Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

@apze ostro ruszył z developerką :) Kolejne zagospodarowane serwisy to transakcje.pl, rynek.pl, finance.pl czy banking.pl ;) Pierwszy już działa. Gratulacje! ;)

DD

 

Za rok bankier*.pl kupi transakcje, albo apze kupi bankiera ;)

Gratuluję, fajny serwis, oby był często aktualizowany.

 

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites
@apze ostro ruszył z developerką :) Kolejne zagospodarowane serwisy to ...

A wcześniejsze to jakie ?

Ja kojarzę tylko automaty.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wcześniejsze to jakie ?

Ja kojarzę tylko automaty.pl

 

A zaglądałeś kiedyś do stopki tegoż forum? :)

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za rok bankier*.pl kupi transakcje, albo apze kupi bankiera :)

Gratuluję, fajny serwis, oby był często aktualizowany.

 

Bartek

Bardziej prawdopodobne ze money.pl, nawet podobny layout (do mambiznes.pl tez ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co tam widzisz Rafała ?

Bo ja tylko blog.

Myślałem, że niemiecki.pl należy do niego. Wcześniej nie patrzyłem do whoisa.

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
@apze ostro ruszył z developerką ;) Kolejne zagospodarowane serwisy to transakcje.pl, rynek.pl, finance.pl czy banking.pl :D Pierwszy już działa. Gratulacje! ;)

 

DD

 

grrrr, nikt miał nie wiedzieć ;/ to było top sicret.

 

Jeżeli macie sugestie to chętnie posłucham doświadczonych webmasterów!

 

Odnośnie automatów to jest to TYLKO pod SEO, żeby serwis wyglądał tak docelowo to musiałbym mieć problem z oczami, bo delikatnie mówiąc jest brzydki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
grrrr, nikt miał nie wiedzieć ;/ to było top sicret.

Jeśli tak to trzeba było nie wysyłać notki prasowej o powstaniu serwisu do Grzegorza :D

 

http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/2459

 

Na transakcje.pl ładnie by śmigał właśnie taki serwis w rodzaju ogólnego escrow.

Jak rzadko kiedy się z Tobą zgodzę ;)

 

Za dużo jest już serwisów z artykułami, a za mało serwisów - nomen omen - transakcyjnych właśnie. Świetne posunięcie to uruchomienie takiego serwisu jak walutomat.pl. Założę się, że za jakiś czas kupi go jakaś instytucja finansowa (np. bank) za grube, grube miliony.

 

transakcje.pl jak nic nadają się na wszelkiego rodzaju Escrow.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam przyjemność przedstawić pierwszy z moich projektów który dziś wystartował...

 

DomenowyBlog.pl

 

Zapraszam :D i proszę o opinie :)

 

Zamierzam dalej go usprawniać...

 

W internecie jest już trochę informacyjnych stron, które traktują o rynku domen.

Fajnie by było jakby ten blog zawierał więcej własnych przemyśleń, komentarzy niż suchych faktów dotyczących transakcji. Tylko wtedy masz szanse na przyciągnięcie czytelników.

Kiedyś trafiłem na taki blog, gdzie autor bardzo ciekawie opisywał rynek domen i swoje doświadczenia, przemyślenia. Nie pamiętam adresu tego bloga (mam gdzieś zapisane), ale to na tej stronie pierwszy raz przeczytałem, jak dobrze jest mieć domenę z własnym nazwiskiem, po czym zaraz ją zarejestrowałem :)

 

W prologu popraw "Witam serdecznie stronie".

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
W internecie jest już trochę informacyjnych stron, które traktują o rynku domen.

Fajnie by było jakby ten blog zawierał więcej własnych przemyśleń, komentarzy niż suchych faktów dotyczących transakcji. Tylko wtedy masz szanse na przyciągnięcie czytelników.

Kiedyś trafiłem na taki blog, gdzie autor bardzo ciekawie opisywał rynek domen i swoje doświadczenia, przemyślenia. Nie pamiętam adresu tego bloga (mam gdzieś zapisane), ale to na tej stronie pierwszy raz przeczytałem, jak dobrze jest mieć domenę z własnym nazwiskiem, po czym zaraz ją zarejestrowałem ;)

 

W prologu popraw "Witam serdecznie stronie".

 

i taki właśnie ten blog ma być, chce żeby były i suche fakty ale okraszone własnymi przemyśleniami. Ale jednak będę stawiał aby samych przemyśleń było więcej... :)

Nie wiem czy widziałeś już ostatni post jesli nie to zerknij :D

 

p.s.

dzieki za poprawkę :)

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

niedawno ruszył serwis informacyjny o Gdańsku pod adresem www.gdansk.tv

 

Serdecznie wszystkich zapraszam, szczerze przyznam, że kilka opcji jeszcze nie działa, ruszyłem wcześniej, bo czas zacząć pozycjonować :)

Edited by pitreq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

niedawno ruszył serwis informacyjny o Gdańsku pod adresem www.gdansk.tv

 

Serdecznie wszystkich zapraszam, szczerze przyznam, że kilka opcji jeszcze nie działa, ruszyłem wcześniej, bo czas zacząć pozycjonować :)

 

bardzo mi się podoba

znalazłęm pare błedów

 

klikając na mapę nie przekierowuje do mapy tylko na główną

http://komunikacja.gdansk.tv/ ta czarna czcionka na zdjęciach nieczytelna (i to bardziej notatki policyjne niz komunikacja spodziewałem się rozkładów jazdy itp)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

niedawno ruszył serwis informacyjny o Gdańsku pod adresem www.gdansk.tv

 

Serdecznie wszystkich zapraszam, szczerze przyznam, że kilka opcji jeszcze nie działa, ruszyłem wcześniej, bo czas zacząć pozycjonować :)

Jest jeszcze kilka błędów, kilka rzeczy nie działa, ale ogólnie całość fajnie wyszła :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie bomba. Ładna przejrzysta grafika. Dobra funkcjonalność strony.

 

Popracuj nad treścią, a powodzenie strony jest więcej niż pewne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo mi się podoba

znalazłęm pare błedów

 

klikając na mapę nie przekierowuje do mapy tylko na główną

http://komunikacja.gdansk.tv/ ta czarna czcionka na zdjęciach nieczytelna (i to bardziej notatki policyjne niz komunikacja spodziewałem się rozkładów jazdy itp)

 

Tak z głównych działów nie działa komunikacja, która zostanie naprawiona na dniach :) Tak jak pisałem w moim poście błędów jeszcze trochę jest ale z czasem zostaną naprawione :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

niedawno ruszył serwis informacyjny o Gdańsku pod adresem www.gdansk.tv

 

Serdecznie wszystkich zapraszam, szczerze przyznam, że kilka opcji jeszcze nie działa, ruszyłem wcześniej, bo czas zacząć pozycjonować :)

 

Bardzo fajna szata graficzna.Mnie się podoba.Życzę powodzenia w prowadzeniu serwisu :)

 

 

pp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

niedawno ruszył serwis informacyjny o Gdańsku pod adresem www.gdansk.tv

Bardzo ładny serwis - najważniejsze informacje wyświetlają się dokładnie tam, gdzie skupia się najwięcej uwagi osoby odwiedzającej stronę, czyli w lewym górnym rogu :) Ikonki na górze do różnych działów też bardzo funkcjonalne. Dużo informacji, podane prosto i łatwo - to sztuka, która Tobie się świetnie udała, gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

niedawno ruszył serwis informacyjny o Gdańsku pod adresem www.gdansk.tv

 

Serdecznie wszystkich zapraszam, szczerze przyznam, że kilka opcji jeszcze nie działa, ruszyłem wcześniej, bo czas zacząć pozycjonować :)

 

ładne wykorzystanie domeny .tv, choć ja bym chetnie zobaczył wiecej tresci video (jak nie teraz to w przyszłosci)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ładne wykorzystanie domeny .tv, choć ja bym chetnie zobaczył wiecej tresci video (jak nie teraz to w przyszłosci)

 

jak wyżej...

napaliłem się na jakieś filmiki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×