Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

 

 

Linki maja nofollow więc możesz sobie darować :)

to nie są próby pozycjonowania a zlecenia z marketingu szeptanego ;) więc ma odbębnić x postów podając linki zleceniodawcy i nie ma tu znaczenia jaki follow ma link ;d bo kto by miał się na tym znać i w to zagłębiać:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie są próby pozycjonowania a zlecenia z marketingu szeptanego ;) więc ma odbębnić x postów podając linki zleceniodawcy i nie ma tu znaczenia jaki follow ma link ;d bo kto by miał się na tym znać i w to zagłębiać :)

a ja głupi zajmuje sie domenami i wklejam te linki za darmo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://codzisjest.pl

http://codziśjest.pl

 

Strona zrobiona w 2h. Brakowało mi takiego czegoś, więc napisałem.

 

Zabezpiecz sobie "codzisiajjest.pl". A poza tym, fajny pomysl, tylko warto rozbudowac o imieniny i inne informacje jak np: 39 dzien w roku, zima , slonce wstaje i zachodzi o tej, jakies historyczne wydarzenia z danego dnia etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabezpiecz sobie "codzisiajjest.pl". A poza tym, fajny pomysl, tylko warto rozbudowac o imieniny i inne informacje jak np: 39 dzien w roku, zima , slonce wstaje i zachodzi o tej, jakies historyczne wydarzenia z danego dnia etc

Dzięki, imieniny dodane, dzień w roku będzie lada moment, a jeśli chodzi o resztę to może wstawię jak znajdę miejsce na stronie, tak, aby została ona przejrzysta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, imieniny dodane, dzień w roku będzie lada moment, a jeśli chodzi o resztę to może wstawię jak znajdę miejsce na stronie, tak, aby została ona przejrzysta.

 

Zawsze podaje się najważniejsze lub najbardziej znane święto wypadające w danym dniu:

 

czwartek, 14 Lutego 2013 r.

Dzień Chorych na Padaczkę

 

No jednak mimo wszystko bardziej znane od tego, że dziś jest Dzień Chorych na Padaczkę jest to, że dziś są Walentynki. ;)

Edited by thomaso
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżony portal o tematyce typów bukmacherskich

 

www.betpro.pl

 

Jak wchodzę w zakładkę "Profesjonalne typy" to wiele wyrazów w nagłówkach ma zjedzone litery pod Chromem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżony portal o tematyce typów bukmacherskich

 

www.betpro.pl

 

Z całym szacunkiem, ale jakoś bym się bał wpłacić kilkadziesiąt złotych za profesjonalne typy ze względu na wygląd tej strony. Bardzo nie profesjonalnie ona wygląda i tak jakby to było jakieś oszustwo. Brak rozszerzonego archiwum/statystyk, regulaminu i co najważniejsze danych do kontaktu. Skoro pobierasz opłaty to z tego co mi się wydaje i o ile mnie pamięć nie myli powinny być dane nazwa firmy, adres i kontakt tel lub @

Share this post


Link to post
Share on other sites

minimalizm w niektórych przypadkach jest uzasadniony vide: noma.dk (restauracja top 1 na świecie) ale w przypadku Twojego serwisu przydałoby się odgraniczyć minimalizm w zakresie design (dopuszczalny) od minimalizmu w zakresie informacyjnym.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem, ale jakoś bym się bał wpłacić kilkadziesiąt złotych za profesjonalne typy ze względu na wygląd tej strony. Bardzo nie profesjonalnie ona wygląda i tak jakby to było jakieś oszustwo. Brak rozszerzonego archiwum/statystyk, regulaminu i co najważniejsze danych do kontaktu. Skoro pobierasz opłaty to z tego co mi się wydaje i o ile mnie pamięć nie myli powinny być dane nazwa firmy, adres i kontakt tel lub @

 

Proponuje dokładnie przyjrzeć się działowi statystyki oraz archiwum gdyż wszystko jest podzielone na miesiące oraz lata . Typy prowadzone są od maja 2012 . Kontakt jest prowadzony poprzez formularz a co do formalności to wszystko przebiega poprzez dotpay gdzie na koniec każdego miesiąca jest generowana faktura oraz umowa o dzieło

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest minimalizm, nie wiem jak to nazwać - tutaj po prostu ktoś siadł i "zrobił projekt" pisząc kod szablonu. Nie lepiej było kupić coś za 15-20$ na themeforest? Lub wziąć byle jaką darmową templatkę? Potencjał (chyba, bo nie siedzę w temacie) jest w zawartości, ale wygląd odstrasza.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy bym nie przelał nawet dolara na taką stronę. Minimalizm na blogu owszem, ale nie tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Branża bukmacherska ma do tego że nie idzie w wodotryski i bajery tylko liczy się czytelność a przede wszystkim skuteczność . Proponuje zobaczyć nawet jak wyglądają profesjonalne strony nawet z darmowymi typami .Sam osobiście znam osoby które mają nawet na blogspocie założone i mają duże zainteresowanie z powodu skuteczności typów

 

No ale co niektóży widzą w tym wielkie oszustwo itp . Zatem dziękuje wszystkim za opinie i rady oraz pozdrawiam

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest minimalizm, nie wiem jak to nazwać - tutaj po prostu ktoś siadł i "zrobił projekt" pisząc kod szablonu. Nie lepiej było kupić coś za 15-20$ na themeforest? Lub wziąć byle jaką darmową templatkę? Potencjał (chyba, bo nie siedzę w temacie) jest w zawartości, ale wygląd odstrasza.

 

W tej branży akurat nie liczy się wygląd oraz wykonanie - ma być prosto, czytelnie i... mają być zarobki. Nawet jeżeli strona przypominałaby designem strony rodem z lat 90, a yield typów oscylowałby w granicach 50 w górę na każdy miesiąc to w żaden sposób nie odstraszałoby to potencjalnych odbiorców. Tutaj nikt nie patrzy na wygląd, a jedynie na potencjalny zarobek, który można uzyskać przez granie typów podanych przez - w tym wypadku właściciela. Niemniej jednak statystyki i tak nie są zachęcające - a jeżeli zarobku nie ma to i wygląd nie przyciągnie odbiorców.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

nie bym się czepiał ale masz niską skutecznosc - obawiam się, że ta skutecznosc odstraszy Ci klientów

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie bym się czepiał ale masz niską skutecznosc - obawiam się, że ta skutecznosc odstraszy Ci klientów

Niekoniecznie . Przy odpowiednim stawkowaniu ( tzw stawkowanie modułowe ) nawet przy skuteczności na poziomie 45-50% można wyjść spokojnie na plus

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tym właśnie pisałem parę postów wyżej!

 

Wejście na taki "suchy" sajt jak Twój nie powoduje powstania jakiegokolwiek wrażenia.

 

Odwiedzający nie dostaje informacji nt. korzyści jakie uzyska - a to jest chyba najważniejsze. Jednocześnie ze względu na szablonowość strony odwiedzający nie ma szans na odczucie wrażenia "elitarności lub unikalności" uczestnictwa w tym przedsięwzięciu.Tu nie są potrzebne "wodotryski" graficzne ale informacyjnie wypadałoby pochwalić się sukcesami: jakieś procenty lub wartości liczbowe w pln.

 

Postaw się w sytuacji osoby odwiedzającej serwis po raz pierwszy:

 

- strona główna: niby OK - tzn. masa textu, który mało kto przeczyta,

- druga w kolejności strona: "profesjonalne typy" zapłać minimum 7,38zł za dostęp w ramach którego nie wiadomo co bedziesz miał bo zaraz poniżej "serwis" chce 59 lub 99 zł za HGW co?

 

Moim zdaniem za mało informacji nt. korzyści dla klienta.

 

Generalnie jak tam wszedłem (jako laik) to nie zostałem w żaden sposób zachęcony do udziału w tej zabawie a tym bardziej do zrobienia tego za pośrednictwem tej właśnie strony!

Share this post


Link to post
Share on other sites

- druga w kolejności strona: "profesjonalne typy" zapłać minimum 7,38zł za dostęp w ramach którego nie wiadomo co bedziesz miał bo zaraz poniżej "serwis" chce 59 lub 99 zł za HGW co?

 

Przecież wszystko jest podane ;) 12h dostęp do częsci płatnej gdzie może się spodziewać dziennej ilości typów w liczbie 3 oraz 2 lub 4 tygodniowy dostęp oraz podaną konkretną ilość typów

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może ja napiszę swoje zdanie nt. "słabych" szablonów na stronach internetowych.
Można oczywiście postawić na minimalizm, ale ten wygląd nie jest minimalistyczny tylko po prostu brzydki. Nie wiem, jakie strony ma "branża", ale wiem że klienci zawsze patrzą na wizerunek: czy to jest strona internetowa, czy wnętrze restauracji, czy też opakowanie produktu.

Posiadanie brzydkiej strony internetowej mówi jedno: "mielibyśmy ładną stronę, ale to kosztuje a nas na to nie stać". Czyli firma nie zarabia (nie ma wielu klientów).

Rozumiem, że Twoi stali klienci mogą nie patrzyć na design, ale żeby zostali tymi stałymi klientami, warto ich czymś przyciągnąć. W Twoim przypadku jest jedna możliwość mniej, bo wizerunkiem na pewno nic nie zdziałasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DESiGNER, pomijając, że strona mi nie przypadła do gustu, to jako potencjalny użytkownik byłbym zawiedziony jedną rzeczą... Nie ma płatności przelewem. Zrób coś z tym, bo znam sporo osób takich jak ja, które nie lubią płacić smsem i tracisz takich klientów. Dawanie wyboru użytkownikom, to podstawa user friendly serwisów. Inna rzecz, że z płatności sms mniej kasy trafia do Ciebie... Przemyśl ;)

Edited by eresti.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemanko!

 

W sumie służyła mi tylko do emaila, więc postanowiłem domenę ze swoim nazwiskiem nieco ożywić :)

Własnoręcznie popełniłem małą stronkę z moimi zdjęciami.

 

 

Zapraszam ciekawskich :)

 

http://rydosz.com

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×