Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Ciekawe jak możecie oceniać coś czego nawet nie widzieliście ponieważ zaraz po wystawieniu posta padł serwer wiec nie rozumiem dziwnej złośliwości niektórych osób z tego forum .

 

Ja nie oceniałem ale zaraz po wstawieniu posta byłem na stronie i widziałem. Nawet chciałem "poczatować z nieznajomym" ale żona krzątała się po domu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak możecie oceniać coś czego nawet nie widzieliście ponieważ zaraz po wystawieniu posta padł serwer wiec nie rozumiem dziwnej złośliwości niektórych osób z tego forum .

 

Gdybym nie widział to bym nie oceniał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwość zakładania skrzynek e-mailowych z nazwiskiem w nazwie domeny.

 

Adres portalu: https://www.pomelo.pl


Opis przedsięwzięcia: możliwość zakładania skrzynek e-mailowych z nazwiskiem w nazwie domeny, np. krzysztof@walejko.pl

Kontakt: administrator@pomelo.pl, gg: 4143945, tel. 0044 77 31 39 98 61

Pozdrawiam
Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwość zakładania skrzynek e-mailowych z nazwiskiem w nazwie domeny.

 

Adres portalu: https://www.pomelo.pl

 

Opis przedsięwzięcia: możliwość zakładania skrzynek e-mailowych z nazwiskiem w nazwie domeny, np. krzysztof@walejko.pl

 

Kontakt: administrator@pomelo.pl, gg: 4143945, tel. 0044 77 31 39 98 61

 

Pozdrawiam

Krzysztof

wg mnie skrzynki w subdomenach byly fajne ale w 2000r teraz mamy 2015r wiec skrzynka w co.pl to wg mnie słaby pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwość zakładania skrzynek e-mailowych z nazwiskiem w nazwie domeny.

 

Adres portalu: https://www.pomelo.pl

 

Opis przedsięwzięcia: możliwość zakładania skrzynek e-mailowych z nazwiskiem w nazwie domeny, np. krzysztof@walejko.pl

 

Kontakt: administrator@pomelo.pl, gg: 4143945, tel. 0044 77 31 39 98 61

 

Pozdrawiam

Krzysztof

 

Niestety , brak mojego nazwiska nawet w subdomenie...A ponad 3 tys, osób w Polsce ma takie samo jak ja i to tylko mężczyzn, kobiet jest też około 3 tys.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwość zakładania skrzynek e-mailowych z nazwiskiem w nazwie domeny.

 

Adres portalu: https://www.pomelo.pl

 

Opis przedsięwzięcia: możliwość zakładania skrzynek e-mailowych z nazwiskiem w nazwie domeny, np. krzysztof@walejko.pl

 

Kontakt: administrator@pomelo.pl, gg: 4143945, tel. 0044 77 31 39 98 61

 

Pozdrawiam

Krzysztof

 

Moje spostrzeżenia: brakuje jakiegoś demo oprogramowania poczty, brakuje również informacji dla Klienta - dlaczego akurat miałby u Was założyć konto, ogólnie wygląda to troszkę na scam w stylu "wyślij sms - obejrzysz u nas film bez limitu". Mojego nazwiska też nie ma i podzielam opinie @Sodeko.

 

Niemniej jednak życzę oczywiście powodzenia.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest tam jakaś wasza własna zawartość? Bo widzę same zaciągnięte treści przez rssy (bo chyba nie dodajecie tego ręcznie?). Kiedyś takie autoblogi stawiało się pod zdobywanie punktów w swl-ach, ale teraz jaki sens? Tylko psujesz historię domeny jeśli chciałbyś ją kiedyś sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam sie z Miriem, same rssy i bardzo slaba grafika - generalnie szalu nie ma (i to bardzo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafika grafiką, nie jest źle, ale nie widzę sensu wchodzenia na taki site. Od rssów mam Feedly czy masę innych usług.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio na akcji widziałem domene polysk . pl ( poszla za jakies 50 PLN ) - chyba lepiej pasowalaby do tej strony.

a sklep mi sie podoba :)

 

 

# autochemia

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio na akcji widziałem domene polysk . pl ( poszla za jakies 50 PLN ) - chyba lepiej pasowalaby do tej strony.

a sklep mi sie podoba :)

 

 

# autochemia

 

To przy okazji powiem, że to ja ją kupiłem :-)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam na odświeżoną wersję mojego portfolio http://dominios.pl

 

Bardzo ładna strona portfolio, gratulacje! Mam pytanie do zaznajomionych w temacie webmasterki, czy jest techniczna możliwość, aby w jakiś sposób zaciągać domeny do bazy automatycznie z panelu Aftermarket lub Premium?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna strona portfolio, gratulacje! Mam pytanie do zaznajomionych w temacie webmasterki, czy jest techniczna możliwość, aby w jakiś sposób zaciągać domeny do bazy automatycznie z panelu Aftermarket lub Premium?

 

W AM można wyeksportować domeny do csv a następnie csv zaimportować do bazy (klik), bardziej automatycznie można to zrobić przez API. Co do Premium to nie mam pojęcia ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że na starcie można sobie pomóc importem z pliku, ale co potem? Pamiętanie o każdej świeżo przechwyconej, czy kupionej domenie, aby ją dodać do bazy? Chyba, że raz w tygodniu import całej bazy, w której to co się powtarza sobie zostaje, a nowe lub zmiany cen/kategorii się dodają?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robi się mały OT i zaraz dostaniemy po ostrzeżeniu ;)

 

@CzarnyElo - zależy co dokładnie chcesz osiągnąć i co chcesz importować. Można do tego napisać skrypt, który przy pomocy API wyciągnie Ci wszystkie domeny z AM i zaimportuje do bazy. Skrypt może być odpalany automatycznie np: przez Crona np: raz dziennie i importować, albo cały Twój panel albo same zmiany - zależy co chcesz.

 

Odpowiadając na Twoje pytanie - da się to zrobić w sposób 100% zautomatyzowany, ale nie obejdzie się bez odrobiny kodowania.

Oczywiście mowa o AM, bo tak jak powiedziałem, nie mam pojęcia jak działa Premium a z tego co wiem, nie mają takiego API.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilku dni otwarty jest już mój nowy serwis https://fixmycar.pl

 

FixMyCar.pl to serwis zleceń dla warsztatów samochodowych, jest dopełnieniem serwisu SuperMechanik.pl, który mamy już od 2010 roku.

Dodajesz zlecenie naprawy i czekasz na oferty warsztatów z Twojej okolicy. Z przedstawionych ofert możesz wybrać najkorzystniejszą.

 

Zapraszam wszystkich, inwestorów również :)

 

btw. co sądzicie o domenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze pusto, ale fajnie by było zawężać wyniki (zarówno zlecenia jak i warsztaty) wg lokalizacji. Serwis z Krakowa niekoniecznie może musieć widzieć zlecenia ze Szczecina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×