Jump to content
Sign in to follow this  
dominiqr

Szukam właściciela opcji na domene

Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuję właściciela opcji na domenę KDR.pl

Widać, zależy komuś na tej domenie, bo opcja została albo przedłużona, albo założona od nowa przez tą samą osobę.

 

Mam propozycję :)

 

Pozdrawiam.

Dominiq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać, zależy komuś na tej domenie, bo opcja została albo przedłużona, albo założona od nowa przez tą samą osobę.

 

Ani nie została przedłużona, anu założona od nowa przez tę samą osobę. (I nie, nie jest moja, po prostu to widzę po dacie utworzenia, 1s po wygaśnięciu.) Zresztą nie wiem też skąd wniosek że jak ktoś przedłuża opcję, to mu zależy na domenie. Opcje to hazard, ruletka. Obstawia się kilka pól żeby jedno trafić, obojętnie które, ważne żeby się zwróciło i jeszcze zarobić. Jeśli co 10. trzyliterówka spadnie to już jesteśmy na plusie, albo co najmniej na zero. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ani nie została przedłużona, anu założona od nowa przez tę samą osobę. (I nie, nie jest moja, po prostu to widzę po dacie utworzenia, 1s po wygaśnięciu.)

 

Widać nie jestem doświadczonym userem nawet w rejestracji usług związanych z domenami :)

Może to zbyt banalne i proste, ale podpowiedz w jaki sposób podejrzeć można czas wygaśnięcia starej i utworzenia nowej opcji widząc czas utworzenia tylko tej nowej.

 

Zresztą nie wiem też skąd wniosek że jak ktoś przedłuża opcję, to mu zależy na domenie. Opcje to hazard, ruletka. Obstawia się kilka pól żeby jedno trafić, obojętnie które, ważne żeby się zwróciło i jeszcze zarobić.

 

Tak, masz rację, opcje na domeny to ruletka.

Jednak każdy ma inny pogląd na temat opcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×