Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

hi!

 

Pewnie wielu z nas posiada domeny nie tylko na Handel czy do Parkingu?

Wykorzystujecie domeny i robicie pod nimi jakieś serwisy?

Pokażcie co macie ciekawego!

 

Mogę być pierwszy

 

YesNo

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Jeszcze raz (chciałem sprzedać od razu, nie udało się, więc zagospodarowałem traffic)

Euro 2012 (tak, tak, mam serwis o Euro, so what? ;))

 

Z działających tyle, reszta albo stricte celem wypozycjonowania (lub jako zaplecze) albo czeka na lepsze czasy. W przygotowaniu jeden serwis, ale o tym póki co sza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opisy-GG.com (pierwsza w Polsce strona o opisach na GG, potem tylko klony i klony i jeszcze raz klony...)

Margasinski.pl (małe portfolio - projektowanie stron)

 

Jest jeszcze kilka innych, dla których współpracuję albo pomagam w budowie nowych serwisów. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 serwisów sprzedana w ciągu ostatnich 4 miesięcy.

 

Zostało mi:

www.Sexbik.pl

 

i strona portfolio: www.eProjekt.org

 

Za kilka miesięcy wykorzystam czekające domeny ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opisy-GG.com (pierwsza w Polsce strona o opisach na GG, potem tylko klony i klony i jeszcze raz klony...)

Margasinski.pl (małe portfolio - projektowanie stron)

 

Jest jeszcze kilka innych, dla których współpracuję albo pomagam w budowie nowych serwisów. :-)

 

Opisy-gg.com - najlepsza ;-) Moja ulubiona ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
powiedz skad brałeś te filmiki , z youyuba ?? co z prawami autorskimi

Nie ośmieszaj się, a co z filmikami na największych portalach internetowych? Też do tego potrzebne są prawa autorskie? :)

/OT

Share this post


Link to post
Share on other sites
niedlugo beda nowe fotki jeszcze lepsze a w przyslosci mozliwosc kontaktu z dziewczynami :)

 

 

A jak wyglada kwestia praw do publikowania fotek w YESNO.pl ?

 

Na stronie jest napisane: "Zdjęcia prezentowane w serwisie są własnością ich autorów, właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść." ale co to znaczy?

 

to nie jest jednoznaczne z prawem do publikowania tych zdjec? Nawet jesli kupiles te zdjecia za kase, a nie masz zgody na opublikowanie wizerunku tych osob, to nie jest to ok. A jesli sciagnales te zdjecia ot tak i nie masz zgody, to tez nie jest ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesli nie ja umiescilem te zdjecia tylko osoby bedace zarejestrowane w serwisie?

 

np: Grono: sa użytkownicy ktorzy dodaja zdjecia nie zawsze posiadajac do nich prawa - czy grono jest odpowiedzialne za tresci umieszczane w serwisie?

 

?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jesli nie ja umiescilem te zdjecia tylko osoby bedace zarejestrowane w serwisie?

 

np: Grono: sa użytkownicy ktorzy dodaja zdjecia nie zawsze posiadajac do nich prawa - czy grono jest odpowiedzialne za tresci umieszczane w serwisie?

 

?

 

Wydaje mi się, że sprawę załatwiłby regulamin, w którym byłoby mniej więcej takie zdanie:

Publikując zdjęcia w serwisie yesno.pl Użytkownik oświadcza, że jest ich autorem, posiada prawa do ich publikowania lub też materiały nie podlegają ochronie prawa autorskiego.

Oczywiście każdy użytkownik musiałby zaakceptować regulamin.

 

Sorry za kontynuacje OT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden regulamin nie jest ponad prawem, co już niejednokrotnie było udowadniane przed sądem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tworzycie jakieś ciekawe projekty serwisy - pochwalcie się!

A czy jest coś takiego czego jeszcze nie ma w internecie?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×