Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Lubię oglądać ciekawe zdjęcia ale najchętniej jedno po drugim, bez zamykania poprzedniego ;)

... no fakt, jakiś "Next" by się przydał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sielsko.pl to jedna z pierwszych domen, którą kiedyś zarejestrowałem z myślą o serwisie noclegowym. po wielu latach powstała na tej domenie strona naszego domowego hotelu dla zwierząt

 

zapraszam:

 

www.sielsko.pl

Edited by networker
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówka :)

"Hotel przyjmuje psy na podstawie umowy powierzenia psa pod opiekę, którą podpisujemy w dniu przyjęcia psa do Hotel." - Hotelu

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warunki dla zwierząt fantastyczne za nieduże pieniądze ale żeby Was ktoś kiedyś nie wziął za słowo ;)

 

Koty, niezależnie od wielkości :)

 

liger_3sfw.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówka :)

"Hotel przyjmuje psy na podstawie umowy powierzenia psa pod opiekę, którą podpisujemy w dniu przyjęcia psa do Hotel." - Hotelu

Na głównej jeszcze jedna "Kontkat: Jak się z nami skontaktować oraz informacje o tym jak do nas dotrzeć w terenie wraz z interaktywną mapką. " :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sielsko.pl to jedna z pierwszych domen, którą kiedyś zarejestrowałem z myślą o serwisie noclegowym. po wielu latach powstała na tej domenie strona naszego domowego hotelu dla zwierząt

 

zapraszam:

 

www.sielsko.pl

 

Świetna inicjatywa. Wiem jak to jest, kiedy jest się w sytuacji pod bramką. Czeka nas to we wrześniu.

 

Szkoda, ze nasza Kufa choć bardzo grzeczna to prawdopodobnie z uwagi na bardzo wysoki stopień wrażliwości, niedostosowalna. Zbyt bardzo się obawia o całe stado [choć nie jest Alfą], żeby bezstresowo i spokojnie nas odstąpić i pozostać w obcym dla siebie miejscu bez objawów "febry" albo kto wie czy nie furii ...

Chociaż, pewnie nigdy się nie dowiemy, dopóki taka sytuacja ew. nie wystąpi. Jednak, gdy już zaprzyjaźni się na dobre z nowopoznanym człowiekiem, jest w siódmym niebie.

 

 

Tak czy inaczej, taki hotel jest jak najbardziej potrzebny!

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodaj &subset=latin,latin-ext do linku do google fonts, jesli font ma dodatkowe znaki, to powinno pomóc na brak pl liter w nagłówkach.

Thanks man! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Sosnowiec to czasami nie jest ta wieś koło Katowic? :)

 

Dokładnie tak Heden ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zapowiedziami przedstawiam moj najnowszy serwis pod domenę którą niedawno nabyłem

 

www.ugotujmy.pl

 

Serwis wymaga jeszcze "dopieszczenia" ale głowny zamysł oraz funkcjonalność już działa :)

Edited by DESiGNER
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zapowiedziami przedstawiam moj najnowszy serwis pod domenę którą niedawno nabyłem

 

www.ugotujmy.pl

 

Serwis wymaga jeszcze "dopieszczenia" ale głowny zamysł oraz funkcjonalność już działa :)

 

Wrzucanie do sieci czegoś co nie jest dopracowane jest strzałem w stopę...

:)

 

Życzę ale nie wróżę sukcesów w tej formie przekazu...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zapowiedziami przedstawiam moj najnowszy serwis pod domenę którą niedawno nabyłem

Szybko fanów pozyskujesz. 10 maja start fan page'a a już 11-go było ich 300. Po 2 tygodniach, w momencie startu stronki i dodaniu linku do czterech przepisów, jest już prawie 800. Daj znać czy blogerzy - zgodnie z zamysłem - zdecydowali się umieszczać przepisy bo z tego co wiem wolą je zazwyczaj umieszczać u siebie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zapowiedziami przedstawiam moj najnowszy serwis pod domenę którą niedawno nabyłem

 

www.ugotujmy.pl

 

Serwis wymaga jeszcze "dopieszczenia" ale głowny zamysł oraz funkcjonalność już działa :)

Może się czepiam ale :) chcąc dodać przepis trzeba się zalogować, info o ciasteczkach zasłania Rejestracja Logowanie a nie ma odnośnika do rejestracji w panelu logowania po kliknięciu dodaj przepis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybko fanów pozyskujesz. 10 maja start fan page'a a już 11-go było ich 300. Po 2 tygodniach, w momencie startu stronki i dodaniu linku do czterech przepisów, jest już prawie 800. Daj znać czy blogerzy - zgodnie z zamysłem - zdecydowali się umieszczać przepisy bo z tego co wiem wolą je zazwyczaj umieszczać u siebie.

 

Też zwróciłem na to uwagę...ale najbardziej przykuły mą uwagę fotki...A dokładniej wygląd otoczenia "potraw"...

Byłem na tej stronie dwa razy...po raz pierwszy i po raz ostatni...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilość fanów nie nabyłem w żaden sposób jakimś kupowaniem lików.Zrobiłem konkurs gdzie jedną z wymogów uczestnictwa w nim było polubienie strony .Co do tła potra to ja już nie odpowiadam za nie lecz lepiej widać potrawę udekorowaną niż na przypalonej kuchni ;):P

Też zwróciłem na to uwagę...ale najbardziej przykuły mą uwagę fotki...A dokładniej wygląd otoczenia "potraw"...

Byłem na tej stronie dwa razy...po raz pierwszy i po raz ostatni...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilość fanów nie nabyłem w żaden sposób jakimś kupowaniem lików.Zrobiłem konkurs gdzie jedną z wymogów uczestnictwa w nim było polubienie strony .Co do tła potra to ja już nie odpowiadam za nie lecz lepiej widać potrawę udekorowaną niż na przypalonej kuchni ;):P

 

Na tle g...wna byłoby widać jeszcze lepiej...

Tyle że odbiorcy mogliby mieć problem z ustaleniem co jest potrawą a co tłem.

 

Niektóre z tych zdjęć zamiast przykuwać uwagę, odpychają...

 

 

Chłopie...zapamiętaj na całe życie...je się również oczami...

I moim skromnym zdaniem sposób prezentacji jest nie mniej ważny od "dania głównego".

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tle g...wna byłoby widać jeszcze lepiej...

Tyle że odbiorcy mogliby mieć problem z ustaleniem co jest potrawą a co tłem.

 

Niektóre z tych zdjęć zamiast przykuwać uwagę, odpychają...

Nie przesadzasz troszeczkę ? Co Ciebie tak odpycha ? To są zdjęcia, które mają z założenia przypominać warsztat pracy - kuchnię, a nie elegancką restaurację. To nie konkurs piękności czy serwis o sztuce podawania i przystrajania potraw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×