrzuca domeny bez Archive.org i wtedy sobie sortujesz wszystkie po dacie usunięcia, czy tam jak chcesz...

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
załóż firmę

firma musi jakieś mniej więcej stałe zyski osiągać :P w moim przypadku z domen zdecydowanie nie ma czegoś takiego :)

 

Jeśli nie uzyskuje stałych comiesięcznych dochodów ze sprzedaży domen to nie bardzo będzie mu się to opłacało. Nawet jeśli będzie to jego pierwsza dg i załapie się na 2 letnią ulgę :P

gdzie można znaleźć jakieś info o tej uldze :P? Bo własnie może jeszcze jako student i 1 dg to można liczyć na jakieś dodatkowe ;)?

 

Każdy sam wybiera co i gdzie dodaje, jednak statystyka pozostanie statystyką. Dla niedowiarków zrzut z aktualnych logów łapania.

http://s2.img.pl/BWSY6ok.png

Są to *wyłącznie* domeny z zamówieniami, do statystyk z oczywistych względów nie liczymy domen łapanych na wyprzedaż.

są statystyki.. tylko teraz można spojrzeć na jakoś ( wartość komercyjną ) domen.. i IMHO te lepsze ( czyli pewnie te gdzie więcej osób dodało je do przechwycenia ) zostały złapane właśnie przez konkurencję. Jest kilka całkiem.. ale większości z tych złapanych przez premium za 12 zł bym nie zarejestrował niestety

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie!

 

Profesjonalna ocena skuteczności przechwytywania może być wykonana jedynie w sytuacji, kiedy te same domeny są zgłoszone do AZ, Premium oraz Dropped i porównujemy skuteczność na tym ujednoliconym zestawie domen. W sytuacji kiedy tylko część domen pokrywa się u tych wszystkich firm, obliczanie skuteczności pokazuje tylko fragmentaryczne dane, które trudno wykorzystać przy porównywaniu.

Jedyne co można zrobić, to pokazać % przechwycenia domen zgłoszonych do danej firmy, ale porównanie tych wyników ma sens, jeśli każdy z podmiotów uczciwie poda wyniki przechwytywania. AZ.PL publikuje takie raporty co miesiąc.

 

Przykładowo AZ.PL przechwyciło 22 października 90% zgłoszonych domen. Skoro mowa o skuteczności Premium, to np. we wrześniu, akredytacje z których korzysta Premium złapały tylko 15% domen zgłoszonych do przechwycenia także w AZ.PL. Ta wartość nie pokazuje np. ile % domen zgłoszonych do Dropped złapało Premium, a więc trudno na tej podstawie zrobić porówanie.

 

Niestety cząstkowe dane nie pokazują pełnego obrazu sytuacji i dopóki nie będziemy dysponowali niezależnym arbirem na rynku, trudno będzie tworzyć w pełni profesjonalne porównania. Kilka lat temu Andrzej Bartosiewicz z NASK proponował publikację przez NASK ujednoliconych statystyk skuteczności, ale wtedy firmy łapiące domeny zaprotestowały i do dziś nie ma możliwości porównania łapaczy.

 

Dodatkowo chciałabym powiadomić o przygotowaniu przez AZ.pl kolejnej akredytacji w NASK, która będzie używana do systemu przechwytywania.

 

Przypominam także o naszej promocji dotyczącej 3 darmowych przechwyceń i 3 darmowych rejestracji domen w AZ.pl-serdecznie zapraszam do skorzystania z niej. Szczegóły znajdziecie na stronie: http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocj...ny_pid_281.html

 

Pozdrawiam

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich serdecznie!

 

Profesjonalna ocena skuteczności przechwytywania może być wykonana jedynie w sytuacji, kiedy te same domeny są zgłoszone do AZ, Premium oraz Dropped i porównujemy skuteczność na tym ujednoliconym zestawie domen. W sytuacji kiedy tylko część domen pokrywa się u tych wszystkich firm, obliczanie skuteczności pokazuje tylko fragmentaryczne dane, które trudno wykorzystać przy porównywaniu.

Jedyne co można zrobić, to pokazać % przechwycenia domen zgłoszonych do danej firmy, ale porównanie tych wyników ma sens, jeśli każdy z podmiotów uczciwie poda wyniki przechwytywania. AZ.PL publikuje takie raporty co miesiąc.

 

Przykładowo AZ.PL przechwyciło 22 października 90% zgłoszonych domen. Skoro mowa o skuteczności Premium, to np. we wrześniu, akredytacje z których korzysta Premium złapały tylko 15% domen zgłoszonych do przechwycenia także w AZ.PL. Ta wartość nie pokazuje np. ile % domen zgłoszonych do Dropped złapało Premium, a więc trudno na tej podstawie zrobić porówanie.

 

Niestety cząstkowe dane nie pokazują pełnego obrazu sytuacji i dopóki nie będziemy dysponowali niezależnym arbirem na rynku, trudno będzie tworzyć w pełni profesjonalne porównania. Kilka lat temu Andrzej Bartosiewicz z NASK proponował publikację przez NASK ujednoliconych statystyk skuteczności, ale wtedy firmy łapiące domeny zaprotestowały i do dziś nie ma możliwości porównania łapaczy.

 

Dodatkowo chciałabym powiadomić o przygotowaniu przez AZ.pl kolejnej akredytacji w NASK, która będzie używana do systemu przechwytywania.

 

Przypominam także o naszej promocji dotyczącej 3 darmowych przechwyceń i 3 darmowych rejestracji domen w AZ.pl-serdecznie zapraszam do skorzystania z niej. Szczegóły znajdziecie na stronie: http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocj...ny_pid_281.html

 

Pozdrawiam

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

 

Dokładnie tak jest. I tym oto sposobem, każdy partner potrafi mieć tak wysoką skuteczność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×