Jump to content
Sign in to follow this  
Lapidus

Domena pod portal medycyny estetycznej

Recommended Posts

Witam Drodzy Forumowicze!

 

Tak jak w temacie: szukam jakiejś domeny, która by pasowała do owej tematyki.

 

Oczywiście najlepiej w miarę krótka i nawiązująca do: medycyny estetycznej, piękna, wyglądu itp.

 

Target głównie Panie rzecz jasna, ale nie tylko.

 

Pomożecie? :)

 

edit: nie ważne czy będzie to .pl .com.pl .org :)

 

 

edit2: wiem że tematyka bardzo oblegana, dlatego też nie spodziewam się jakiejś super-wypas domeny, po prostu potrzebuję chociaż jakiegoś punktu zaczepienia ;) może ktoś dziś ma bardziej Twórczą wenę ode mnie

Edited by Lapidus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam Drodzy Forumowicze!

 

Tak jak w temacie: szukam jakiejś domeny, która by pasowała do owej tematyki.

 

Oczywiście najlepiej w miarę krótka i nawiązująca do: medycyny estetycznej, piękna, wyglądu itp.

 

Target głównie Panie rzecz jasna, ale nie tylko.

 

Pomożecie? :)

 

edit: nie ważne czy będzie to .pl .com.pl .org :)

 

 

edit2: wiem że tematyka bardzo oblegana, dlatego też nie spodziewam się jakiejś super-wypas domeny, po prostu potrzebuję chociaż jakiegoś punktu zaczepienia ;)

 

Jakiś budżet masz na tą domenę czy wersja koledzy szukajcie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budżet to koszt rejestracji, w przeciwnym wypadku wszedłbym po prostu na AM i poszukał czegoś w odpowiedniej kategorii.

 

ps Jakbyś przeczytał uważnie nazwę działu "Wolne domeny" w którym się udzielasz, to byś zaoszczędził miejsce w bazach danych na bzdety :)

Edited by Lapidus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Budżet to koszt rejestracji, w przeciwnym wypadku wszedłbym po prostu na AM i poszukał czegoś w odpowiedniej kategorii.

 

ps Jakbyś przeczytał uważnie nazwę działu "Wolne domeny" w którym się udzielasz, to byś zaoszczędził miejsce w bazach danych na bzdety :)

 

 

Pytam bo umieściłes w nieodpowiednim dziale

 

Dział wolne domeny

"Udostępnij innym informacje o wolnych lub spadających domenach, których nie masz zamiaru rejestrować, a mogłyby kogoś zainteresować.

 

Dział inne ogłoszenia

"Sprzedajesz. Poszukujesz kogoś, czegoś, domeny dla własnego serwisu, z PR, z odsłonami, chcesz zlecić cokolwiek? Napisz ogłoszenie. Pamiętaj: ogłoszenia powinny dotyczyć tylko i wyłącznie tematyki domen i zagadnień pokrewnych. Na forum nie handlujemy walutami, nie pożyczamy pieniędzy i nie wymieniamy się gotówką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm trochę mnie zmyliły inne tematy z tego działu: SZUKAM wolnej .com dla serwisu, Szukam wolnej domeny związanej z rajdami/ motorsportem , szukam domeny dla architekta krajobrazu itp

 

Ale nieważne, jak nikt nie ma pomysłu, bądź nie chce się nim podzielić, niech temat po prostu spadnie, po co robić OT :)

Edited by Lapidus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm trochę mnie zmyliły inne tematy z tego działu: SZUKAM wolnej .com dla serwisu, Szukam wolnej domeny związanej z rajdami/ motorsportem , szukam domeny dla architekta krajobrazu itp

 

Ale nieważne, jak nikt nie ma pomysłu, bądź nie chce się nim podzielić, niech temat po prostu spadnie, po co robić OT :)

 

 

W takim razie dodam słowo CHYBA w nieodpowiednim dziale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś przez rok miałem OszukajCzas*pl, bardzo mi się podobała (np. właśnie pod operacje plastyczne, czy też kremy na zmarszczki etc.), teraz leży wolna (tzn. przynajmniej gdy pisze ten post), ponadto, jeśli końcówka nie ma dla Ciebie specjalnego znaczenia, to wolne są:

 

Estetyczka*pl - choć nie wiem właściwie czy istnieje takie słowo/określenie (Google coś tam pokazuje), ewentualnie Estetka*com i w kilku innych mniej chodliwych rozszerzeniach

 

Medestetic*com*pl

 

ZabiegiOdmladzajace*com*pl

 

Estetyczne*com

 

EsteticMed*net*pl

 

Odmladzanie*net*pl

 

Generalnie jeśli wyznacznikiem nie jest rozszerzenie, to tego typu domen jest trochę wolnych, Jeśli któraś z zaproponowanych przeze mnie Ci się spodoba (i zdążysz zarejestrować :) ), to wystarczającym wynagrodzeniem dla mnie będzie, gdy kupisz jedną z najtańszych moich domen wystawionych na AfterMarket (czyli około 20 zł), taka luźna propozycja...

 

KosmetykaCiala*pl i ZabiegiUpiekszajace*pl pozwoliłem sobie zarezerwować do własnego przemyślenia, gdyż wydają mi się bardzo dobre i byłem mocno zdziwiony, że leżały wolne.

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

estetyczka.pl nawet mi się podoba, pomimo że nie ma takiego słowa :) Wielkie dzięki, postaram się coś wybrać z Twego zbioru :)

 

W dobie tworzenia żeńskich nazw zawodów, możliwe że kiedyś pojawi się słowo estetyczka w słowniku, skoro istnieje słowo estetyk.

Edited by Lapidus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×