Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Koledzy się przyczepili do domeny,a ja mam pytanie odnośnie potrzeby ze strony użytkownika . Jaki problem rozwiązuje ten serwis ?

 

 

Zgadzam się z Twoją opinią w kwestii domeny. Uważam, że domena ogloszenia-domen.pl świetnie nadaje się na tego typu serwis, gdyż jednoznacznie kojarzy się z jego działalnością.

Jeżeli zaś mówimy o potrzebach użytkowników, to serwis ten ma jako główne zadanie doprowadzić do kontaktu między stronami transakcji, bez względu na to kto jest stroną (czy będzie to domainer, inwestor czy klient końcowy). Drugim zadaniem jest zmniejszenie lub wręcz wyeliminowanie ryzyka transakcji ze sprzedającym o nieuczciwych zamiarach, dlatego została zastosowana rejestracja z podaniem pełnych danych osobowych, a także zapis IP użytkownika. Dodatkowo usunięcie konta może odbyć się tylko na wniosek zarejestrowanego użytkownika i rozpatrywane będzie do 7dni. Ogłoszenia sprzedaży i Aukcje publikować mogą tylko osoby pełnoletnie będące właścicielem praw do domeny, strony internetowej lub serwisu internetowego. W obecnej chwili nie mogę ujawnić dalszych planów, gdyż te uzależnione są od jego rozwoju.

Edited by mike_zg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena niemal rok leżała przeze mnie zapomniana, więc postanowiłem coś małego i prostego na niej postawić:

 

http://maidstone.pl

 

...o mieście, w którym obecnie mieszkam i jego ciekawych okolicach :)

U mnie logo jest ucięte, jest tylko aidstone.pl (brak M).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Twoją opinią w kwestii domeny. Uważam, że domena ogłoszenia-domen.pl świetnie nadaje się na tego typu serwis, gdyż jednoznacznie kojarzy się z jego działalnością.

Jeżeli zaś mówimy o potrzebach użytkowników, to serwis ten ma jako główne zadanie doprowadzić do kontaktu między stronami transakcji, bez względu na to kto jest stroną (czy będzie to domainer, inwestor czy klient końcowy). Drugim zadaniem jest zmniejszenie lub wręcz wyeliminowanie ryzyka transakcji ze sprzedającym o nieuczciwych zamiarach, dlatego została zastosowana rejestracja z podaniem pełnych danych osobowych, a także zapis IP użytkownika. Dodatkowo usunięcie konta może odbyć się tylko na wniosek zarejestrowanego użytkownika i rozpatrywane będzie do 7dni. Ogłoszenia sprzedaży i Aukcje publikować mogą tylko osoby pełnoletnie będące właścicielem praw do domeny, strony internetowej lub serwisu internetowego. W obecnej chwili nie mogę ujawnić dalszych planów, gdyż te uzależnione są od jego rozwoju.

Nie napisałem,że mi się domena podoba :) Co do zastosowania o którym piszesz to takim miejscem dla mnie jest Afermarket czy np.Premium .Życzę jednak powodzenia w rozwijanu serwisu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie logo jest ucięte, jest tylko aidstone.pl (brak M).

 

A to ciekawe... :) Jakiej przelądarki używasz i w jakiej rozdzielczości masz ekran?

 

U mnie na każdej przeglądarce (nawet na telefonie) wygląda to tak:

 

screen.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio bardzo dużo czasu w mojej głowie krąży myśl stawiania mini-serwisów, doszło do tego kuriozum, że rozważam stawianie wordpress based site'ów na większej ilości domen. Pomijając kwestie czasu i chęci na ich aktualizacje co jest oczywiście niezbędne przy funkcjonowaniu tego typu "młynków" zastanawia mnie efekt. Miło byłoby gdyby ktoś mógł podzielić się własnym doświadczeniem/porównaniem obu kwestii poniżej.

 

Wolicie szukać KK na "pustą domenę", reklamując ją w mailu lub też zwyczajnie czekając ? Czy też może preferujecie postawienie strony, nabicie odwiedzi i dopiero potem ewentualną odsprzedaż gdy domena będzie bardziej w sieci wylansowana ?

 

Chodzi o to czy przedsięwzięcie bawienia się z powiedzmy 5-10 serwisami jest warte zachodu kiedy efekt może być mizerny. Szczególnie gdy większość z takowych będzie po prostu podstawowymi wordpressami z jakąś treścią. Pomijam oczywiście serwisy zrobione "od serca" ku własnej ucieszy ; ) W grę wchodzi tylko czysty przelicznik zysku w stosunku do poświęconego czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolicie szukać KK na "pustą domenę", reklamując ją w mailu lub też zwyczajnie czekając ? Czy też może preferujecie postawienie strony, nabicie odwiedzi i dopiero potem ewentualną odsprzedaż gdy domena będzie bardziej w sieci wylansowana?

 

Dowolna giełda domen, informacja o możliwości sprzedaży i namiary na siebie. W skrócie: nie reklamować, czekać :)

 

 

Chodzi o to czy przedsięwzięcie bawienia się z powiedzmy 5-10 serwisami jest warte zachodu, kiedy efekt może być mizerny. Szczególnie gdy większość z takowych będzie po prostu podstawowymi wordpressami z jakąś treścią. Pomijam oczywiście serwisy zrobione "od serca" ku własnej ucieszy ; ) W grę wchodzi tylko czysty przelicznik zysku w stosunku do poświęconego czasu.

 

Tak, jak napisałeś - efekt może być mizerny. Ludzie w sieci są coraz bardziej wymagający i świadomi tego, gdzie wchodzą. Jeśli strona będzie mizernej jakości, to nawet dobra domena i ruch, nie pozwolą ci uzyskać przyzwoitej konwersji. Jak coś robić, to dobrze ;) Niestety, wiele polskich startupów zapomina o podstawie tego biznesu, czyli dobrej domenie. Efekt jest taki, że mają eleganckie serwisy, z fajnymi treściami i nienajgorszym marketingiem, ale czegoś brakuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może warto wprowadzić sortowanie po kolumnach ?

 

Wprowadziliśmy na Notowanie.pl troszkę zmian i dodaliśmy również możliwość sortowania po kolumnach. Jest ona dostępna w raportach tworzonych w jakimś okresie czasu (od daty do daty albo dla jakiegoś przedziału cenowego). Dla tych typów wyszukiwania można również wybrać ilość wyników wyszukiwania. Ponadto dodaliśmy również listę największych sprzedaży opcji. Zapraszamy również do polubienia strony na FB, co prawda na FB profil strony jest jeszcze pusty ale niebawem Radek ma się nim zacząć regularnie zajmować.

 

 

W przyszłym roku pod koniec stycznia planujemy dodanie bardziej rozbudowanych raportów miesięcznych, które będą podawały różne wskaźniki dotyczące kondycji rynku, zmiany procentowe oraz być może będzie to rozszerzone o jakieś graficzne zobrazowanie tych zmian.

 

Zapraszam również do składania kolejnych propozycji, które warto byłoby wprowadzić.

Miłego dnia :)

Edited by Patrycja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprowadziliśmy na Notowanie.pl troszkę zmian i dodaliśmy również możliwość sortowania po kolumnach. Jest ona dostępna w raportach tworzonych w jakimś okresie czasu (od daty do daty albo dla jakiegoś przedziału cenowego). Dla tych typów wyszukiwania można również wybrać ilość wyników wyszukiwania. Ponadto dodaliśmy również listę największych sprzedaży opcji. Zapraszamy również do polubienia strony na FB, co prawda na FB profil strony jest jeszcze pusty ale niebawem Radek ma się nim zacząć regularnie zajmować.

 

 

W przyszłym roku pod koniec stycznia planujemy dodanie bardziej rozbudowanych raportów miesięcznych, które będą podawały różne wskaźniki dotyczące kondycji rynku, zmiany procentowe oraz być może będzie to rozszerzone o jakieś graficzne zobrazowanie tych zmian.

 

Zapraszam również do składania kolejnych propozycji, które warto byłoby wprowadzić.

Miłego dnia :)

 

Miło że powstała konkurencja dla cenydomen.pl. Przydałby się jeszcze coś na zasadzie źródło informacji, tak żeby było wiadomo czy sprzedaż miała miejsce na allegro, aftermarket, premium czy też bezpośrednio.

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło że powstała konkurencja dla cenydomen.pl. Przydałby się jeszcze coś na zasadzie źródło informacji, tak żeby było wiadomo czy sprzedaż miała miejsce na allegro, aftermarket, premium czy też bezpośrednio.

 

Serwis powstał w erze Rublona i miał wówczas za zadanie znormalizować dostęp do danych o najnowszych sprzedażach ale konkurencją dla CenyDomen.pl z wiadomej przyczyny (długo aktualizowanej bazy danych) nie mógł być. Bardziej zależy nam na badaniu kondycji rynku domen i na zautomatyzowanym tworzeniu raportów na ten temat a do tego magazynowanie danych o sprzedażach jest niezbędne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Notowanie.pl dodaliśmy miejsce w którym będziemy stale polecali ciekawe aukcje domen. Dla celów zaprezentowania tej funkcjonalności dodaliśmy własne aukcje.

 

Promowanie aukcji będzie zawsze za free, dodawać własne propozycje możecie poprzez nasz profil na FB a jeśli ktoś takowego nie posiada a chciałby skorzystać z tej opcji zapraszam do składania propozycji poprzez PW. Zbierzemy co tydzień najciekawsze oferty i za pośrednictwem ankiety na profilu FB wybierzecie sami najciekawszych 6, które będą promowane do czasu zakończenia aukcji.

 

Dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle, zgłaszajcie kolejne propozycje i "lubcie" na FB. Jeśli chcecie to nawet polecajcie znajomym ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się nasuwają takie sugestie:

Przyspiesz i zmniejsz slider, przesuń grupy z sidebara nad 'na naszym forum' a zajawki z bloga przenieś do sidebara lub zostaw na głównej ale nie w takiej dominującej postaci - wtedy powinno zniknąć wrażenie zapleczówki-bloga. Jeszcze jedno - button "Zarejestruj się" teraz nie mieści na ekranie cały a powinien być dobrze wyeksponowany.

 

dzięki za wskazówki ad. naszezdrowie.pl

 

Zmniejszyłem slider-a i przyśpieszyłem - 'na naszym forum' podniosłem - zajawki z bloga zostawiłem

- jak to teraz wygląda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Notowanie.pl dodaliśmy miejsce w którym będziemy stale polecali ciekawe aukcje domen. Dla celów zaprezentowania tej funkcjonalności dodaliśmy własne aukcje.

 

Promowanie aukcji będzie zawsze za free, dodawać własne propozycje możecie poprzez nasz profil na FB a jeśli ktoś takowego nie posiada a chciałby skorzystać z tej opcji zapraszam do składania propozycji poprzez PW. Zbierzemy co tydzień najciekawsze oferty i za pośrednictwem ankiety na profilu FB wybierzecie sami najciekawszych 6, które będą promowane do czasu zakończenia aukcji.

 

Dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle, zgłaszajcie kolejne propozycje i "lubcie" na FB. Jeśli chcecie to nawet polecajcie znajomym ;)

 

Brakuje mi informacji, gdzie dokonano sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

PolishForum.pl

... dobry kierunek dla osób, które chcą poprawić swój angielski.

Bardziej by pasowała domena EnglishForum.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej by pasowała domena EnglishForum.pl

Forum jest przede wszystkim o Polsce. Poprawa angielskiego to tylko spodziewany efekt uboczny postowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś tak popchnięty walutomatem i innymi tego typu stronami zarejestrowałem bonomat i powstało centrum bonów i kuponów.

http://bonomat.pl

 

Przed wejściem na stronę obstawiałem, że jesteś podpięty pod Tradedoublera. Największy wysyp wśród wydawców to właśnie centra z kuponami i bonami.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tu kolejny nasz projekcik :-) www.StudioSport.pl - domenę trzymałem kilka lat ... było parę zapytań aż w końcu sam ją wykorzystałem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eduso - nauka angielskich słówek.

 

Zmiany na eduso.pl.

 

Słówka po zalogowaniu się i pobraniu rozszerzenia dla google chrome. Są wyświetlane automatycznie po włączeniu przeglądarki.

 

Zasada jest prosta znasz dany wyraz wyłączasz powiadomienie i pojawia się drugi wyraz z listy do nauki.

 

Chciałem stworzyć coś co sam będę z tego korzystał.

 

Przed eduso, było buso.pl, ale to duży niewypał :)

 

//Edit dodaje filmik

https://vimeo.com/57663805

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo tu tego :) gdybym chciała przejrzeć wszystko to musiałąbym chyba stracić cały tydzień :)

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Zdrowy miód manuka z Nowej Zelandii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo tu tego :) gdybym chciała przejrzeć wszystko to musiałąbym chyba stracić cały tydzień :)

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Zdrowy miód manuka z Nowej Zelandii

 

Linki maja nofollow więc możesz sobie darować :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×