Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

szablon = tylko design

 

skrypt = design i silnik strony czyli cały kod odpowiedzialeny za wyswietlanie filmów i pobieranie ich itp.

 

No to sam sobie odpowiedziałeś :) Kupiłem tylko szablon, wszystie pozostałe funkcjonalnoścoi wprowadzałem sam.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to sam sobie odpowiedziałeś :) Kupiłem tylko szablon, wszystie pozostałe funkcjonalnoścoi wprowadzałem sam.

 

Pozdrawiam

 

ok spoko :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest to mój główny cel, aczkolwiek myślę, że chętni będą, nie tylko 'domeniarze' mają domeny. Z racji wąskiej specjalizacji serwisu, sieci własnych serwisów medycznych, kontaktów w branży, redakcjach, itp liczę na duży ruch w serwisie.

 

No ja jestem kandydatem na chetnego :) Tylko powiedz Seles jakie statystyki ma Twoj serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ja jestem kandydatem na chetnego :) Tylko powiedz Seles jakie statystyki ma Twoj serwis.

Chcesz statystyki godzinę po uruchomieniu serwisu? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcesz statystyki godzinę po uruchomieniu serwisu? :)

 

Ok, myslalem ze to ciut dluzej funkcjonuje. Tak czy siak, bedziesz robil przekierowanie ze swoich medycznych domen na ten serwis czy zostanie na kopalni?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, myslalem ze to ciut dluzej funkcjonuje. Tak czy siak, bedziesz robil przekierowanie ze swoich medycznych domen na ten serwis czy zostanie na kopalni?

Wszystkie moje medyczne zostały przekierowane do DomenyMedyczne.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie moje medyczne zostały przekierowane do DomenyMedyczne.pl

 

No to fajnie. Skoro jest ich 100-150 to powinny wygenerowac calkiem ciekawy i co wiecej ruch tematyczny. Przydalyby sie jakies gratisy na zachete :)

 

Tak na marginesie, wydaje mi sie, ze wiecej bys mogl zarobic posredniczac w sprzedazach. Ciekawym rozwiazaniem bylyby np. opcje do wyboru, albo domainer placi za wystawienie, albo deklaruje jakiś % w przypadku sprzedazy domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to fajnie. Skoro jest ich 100-150 to powinny wygenerowac calkiem ciekawy i co wiecej ruch tematyczny. Przydalyby sie jakies gratisy na zachete :) [...]

Ze mną zawsze można się dogadać, także jakby coś, to zapraszam. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT:

Nowa odsłona http://www.Score.pl

Katalog będzie przeniesiony na inną domenę.

To jeszcze edytuj sygnaturę, bo dla score.pl masz anchor "katalog stron"... :)

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo mi się podoba :P

Rozwiązanie sprawdzone w KD.

Tylko po co konta dla użytkowników ? :P

 

EDIT:

Nowa odsłona http://www.Score.pl

Katalog będzie przeniesiony na inną domenę.

 

pewnie ma stałych klientów :)

 

SCORE.PL - no, to to ja rozumiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo mi się podoba :)

Rozwiązanie sprawdzone w KD.

Tylko po co konta dla użytkowników ? :P

[...]

Po to, że DomenyMedyczne.pl to więcej możliwości niż KD. Możesz samodzielnie dodać domenę, dodając szczegółowe informacje na jej temat. Klient zainteresowany Twoją domeną wyśle zapytanie z serwisu bezpośrednio do Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy szybkie platnosci przewidujecie Leszku ?

Myślę, że na razie nie ma takiej potrzeby, jeśli będzie takie zapotrzebowanie później, to będzie. Są rabaty zależnie od ilości dodanych domen, więc na razie będziemy to liczyć ręcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DOMAIN: domeny-medyczne.pl is in the queue for registration

 

created: 2010.03.22 13:10:27

last modified: 2010.03.22 13:10:27

 

Hmmm czyżbyś zapomniał SELES o myślniku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm czyżbyś zapomniał SELES o myślniku :)

Świadomie nie rejestrowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nowa odsłona http://www.Score.pl

Katalog będzie przeniesiony na inną domenę.

Bardzo proste i dobre rozwiązanie, tylko czemu tego wcześniej nie zrobiłeś mając taką domenę z dobrą Alexa? :P Zastanawiam się tylko jak to się teraz ma prawo do tego, że wyświetlasz reklamy pp bukmacherów (pobierane z tamtego serwisu). Nie interesowałem się jeszcze tym zagadnieniem.

 

Dzisiaj odpaliliśmyDomenyMedyczne.pl

Z pewnością bardzo dobry ruch :)

 

 

 

I pochwale się swoim:

 

 

http://biznesjoomla.pl

Nie tak dawno mieliśmy tam swoje portfolio i ofertę sprzedaży kilku gotowych rozwiązań co generowało zadowalające przychody. Jednak zainteresowanie nimi przez nagromadzenie ofert dzieciaków na Allegro spadło, na strony oparte na CMS Joomla na zlecenia.przez.net idzie znaleźć wykonawców za grosze więc nie ma co z nimi konkurować, czas ich ściągnąć do siebie :P Sprzedaż całości mimo wielu rozmów i rozwiązania dzierżawy, odstąpienia za % od zarobków itp się nie powiodła z różnych przyczyn.

 

BiznesJoomla.pl oferuje zamieszczenie ogłoszenia poszukiwania wykonawcy usług dla CMS Joomla. Na ogłoszenia mogą odpowiadać freelancerzy lub firmy. Działanie podobne do zlecenia.przez.net, Oferia.pl przy czym propozycje usług nie są publikowane w serwisie a wysyłane formularzem do bezpośrednio zainteresowanego. Dodanie ogłoszenia jak i odpowiedź na nie nie wymagają rejestracji i są bezpłatne.

 

Serwis generuje jak na tą branżę sporo zapytań z Google na frazy bezpośrednio związane z wykonywaniem stron na CMS Joomla (ok. 1000 wejść z Google miesięcznie) więc myślę, że z czasem i zainteresowani i potencjalni oferenci będą częstymi gości w serwisie.

 

Będzie dodatkowa reklama kampania Adwords. Kwestią czasu jest TOP 10 w Google na Joomla, CMS Joomla i zbieżne związane z wykonywaniem stron na tym CMSie.

 

Także, jeśli poszukujecie wykonawcy strony na Joomla to zapraszam do zamieszczenia ogłoszenia :P

http://biznesjoomla.pl

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo proste i dobre rozwiązanie, tylko czemu tego wcześniej nie zrobiłeś mając taką domenę z dobrą Alexa? :) Zastanawiam się tylko jak to się teraz ma prawo do tego, że wyświetlasz reklamy pp bukmacherów (pobierane z tamtego serwisu). Nie interesowałem się jeszcze tym zagadnieniem.

Dołączyłem odpowiednią adnotację do regulaminu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dołączyłem odpowiednią adnotację do regulaminu :)

 

reklamowac reklamujesz wiec to chyba twoj problem... stronka zrobiona ladnie, tylko szanujacy sie serwis powinien jednak miec podzial na poszczegolne kraje przy wynikach...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że na razie nie ma takiej potrzeby, jeśli będzie takie zapotrzebowanie później, to będzie. Są rabaty zależnie od ilości dodanych domen, więc na razie będziemy to liczyć ręcznie.

 

Czy rejestracja jest możliwa tylko dla firm (NIP) itd ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj odpaliliśmyDomenyMedyczne.pl

 

Rozumiem że po wystawieniu domeny dostanę FV na "udostępnienie przestrzeni reklamowej na xxx.pl"?

 

Może będziesz tak dobry i na zachętę dla nowych klientów dasz "10zł za domenę/do skutku/ lub na rok" np oferta ważna do końca marca? Jeśli będzie taka promocja to od razu biorę 10 pozycji. Proszę o kontakt na PW.

 

Pozdrawiam,

Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętacie, że dzisiaj jest przejście z czasu zimowego na czas letni? Jeśli ktoś się pogubi i do końca nie będzie wiedział która dokładnie jest godzina to zapraszam na Godzina.info

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamiętacie, że dzisiaj jest przejście z czasu zimowego na czas letni? Jeśli ktoś się pogubi i do końca nie będzie wiedział która dokładnie jest godzina to zapraszam na Godzina.info

 

 

Coś podobnego planowałem (i nadal planuję, jak znajdę – nomen omen – czas) planuję umieścić pod czas.info :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś podobnego planowałem (i nadal planuję, jak znajdę – nomen omen – czas) planuję umieścić pod czas.info :-)

Twój czas.info bardzo mi się podoba, od momentu próby odkupienia tej domeny od ciebie zamysł stronki siedział u mnie w głowie. Godzina też nie jest zła, no i co ważne kosztowała mnie tylko trochę czasu poświęconego na polowanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×