Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

To i ja coś wrzucę bo sam nie wiem co o nim myśleć ..podoba mi się ale im dłużej patrzę tym bardziej prosty mi się wydaje.

 

http://www.slask.tv

 

 

Serwis ma 1 tydzień więc mało tam jest...ale wszystko w swoim czasie...

 

Mój Pierwszy serwis. ( firmowany moją osobą ale nie robiony przeze mnie )

 

cel serwisu: hobby - pokazanie atmosfery na trybunach.

 

 

OD ponad 25 lat jestem kibicem i się ciesze, że trafiłem taką domenę...z palca zarejetrowana.

 

 

Proszę o słowa krytyki...tylko tak abym mógł je wykorzystać dalej i przekazać osobie, ktora to dzieło tworzyła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli

cel serwisu: hobby

i jest się wiernym kibicem to jak można sprzedać? :) ODP: za dobry cash :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Tego dnia miałem skok do góry i przez następnych kilka dni poziom odwiedzin na ND diametrialnie wzrósł :D hhmm ciekawe dlaczego??

 

Klub ma slaskwroclaw.tv ;p

 

 

jeśli

 

CYTAT

cel serwisu: hobby

 

i jest się wiernym kibicem to jak można sprzedać? ODP: za dobry cash

 

HEHE :rolleyes: Gdyby chcieli za dożywotnią dla siebie i swoich dwóch synów wejściowke ViP i jakięs tam drobne ; ) mogę usiąć do rozmów.

 

 

# gornik.tv, piast.tv zaglebie.tv

 

Jeszcze kilka wolnych tam by się znalazło - info dla kibiców :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapraszam serdecznie na serwis:

 

http://www.uroda.com/

 

Premiera serwisu miała miejsce dzisiaj, dlatego wciąż jest trochę rzeczy do poprawy. Zachęcam do konstruktywnej, bądź też nie, krytyki

 

Bardzo ładna strona... zachacza o Web2.0 , czysty CSS ...serwery trochę wolne ale obleci :lol:

 

 

 

Bardzo fajny design, duzo tresci, ale żeby domeniarz zrobił serwis pod .com ? :) uroda.pl pewnie się ucieszy.

 

w dzisiejszym internecie liczą się treści ;)

 

Gdybyśmy mieli .pl na pewno byśmy postawili serwis na niej:)

 

Nie stresuj się końcówką .... oczywiscie .pl jako domena sama w sobie jest zawsze wskazana , ale jeżeli prowadzisz serwis, nie stanowi to takiego problemu.

Niestety wsród niektórych domeniaży panuje jakiś mit o utracie ruchu ...który przyznaję istnieje w jakimś tam stopniu ale tylko w przypadku ruchu z palca który jest małą częścią całości.

Najważniejsze są wyszukiwarki ...... jak masz keywordową domenę i dobrze wypozycjonowane wartosciowe treści to ruch będzie szybko wzrastał.

 

 

dla przykładu:

 

serwis praca.info został zakupiony przez Axel Springer za spore pieniądze

 

Grupa praca.info to jeden z największych portali rekrutacyjnych w polskim internecie. Według ostatniego opublikowanego badania PBI Megapanel z sierpnia tego roku Grupa Praca.info zajmuje siódmą pozycję wśród nieportalowych serwisów z ogłoszeniami o pracę, rejestrując ponad 320 tysięcy realnych użytkowników miesięcznie. Publikuje ona oferty zarówno firm doradztwa personalnego jak i klientów bezpośrednich. Dużą część sprzedaży generowana jest przez kanał e-commerce.

 

EMPIK czy ostatnio widziany w TVN24 SpodLady reklamują się pod .com choć mają .pl :blush:

 

...pozostaje życzyć samych sukcesów - świetny projekt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie stresuj się końcówką .... oczywiscie .pl jako domena sama w sobie jest zawsze wskazana , ale jeżeli prowadzisz serwis, nie stanowi to takiego problemu.

 

może gdyby pod .pl nic nie było, to można się zgodzić z powyższym, ale jeśli pod .pl jest już istniejąca konkurencja, nawet słabsza w pozycjonowaniu, to nie będzie prosto....

 

Zresztą ktoś kto trafi na .com z wyszukiwarki i zapamięta markę najczęściej w przyszłości wejdzie na marka .pl .... niema nawet dwóch zdań.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
może gdyby pod .pl nic nie było, to można się zgodzić z powyższym, ale jeśli pod .pl jest już istniejąca konkurencja, nawet słabsza w pozycjonowaniu, to nie będzie prosto....

 

Zresztą ktoś kto trafi na .com z wyszukiwarki i zapamięta markę najczęściej w przyszłości wejdzie na marka .pl .... niema nawet dwóch zdań.

 

M

 

 

Ja mam odmienne zdanie wiec juz masz dwa :blush: lol

Ale tak na powaznie to jak klient zapamięta markę to zapamięta markę w połączeniu z treścią.

Jakoś nie widzę problemów w egzystencji stron takich jak empik.com, grono.net czy praca.info

 

Nawet wiecej....ostatnio zapytałem jednego z kolegów po fachu dlaczego mając SlideShowPro.com używa SlideShowPro.net

...okazało się że ludziom tak się utarło .net że .com wprowadzało mętlik..przyzwyczaili się do całej nazwy. No i oczywiscie wyszukiwarki z których pochodzi 87% jego ruchu zaindeksowały domenę tam gdzie była odpowiednia treść.

 

Istnieje tez następny aspekt ale to jużw ramach ciekawostki... tag line czy reklamówki niektórych firm promują jak to okresliłeś markę identyfikując się z domeną - włączając końcówke.

Na przykład hasłem typu "chcesz kupić mieszkanie lub dom? Odwiedź Nieruchomości.com" :) lol

 

 

ta "walka na końcówki" jest pełna mitów krążących wśród domainer'ów, którzy sami rzadko posiadają własne serwisy.

A jak wiadomo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :lol:

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam odmienne zdanie wiec juz masz dwa :lol: lol

 

i dlatego chętnie popolemizuję dalej

 

Jakoś nie widzę problemów w egzystencji stron takich jak empik.com, grono.net czy praca.info

 

 

hm....

 

empik.com ? - tu chyba nie ma konkurencji przy .pl

grono.net ? - zdaje się, że podobnie pod .pl nie ma konkurencji

praca.info ? - tutaj chyba aktualny właściciel bez problemu wygeneruje ruch z wszystkich serwisów jakie posiada - ma ich nie mało, zatem nie musi się martwić o promocje.

 

Wracając do uroda.com, to startują mając już nie gorszą konkurencję i to z lepszą nazwą (końcówką). Przed nimi bardzo długa i kosztowna walka z jednoczesną (czy chcą czy nie chcą) promocją konkurencji.

 

Jak mogą walczyć ? Treścią i pozycjonowaniem zdaje się, ale przecież konkurencja jest daleko z przodu i nie śpi przecież.

 

A do tej pory jeszcze uroda.com jest bardzo nieprzyjazna dla wyszukiwarek - m.in. tytuły stron, czy w narzędziach webmasterów ustawili preferowaną domenę na www ? obecnie nie ma redirecta, a tego wyszukiwarki nie lubią

 

site:uroda.com to dalej jedna strona

 

Baaardzo długa i kosztowna droga przed nimi. Jak za rok będzie widać jakieś rezultaty, to będzie dobrze.

 

A jak wiadomo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;)

 

 

hehehehe, a po której stronie Ty siedzisz ?

 

Ja nie jestem domainerem, raczej tą drugą stroną .

 

M

Edited by mario1973

Share this post


Link to post
Share on other sites
www.smsowanie.pl

 

Taki mały twór :lol: aby zagospodarować domenę

 

Bramka SMS z możliwością robienia własnej książki telefonicznej

 

Mile widziane komentarze , uwagi

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bramka SMS z możliwością robienia własnej książki telefonicznej
Ładna stronka, tylko w logo wyrzuciłbym napis "nokia" na telefonie, bo nie wiem, czy można tak używać cudzego logo komercyjnie - a w końcu na tej stronie też zarabiasz (google adsense)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa i uwagi .

 

Wszelkie poprawki wniosę .

 

Dodam tylko iż jest to przejściwy design . Niebawem bramka będzie mogła się pochwalić ładniejsza szatą graficzną :lol:

 

 

 

a w końcu na tej stronie też zarabiasz (google adsense)

 

Tyle co kot napłakał ;) . Kliknij sobie na własną reklame "gier online" i zobacz jaki oszałamiający zarobek jest ;)

 

 

Muszę pomyśleć o jakiejś treści aby reklamy były bardziej adekwatne wobec zawartości strony

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za miłe słowa i uwagi .

 

Wszelkie poprawki wniosę .

 

Dodam tylko iż jest to przejściwy design . Niebawem bramka będzie mogła się pochwalić ładniejsza szatą graficzną :lol:

 

A mi właśnie podoba się jej prostota. Wchodzę na stronę bramki sms i nie muszę po całej stronie szukać małego okienka wśród reklam tylko widzę jasno i przejrzyście gdzie należy co wpisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi właśnie podoba się jej prostota. Wchodzę na stronę bramki sms i nie muszę po całej stronie szukać małego okienka wśród reklam tylko widzę jasno i przejrzyście gdzie należy co wpisać.
Też uważam, że ogólna szata graficzna i rozmieszczenie komponentów są bardzo dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehehehe, a po której stronie Ty siedzisz ?

 

Ja nie jestem domainerem, raczej tą drugą stroną .

 

M

 

Ja postawiłem na stawianie serwisów. Prowadzę kilka anglojęzycznych 2 duże polskojęzyczne są własnie w budowie :lol:

Może dlatego własnie widzę jak wygląda przepływ traffic'u na tego typu domenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotuś.pl

 

Chciałem coś maksymalnie prostego, głównie dla siebie. Mam już dość imageshacka (za tą prędkość działania i reklamy). Może przyda się komuś z Was, póki co nie zamierzam ani reklamować serwisu ani zamieszczać w nim reklam - ot takie udogodnienie :)

 

Jest tak proste, że nawet Regulaminu nie ma jeszcze, a lista ToDo na całą stronę A4 - z czasem pewno coś poskrobię (jak mi się zachce)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fotuś.pl

 

Chciałem coś maksymalnie prostego, głównie dla siebie. Mam już dość imageshacka (za tą prędkość działania i reklamy). Może przyda się komuś z Was, póki co nie zamierzam ani reklamować serwisu ani zamieszczać w nim reklam - ot takie udogodnienie :D

 

Jest tak proste, że nawet Regulaminu nie ma jeszcze, a lista ToDo na całą stronę A4 - z czasem pewno coś poskrobię (jak mi się zachce)

 

fajna nazwa...świetnie pasuje na tego typu serwis

 

łatwa do zapamiętania i nawet bez kreski FOTUS brzmi ciekawie.

 

Serwis jak napisałeś...nie porywa... logo plus texfield :) ale ma spory potencjał

 

 

OT: podoba mi siętwoje podejscie do użytkownosci nazw ...GraMuzyka...teraz Fotuś ..... byle tak dalej :D

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
OT: podoba mi siętwoje podejscie do użytkownosci nazw ...GraMuzyka...teraz Fotuś ..... byle tak dalej :)

Coś w tym jest. Na tym forum podawane było kilka nazw wyszukiwarek mp3, ale kiedy potrzebowałem coś znaleźć to nie mogłem sobie przypomnieć żadnej z nich, oprócz gramuzyka.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś w tym jest. Na tym forum podawane było kilka nazw wyszukiwarek mp3, ale kiedy potrzebowałem coś znaleźć to nie mogłem sobie przypomnieć żadnej z nich, oprócz gramuzyka.pl.

 

CH1.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fotuś.pl

 

Chciałem coś maksymalnie prostego, głównie dla siebie. Mam już dość imageshacka (za tą prędkość działania i reklamy). Może przyda się komuś z Was, póki co nie zamierzam ani reklamować serwisu ani zamieszczać w nim reklam - ot takie udogodnienie :D

 

Jest tak proste, że nawet Regulaminu nie ma jeszcze, a lista ToDo na całą stronę A4 - z czasem pewno coś poskrobię (jak mi się zachce)

U mnie strona nie działa... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
i nawet bez kreski FOTUS brzmi ciekawie.

moim zdaniem również - jakoś kojarzy mi się z imageshack.us :D

OT: podoba mi siętwoje podejscie do użytkownosci nazw ...GraMuzyka...teraz Fotuś ..... byle tak dalej :D

dzięki, planuję kilka poważniejszych projektów - nazwy domen moim zdaniem podobne kategorycznie do dotychczasowych

Wyraźnie widać zniekształcenie wrzucanych grafik. A szkoda.

? Nic takiego nie zauważyłem, nie powinno się tak dziać

U mnie strona nie działa... :)

Jaka przeglądarka/system? Strona jest tak prosta, że powinna działać niemal na wszystkim

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie wczoraj też nie działała (XP/FF), dzisiaj jest OK.

 

Sugerowałbym zmianę przycisku "hostuj" na coś bardziej intuicyjnego dla zwykłego śmiertelnika (jeżeli chcesz dotrzeć z serwisem do szerszej publiczności). No i zwiększyłbym jego rozmiar.

Edited by fashion

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sugerowałbym zmianę przycisku "hostuj" na coś bardziej intuicyjnego dla zwykłego śmiertelnika (jeżeli chcesz dotrzeć z serwisem do szerszej publiczności). No i zwiększyłbym jego rozmiar.

dzięki za sugestię ale tak jak już mówiłem nie planuję póki co promować serwisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • najlepszawrozka.pl   Sprzedam domenę najlepszawrozka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • www.PaniAI.pl   Krótka, treściwa i łatwa do zapamiętania nazwa dla... produktu lub marki związanej z AI.   Robot, asystent(ka), aplikacja? Pani AI zrobi dla Ciebie wszystko, o ile powstanie. Ale wymyślona przeze mnie nazwa już czeka, gotowa do zakupu i wykorzystania.
    • Cześć! Wznawiamy promocję na rejestrację domen .pl za 2 PLN netto  Tym razem na nieco innych warunkach - limit dla jednego Klienta wynosi 5 domen w promocji do końca kwietnia. Po wykorzystaniu limitu cena rejestracji wyniesie 10 PLN netto. Odnowienie według cennika dostępnego na stronie https://ddregistrar.pl/cennik/   Tym razem promocyjna cena naliczy się już automatycznie, nie trzeba czekać na uaktualnienie cen przez obsługę.   Pula promocyjnych domen: 500. Promocja trwa do końca kwietnia 2024. Organizator zastrzega sobie możliwość wyłączenia promocji w dowolnym momencie.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.     Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
    • expirki.pl   Zapraszamy do licytacji domen z portfolio expirki.pl Katalog wszystkich aukcji (kwiecień 2024) https://www.aftermarket.pl/katalog/3469/   Lista domen wraz z parametrami SEO: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FkFaxbkP25bfcI98I_SnCLeJQwmalixvKGSlCcWs6h8/   Szczegóły na blogu: https://expirki.pl/aukcje-domen-kwiecien-2024/
    • Bardzo ciekawe info! Dzięki  
    • Sprzedałem ją kiedyś za okolice 10k+.
    • Wyscigi.eu     https://www.aftermarket.pl/domena/wyscigi.eu/?utm_source=market_redirect&_track=4d27347ec40a09903b1c380b2e6a067b
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,177
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Perman
    Joined
×