Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Jak chcesz dodać coś dobrego, to koniecznie dodaj klasykę klasyki czyli "Igraszki z Diabłem" Wychowałem się na igraszkach i nie wiem czy jest coś lepszego od tego genialnego widowiska :P

 

Tutaj można obejrzeć w całości: http://www.youtube.com/watch?v=Z0WyP6YV2NU...player_embedded

 

Skoro już mowa o igraszkach, to było jeszcze drugie widowisko w tym stylu... Był tam proboszcz (chyba Jan Peszek jeśli dobrze pamiętam), diabeł który uciekł z piekła i baba go przygarnęła (Janusz Gajos w tej roli)... tylko nie pamiętam niestety tytułu ;)

Ale było równie dobre jak igraszki ;)

Edited by Timon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro już mowa o igraszkach, to było jeszcze drugie widowisko w tym stylu... Był tam wikary (chyba Jan Peszek jeśli dobrze pamiętam), diabeł który uciekł z piekła i baba go przygarnęła (Janusz Gajos w tej roli)... tylko nie pamiętam niestety tytułu ;)

To był "Zapomniany diabeł" http://www.youtube.com/watch?v=SMiJg_zwhFE...feature=related

 

Piękne!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak chcesz dodać coś dobrego, to koniecznie dodaj klasykę klasyki czyli "Igraszki z Diabłem" Wychowałem się na igraszkach i nie wiem czy jest coś lepszego od tego genialnego widowiska ;)

(...)

To był "Zapomniany diabeł"...

Dzięki za sugestie - obie sztuki już dodałem ;) (kategoria "pozostałe")

Jeśli macie jakieś propozycje co do rzeczy, które chcielibyście znaleźć na klasyka.tv, możecie je podsyłać pod adres: kontakt@klasyka.tv

Share this post


Link to post
Share on other sites
kontakt@klasyka.tv

[/b]

Mały problem wystąpił: konto działa dopiero od teraz ;), więc jeśli ktoś już coś wysłał to proszę o ponowienie. Za utrudnienia przepraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój chyba najbardziej ambitny projekt ;)

 

AZJA

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, bo portal uruchomiony powiedzmy tak - półoficjalnie.

Dla przykładu nie mam pomysłu jak wypełnić białą przestrzeń w niższych rejonach sidebaru przy artykułach np. tu Kambodża

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś galerie zdjęć, ale nie jestem do końca przekonany.

 

LR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój chyba najbardziej ambitny projekt ;)

 

AZJA

Bardzo fajna i profesjonalna strona (domena zresztą też). To własny projekt, czy oparte na Wordpressie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo fajna i profesjonalna strona (domena zresztą też). To własny projekt, czy oparte na Wordpressie?

 

Wordpress ;)

 

Miła stronka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie gołe forum, ale mam nadzieję, że uda mi się je rozkręcić, bo temat chyba w ostatnim czasie dosyć popularny: pieczenie chleba

Ciężko będzie, ostatnio fora internetowy to ciężki kawałek chleba bez dobrej reklamy to ja tego forum nie widzę za rok. No chyba ze to aż tak popularny ostatnio temat. Tak w ogóle to przyjemna dla oka skórka.

Edited by roberto_one

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie gołe forum, ale mam nadzieję, że uda mi się je rozkręcić, bo temat chyba w ostatnim czasie dosyć popularny: pieczenie chleba

 

W połowie ucięte są:

"FAQ • Zarejestruj się • Zaloguj się "

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój chyba najbardziej ambitny projekt ;)

 

AZJA

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, bo portal uruchomiony powiedzmy tak - półoficjalnie.

Dla przykładu nie mam pomysłu jak wypełnić białą przestrzeń w niższych rejonach sidebaru przy artykułach np. tu Kambodża

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś galerie zdjęć, ale nie jestem do końca przekonany.

 

LR

 

bardzo fajny

 

a skad miales teksty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo fajna i profesjonalna strona (domena zresztą też). To własny projekt, czy oparte na Wordpressie?

 

Własny projekt oparty na silniku Wordpress-a. Moim zdaniem to najlepszy i najbardziej przyjazny obecnie cms na rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój chyba najbardziej ambitny projekt :P

 

AZJA

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, bo portal uruchomiony powiedzmy tak - półoficjalnie.

Dla przykładu nie mam pomysłu jak wypełnić białą przestrzeń w niższych rejonach sidebaru przy artykułach np. tu Kambodża

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś galerie zdjęć, ale nie jestem do końca przekonany.

 

LR

 

Ładne wykonanie od strony design-usability, jednak od strony technicznej:

25i56kx.jpg

 

Postaraj się scalić CSSy i JSy w w3cache (jQuery możesz pociągnąć od google'a)

Wrzuć obrazki na subdomeny i zmień ich odwołania w templatce/wpisach (przeglądarki standardowo jednocześnie pobierają od 8 do 16 plików jednocześnie)- pozwoli to pobierać szybciej stronę. Albo przenieś je nawet na zewnętrzny szybki serwer (Klik), zaoszczędzisz dodatkowo transfer ;)

 

Plus za "keszowanie"

 

Oczywiście stronka na jak największy plus! Gratuluję udanego projektu :P

W razie pytań- PW!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie gołe forum, ale mam nadzieję, że uda mi się je rozkręcić, bo temat chyba w ostatnim czasie dosyć popularny: pieczenie chleba

Niecały miesiąc temu uruchomiłem serwis o podobnej tematyce: www.portalpiekarniczy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Na razie gołe forum, ale mam nadzieję, że uda mi się je rozkręcić, bo temat chyba w ostatnim czasie dosyć popularny: pieczenie chleba

Temat powinien w Polsce znaleźć odbiorców, gdyż wiekszość tutaj sprzedawanych chlebów jest z punktu widzenia odżywczego aż zadziwiająco niskiej jakości. Kilka miesięcy temu czytałem nawet artykuł w polskim Newsweeku, w którym polecają z wymienionego powodu samemu sobie piec chleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Temat powinien w Polsce znaleźć odbiorców, gdyż wiekszość tutaj sprzedawanych chlebów jest z punktu widzenia odżywczego aż zadziwiająco niskiej jakości. Kilka miesięcy temu czytałem nawet artykuł w polskim Newsweeku, w którym polecają z wymienionego powodu samemu sobie piec chleb.

Tak, w obliczu obecnych podwyżek cen to nawet wskazane nie chcąc przypadkiem znaleźć jakiegoś dodatkowego "wypełniacza" w chlebie, bo przecież koszty trzeba jakoś zoptymalizowac. Bułki i chleb w piekarni obok mnie zdrożały tydzień temu o 25-30% !!! Z dnia na dzień!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie gołe forum, ale mam nadzieję, że uda mi się je rozkręcić, bo temat chyba w ostatnim czasie dosyć popularny: pieczenie chleba

 

 

Temat powinien w Polsce znaleźć odbiorców, gdyż wiekszość tutaj sprzedawanych chlebów jest z punktu widzenia odżywczego aż zadziwiająco niskiej jakości. Kilka miesięcy temu czytałem nawet artykuł w polskim Newsweeku, w którym polecają z wymienionego powodu samemu sobie piec chleb.

 

 

Tak, w obliczu obecnych podwyżek cen to nawet wskazane nie chcąc przypadkiem znaleźć jakiegoś dodatkowego "wypełniacza" w chlebie, bo przecież koszty trzeba jakoś zoptymalizowac. Bułki i chleb w piekarni obok mnie zdrożały tydzień temu o 25-30% !!! Z dnia na dzień!

 

.. nawet gdyby chleb podrożał do 155 złotych... to na puste forum i tak nikt nie wejdzie ;)

(proponowałbym adminowi do "zrobienia ruchu" na swoim forum :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×