Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

A o co w tej stronie chodzi, bo chyba nie jestem na czasie?

 

Ja dalej brnę w ministrony. W tym tygodniu zagospodarowałem domenę ciążową.

Pępowina.pl -ciąża kobiety miesiąc po miesiącu.

 

Taka mała rada, powyrzucaj reklamy z podstrony "Kontakt"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co myslicie o tym serwisie: www.ebookomania.pl ? Wiąrze z nim dość duże nadzieje. Serwis jest już w pełni funkcjonalny i uruchomiony. Testy wypadły nawet nieźle.

A co myślicie o samej domenie ? Zarejestrowana rok temu, da rade, czy lepiej było zakupić coś konkretnego ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis ok ale domena słaba. Jutro wpisywałbym ebookmania potem ebukmania, ebukomania, ebookimania, ebukimania (+ wersje z kreseczką) żeby trafić spowrotem :)

Oczywiście nic wolnego w temacie już nie ma, zostaje rynek wtórny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może z czasem marka się wyrobi i potencjalni klienci nie będą przekrecać tej nazwy bo faktycznie pole do popisu spore :)

Już rok temu nie było nic sensownego a ceny na rynku wtórnym dla bogatego kk a nie d2d. Poza tym mój budżet na serwis + domena była bardzo bardzo niski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co myslicie o tym serwisie: www.ebookomania.pl ? Wiąrze z nim dość duże nadzieje. Serwis jest już w pełni funkcjonalny i uruchomiony. Testy wypadły nawet nieźle.

A co myślicie o samej domenie ? Zarejestrowana rok temu, da rade, czy lepiej było zakupić coś konkretnego ?

Nie wiem po co wyświetlać powiekszenie okładki po kliknieciu na miniaturke. Wolalbym aby mnie przeniosło na podstronę opisującą daną pozycję. A domena jest okej, zabezpieczyłbym dodatkowo e-bookmania.pl oraz np. bookmania.pl, ebook-mania.pl Edited by kompostownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem po co wyświetlać powiekszenie okładki po kliknieciu na miniaturke. Wolalbym aby mnie przeniosło na podstronę opisującą daną pozycję. A domena jest okej, zabezpieczyłbym dodatkowo e-bookmania.pl oraz np. bookmania.pl, ebook-mania.pl

 

No właśnie o tym mówię :) to jest ebookomania.pl z o w środku. Sam później się zorientowałem.

Więc do zabezpieczenia więcej domen, bo np. e-bookomania.pl wolna..

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie o tym mówię :o to jest ebookomania.pl z o w środku. Sam później się zorientowałem.

Więc do zabezpieczenia więcej domen, bo np. e-bookomania.pl wolna..

 

 

Coraz bardziej odnosze wrażenie że popełniłem literówkę przy rejestracji ebookomania.pl zamiast ebookmania.pl , obym się mylił - nigdy nie byłem dobry z polskiego :), która wersja jest poprawna zgodnie z zasadami j.polskiego ?

 

Co do powiekszenia okładki to pomyślałem że może ktoś chcę ja obejrzeć z bliska i wygląda na to że to dość rutynowy zabieg (konkurencja), poza tym można kliknąć w nazwę lub "zobacz" i wtedy przechodzimy to strony produktu.

 

A co myslicie o braku cen przy produkcie na głównej stronie ? To chyba pierwszy serwis w tej branży w którym ich nie ma. To plus czy minus ?

 

Widzę że ktoś wczoraj w nocy zarejestrował ebookmania.pl, oj nie ładnie... - i weź tu pochwal się serwisem :)

Edited by sebastian0000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje Fotkarium.pl się rozwija.

Jeśli robicie zdjęcia zapraszam podwójnie. Ostatnia aktualizacja to - w menu "Popraw zdjęcie" znajdziecie dużo bardziej rozbudowane narzędzie "Zmiany koloru" - teraz można dowolnie sterować nasyceniem i odcieniem zdjęcia, dodatkowo dodaliśmy szybkie filtry dla fotek.

 

Pojawiało się również wirtualne "Solarium" - to najszybszy sposób na zdrowe opalenie :) Gwarantujemy, że nie będzie Wam schodziła skóra, a odcień opalenizny będzie jak... malowany :o

 

Poszliśmy krok dalej niż współczesna medycyna, a to w opcji "Powiększ sobie...", gdzie możecie powiększać to i owo :o

 

To nie wszystko - w "Dodatkach" mamy zmiany w narzędziu "Dodawania tekstu", doszła możliwość podkreślania i kilkadziesiąt nowych czcionek. Z bajerów mamy nową opcję "Dodaj efekt", to możliwość naniesienia na Waszą fotkę szablonu dziurki do klucza, serduszka czy taśmy filmowej.

 

Co jeszcze? Dla prawdziwych artystów "Dodawanie winiety" czyli przyciemnionych krawędzi zdjęcia. I na koniec funkcja "Usuwania koloru", która powoduje, że zamalowane obszary zdjęcia stają się czarno-białe. Dzięki temu możecie stworzyć fotkę, gdzie np. tylko oczy będą w naturalnym kolorze albo sama czerwona róża w otoczeniu czerni i bieli... Możliwości jest wiele :)

 

Dla Waszej wygody zmieniliśmy jeszcze slider do powiększania zdjęcia. Warto zajrzeć i przekonać się jak to wszystko zgrabnie działa.

 

Podoba Wam się wykorzystanie tej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eBudzik.pl - prosty budzik internetowy. Bez instalacji żadnych programów. Do działania wystarczy tylko przeglądarka internetowa.

W tej chwili oferuje jedynie podstawową funkcję budzenia :) Ale jeśli spotka się z zainteresowaniem internautów na pewno aplikacja zostanie rozbudowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
eBudzik.pl - prosty budzik internetowy. Bez instalacji żadnych programów. Do działania wystarczy tylko przeglądarka internetowa.

W tej chwili oferuje jedynie podstawową funkcję budzenia :) Ale jeśli spotka się z zainteresowaniem internautów na pewno aplikacja zostanie rozbudowana.

 

 

fajny bo prosty,

 

wrzuć tam jeszcze opcję wyboru np jakiegos kawałka z wrzuty/yt żeby sie budzić przy ulubionej muzyce :)

 

podoba mi się

Share this post


Link to post
Share on other sites
fajny bo prosty,

 

wrzuć tam jeszcze opcję wyboru np jakiegos kawałka z wrzuty/yt żeby sie budzić przy ulubionej muzyce :)

 

podoba mi się

 

Fajnie, że komuś się podoba. Co do zewnętrznego źródła dźwięku to właśnie mam w planach.

TODO:

- wrzuta

- youtube

 

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to zapraszam do podzielenia się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I będą zarabiały dopóki obsługa AdSense ich nie zbanuje za "przypadkowe kliknięcia w reklamy".

 

W sumie racja, sam omyłkowo kliknąłem w reklamę, bo chciałem sprawdzić na tym Locked.pl czy namierzy mój numer i pokaże Gdynię (nawet pokazało) i nie trafiłem za pierwszym razem w "TAK" - teraz przyszło mi do głowy, że mogło być jednak więcej takich osób. :D

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy namierzy mój numer i pokaże Gdynię (nawet pokazało)

ta aplikacja jest jedną wielką ściemą - wpisz sobie jakikolwiek nr. (nawet np. taki: 654645465654654654654654) to i tak zawsze Tobie pokaże Gdynię a mi Wrocław :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ta aplikacja jest jedną wielką ściemą - wpisz sobie jakikolwiek nr. (nawet np. taki: 654645465654654654654654) to i tak zawsze Tobie pokaże Gdynię a mi Wrocław :D

 

Hehe, faktycznie wpisałem numery kilku osób z różnych rejonów Polski i pokazało też Gdynię. :D Ale się kurcze dałem nabrać. :D

 

Pewnie sprawdza po lokalizacji odwiedzającego stronę (a to jest dużo łatwiej zlokalizować niż telefon).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. to namierza tylko IP kompa...a wpisywanie numeru komórki to bajer (bez znaczenia) :D (jest to w regulaminie chyba)

 

edyta:

 

3.1 Wynik lokalizacji jest namierzeniem adresu IP użytkownika, oraz podanie go poprzez geolokalizację.

 

Ten piękny "lokalizator komórek" to pic na wodę :D

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest to takie złe.. Można tym przekonać kogoś, że się siedzi w domu a w rzeczywistości melanże na wyjazdach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×