Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Moglibyście sprawdzić czy teraz działa?

U mnie pod chrome i firefox nie ma żadnego problemu...

http://www.planer.pl

 

Przekierowuje na ofertę sprzedaży na AM.

 

Edit: z ceną 60k :rolleyes:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładny falstart :)

Zapomniałem, że minihosting w AM nie oferuje PHP, a co za tym idzie modrewrite.

Dziwne tylko, że u mnie działa...

W każdym razie wydelegowałem domenę na inny serwer, poinformuję jak już będzie działać.

 

Dzięki wszystkim za pomoc i sorry za zamieszanie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukujemy grupy 10~20 osób do krótkiego testu jednego z naszych serwisów.

Chodzi o to aby sprawdzić jego działanie i w paru słowach opisać wrażenia oraz sugestie.

Najlepsze z nic zostaną wdrożone w nadchodzącym uaktualnieniu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW po więcej szczegółów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moglibyście sprawdzić czy teraz działa?

U mnie pod chrome i firefox nie ma żadnego problemu...

http://www.planer.pl

 

 

Firefox nie może odnaleźć serwera www.planer.pl.

 

 

Działa natomiast bez "www" [http://planer.pl/].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działa natomiast bez "www" [http://planer.pl/].

.. ja bym polemizował ;)

Witaj na stronie głównej planer.pl
Aby zmienić tę stronę wgraj swoją stronę przez FTP do katalogu public_html

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. ja bym polemizował ;)

Witaj na stronie głównej planer.pl
Aby zmienić tę stronę wgraj swoją stronę przez FTP do katalogu public_html

 

 

Tak, faktycznie. "Działa", to zbyt mocno powiedziane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczkująca beta mojego darmowego hostingu opartego na panelu DirectAdmin. Nie chodzi mi o ocenę wyglądu, bo stronę zrobiłem "na kolanie" w 3 godziny i grafika oraz układ będą niebawem poprawione, ale jeśli ktoś potrzebuje darmowe konto, to będę wdzięczny za opinię na temat samego serwera :ph34r:

 

Do założenia konta potrzebna jest zarejestrowana domena ale tych na tym forum raczej nie brakuje :)

 

Darmowy hosting

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, chciałem przedstawić mój mały pomysł na całkiem ciekawy serwis (uruchomiony w kwietniu, coś na styl mapadomen.pl). Nie jest on wolny od błędów. Działa na nim skrypt zapisywania list domen usuniętych nask. Zapraszam do komentowania i podpowiadania co można jeszcze ulepszyć. Z uwagi na to, że wszystkie domeny są po kolei przechwytywane przez wielu partnerów nask, serwis sprawdza listy domen z przed 50 dni.

Aktualnie jest ograniczenie, które sprowadza się do działania serwisu między godziną 16:30 a 00:00.

 

Zapraszam

 

http://www.wolnespady.pl/

 

PS. Poszukuję osób zainteresowanych współpracą i chęcią wniesienia swojego wkładu w ten projekt.

PS2. Oczywiście fala krytyki też się przyda, ale nie przesadzajcie, bo się zamknę w sobie :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, chciałem przedstawić mój mały pomysł .....

 

http://www.wolnespady.pl/

 

PS. Poszukuję osób zainteresowanych współpracą i chęcią wniesienia swojego wkładu w ten projekt.

PS2. Oczywiście fala krytyki też się przyda, ale nie przesadzajcie, bo się zamknę w sobie :unsure:

 

Ja wiem, że ta strona ma tylko jeden cel: listy spadów. Problem w tym, że (pozwól, że użyję delikatnego stwierdzenia, żebyś się nie zamknął w sobie;) ) trąca nieco "myszką". Właściwie trąca początkami Internetu.

Jakaś grafika jej nie zaszkodzi :). Poza tym zamknij ją w jakiegoś diva o ustalonej szerokości (np. 1000px) żeby przy wysokich rozdzielczościach (używam 1920x1080) aż tak strasznie się nie panoszyła na ekranie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, chciałem przedstawić mój mały pomysł na całkiem ciekawy serwis (uruchomiony w kwietniu, coś na styl mapadomen.pl). Nie jest on wolny od błędów. Działa na nim skrypt zapisywania list domen usuniętych nask. Zapraszam do komentowania i podpowiadania co można jeszcze ulepszyć. Z uwagi na to, że wszystkie domeny są po kolei przechwytywane przez wielu partnerów nask, serwis sprawdza listy domen z przed 50 dni.

Aktualnie jest ograniczenie, które sprowadza się do działania serwisu między godziną 16:30 a 00:00.

 

Zapraszam

 

http://www.wolnespady.pl/

 

PS. Poszukuję osób zainteresowanych współpracą i chęcią wniesienia swojego wkładu w ten projekt.

PS2. Oczywiście fala krytyki też się przyda, ale nie przesadzajcie, bo się zamknę w sobie :unsure:

Minimalizm graficzny mi odpowiada. Co do samego serwisu to powiem, że aby był dla mnie interesujący i nie powielał tego co już mamy gdzieś indziej to bym widział chętnie obok domeny wiarygodne i aktualne dane (bo z tym jest problem):

- PR

- alexa

- ilość linków

- zaindeksowane strony

- wiek

 

Jak by tak było, to mogę nawet jakiś abonament płacić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Minimalizm graficzny mi odpowiada. Co do samego serwisu to powiem, że aby był dla mnie interesujący i nie powielał tego co już mamy gdzieś indziej to bym widział chętnie obok domeny wiarygodne i aktualne dane (bo z tym jest problem):

- PR

- alexa

- ilość linków

- zaindeksowane strony

- wiek

 

Jak by tak było, to mogę nawet jakiś abonament płacić :unsure:

 

Problem w tym że zarówno Alexa jak i Google blokują automatyczne odpytania (wyświetlając captche lub fundując chwilowy brak dostępu z odpytującego adresu IP).

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem w tym że zarówno Alexa jak i Google blokują automatyczne odpytania (wyświetlając captche lub fundując chwilowy brak dostępu z odpytującego adresu IP).

Do obejścia. Są automaty rozpoznające i uzupełniające captche, nawet taki prosty captcha monster do ff sobie radzi (są też chińczycy ;) ), z IP też można pokombinować.

Push2check.com musi wysyłać mnóstwo odpytań do alexy i google a daje radę - choć precyzja nie jest najwyższa..

W tym przypadku na szczęście jest czas aby uzupełnić dane i opublikować taką listę bo domena spada 2 tyg, a tu i tak chodzi też o całkowicie uwolnione domeny. Także nie ma pośpiechu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna uwaga po kliknięciu na zakładkę "Wszystkie listy" zadbaj, aby wyświetlały się one chronologicznie, od najnoszwszych do starszych.

 

Cieszę się , że coś robisz. Jednak uważam, że taka inicjatywa nie ma większego sensu. Ponieważ dużo NINJI najpierw jest łapanych przez Premium.pl i Dropped.pl. Za 15 dni trafiają do puli domen, dobrze byłoby to oznaczyć jakąś gwiazdką lub kolorem, że przebywają na rezerwacji u jednej z tych firm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój nowy serwis: www.DuckFace.pl

wiem, że beznadziejny ;p ale ostatnio mi się nudzi i bardziej robię jako hobby niż coś z przyszłością ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój nowy serwis: www.DuckFace.pl

wiem, że beznadziejny ;p ale ostatnio mi się nudzi i bardziej robię jako hobby niż coś z przyszłością ;)

 

Kolejny klon ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejny klon ;)

Klon czy nie klon... kwejk również nie był 1 stroną tego typu, a dodatkowo przed kwejkiem jego autor miał kilka nieudanych podróbek demotów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klon czy nie klon... kwejk również nie był 1 stroną tego typu, a dodatkowo przed kwejkiem jego autor miał kilka nieudanych podróbek demotów ;)

 

Taki sam wygląd to już lekka przesada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój nowy serwis: www.DuckFace.pl

A o co w tej stronie chodzi, bo chyba nie jestem na czasie?

 

Ja dalej brnę w ministrony. W tym tygodniu zagospodarowałem domenę ciążową.

Pępowina.pl -ciąża kobiety miesiąc po miesiącu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A o co w tej stronie chodzi, bo chyba nie jestem na czasie?

 

Ja dalej brnę w ministrony. W tym tygodniu zagospodarowałem domenę ciążową.

Pępowina.pl -ciąża kobiety miesiąc po miesiącu.

Strona ma na celu zaprzestanie szerzącej się plagi dziewczynek, które robią "dzióbek" do każdego zdjęcia, obecnie co drugie na nk czy fb ; p

ale już wspominałem, że nie jest to żaden mój poważny projekt

 

(jest amerykańska wersja takiej strony i przegląda ją 15k uu dziennie ; p)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój nowy serwis: www.DuckFace.pl

wiem, że beznadziejny ;p ale ostatnio mi się nudzi i bardziej robię jako hobby niż coś z przyszłością ;)

 

Gratulacje ;) Wydaje mi się, że pomysł dobry.

 

PS. Dwa tygodnie temu rozważałem rejestrację tej domeny. Odkupiłbyś gdybym ją zarejestrował pierwszy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×