Jump to content
trzyliterowe

Błyskawiczna wypłata (w ciągu 5 minut)

Recommended Posts

Nie wiem czy jest taki temat ale nie widziałem bo zlecałem właśnie wypłatę i o zobaczyłem taki myk :)

Błyskawiczna wypłata (w ciągu 5 minut), opłata: 5.00 PLN taka opłata pokazuje się do kwoty 100zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy jest taki temat ale nie widziałem bo zlecałem właśnie wypłatę i o zobaczyłem taki myk :)

Błyskawiczna wypłata (w ciągu 5 minut), opłata: 5.00 PLN taka opłata pokazuje się do kwoty 100zł.

No to teraz możemy pomarzyć o szybkich wypłatach z AM :)

 

Prowizja za błyskawiczną wypłatę wynosi 5%.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szybkie wypłaty sa ok, ale normalna wypłata nie powinna być realizowana dłużej niż 48h.

 

Również nie rozumiem dlaczego trzeba czekać 10 dni roboczych [!]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest chyba do 10 dni roboczych, czyli w 9-tym dniu pewnie pieniądze będą się pojawiać na koncie :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpierw wpisujesz kwotę, a później przechodzi do wyboru czy 10 dni roboczych czy ekspres w 5min :)

Wpisuję kwotę i od razu otrzymuję komunikat: "Wypłata zapisana poprawnie."

Próbowałem dla 3 różnych kont... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy jest taki temat ale nie widziałem bo zlecałem właśnie wypłatę i o zobaczyłem taki myk :)

Błyskawiczna wypłata (w ciągu 5 minut), opłata: 5.00 PLN taka opłata pokazuje się do kwoty 100zł.

 

W tej chwili nie udostępniamy takiej opcji. Przelewy są realizowane przez nasz serwis dwa razy w tygodniu. Po zleceniu wypłaty w Pańskim panelu zarządzania będzie ona zrealizowana w ciągu 10 dni roboczych.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wpisuję kwotę i od razu otrzymuję komunikat: "Wypłata zapisana poprawnie."

Próbowałem dla 3 różnych kont... :)

 

Może masz konta super hiper premium i twoje wypłaty realizowane sa ręcznie przez samego kotka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
;)

 

Obecnie testowane są szybkie przelewy (BlueCash) do kwoty 250 pln tzn 249 pln

Opłata za taki szybki przelew wynosi 5% minimum 5 zł.

 

Sprawdziłem, jeżeli Twój bank jest na liście, przelew na koncie pojawia się po ok 15 minutach o każdej porze dnia i tygodnia ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obecnie testowane są szybkie przelewy (BlueCash) do kwoty 250 pln tzn 249 pln

Opłata za taki szybki przelew wynosi 5% minimum 5 zł.

 

Niezła przebitka. Blue bierze za przelew 5 pln do kwoty 5000 pln. U was przesłanie 5000 pln kosztowałoby 250 pln ;)

 

Sprawdziłem, jeżeli Twój bank jest na liście, przelew na koncie pojawia się po ok 15 minutach o każdej porze dnia i tygodnia ;).

 

To działa na zasadzie przelewów wewnętrznych. Blue ma konta w każdym z tych banków i po otrzymaniu info o przelewie po prostu wysyła wewnetrzny przelew ze swojego konta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obecnie testowane są szybkie przelewy (BlueCash) do kwoty 250 pln tzn 249 pln

Opłata za taki szybki przelew wynosi 5% minimum 5 zł.

 

Sprawdziłem, jeżeli Twój bank jest na liście, przelew na koncie pojawia się po ok 15 minutach o każdej porze dnia i tygodnia ;).

Dzięki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakaś nieścisłość jest w tych szybkich wypłatach. Napisane jest:

 

Codziennie możesz wypłacić maksymalnie 1000 PLN za pomocą błyskawicznych wypłat. Dla zwykłych wypłat nie ma żadnych limitów.

 

A powyżej kwoty 20 PLN taka szybka wypłata już nie jest dostępna. Chyba, że to przejściowe obniżenie progu - w każdym razie obecnie to nie jest jakoś specjalnie przydatne. :rolleyes:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakaś nieścisłość jest w tych szybkich wypłatach. Napisane jest:

 

 

 

A powyżej kwoty 20 PLN taka szybka wypłata już nie jest dostępna. Chyba, że to przejściowe obniżenie progu - w każdym razie obecnie to nie jest jakoś specjalnie przydatne. :rolleyes:

 

 

W tej chwili szybkie wypłaty nie działają w ogóle

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tej chwili szybkie wypłaty nie działają w ogóle

 

Aha. Po prostu metodą prób i błędów zszedłem do progu 20 zł i pokazuje się wtedy opcja, ale nie klikałem dalej czy w ogóle zadziała. :rolleyes:

 

20 zł pożyczyłem od siostrzeńca, tyle, że muszę mu teraz oddać 25 zł. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby nie było tak jak z Pocztą Polską. Po wprowadzeniu szybkich przesyłek (listy priorytetowe), te "nie szybkie" były dostarczane kilka dni później niż przed zmianami. Automatycznie większość przesyłek była wysyłana priorytetem aby skrócić czas oczekiwania. Oby tutaj nie było tak samo. Sytuacja jest taka, że coś co powinno być normą wciska się jako dodatkową ekstra usługę jednocześnie nie dając żadnej rozsądnej alternatywy. Bocznymi drzwiami wprowadza się opłaty za coś co powinno być standardem - chodzi mi o Pocztę. Jak będzie z dropped.pl zobaczymy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja niestety za cholere nie potrafie zrozumieć czemu to mam płacić jakiekolwiek prowizje za wypłatę własnej kasy kiedy chce. A jak widzę poczynania idące w tym kierunku to tylko czekam na rezygnacje z prowizji i w zamían wprowadzenie podań o wypłatę...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do dropped a mianowicie czy błyskawiczne wypłaty będą w ogóle działały ?

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Szybkie wypłaty zostały wprowadzone testowo - w formie bety - jednak wydaję się nam że niedługo zawitają w serwisie na stałe :-)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Szybkie wypłaty zostały wprowadzone testowo - w formie bety - jednak wydaję się nam że niedługo zawitają w serwisie na stałe :-)

 

Pozdrawiam

A wolna wypłata w wersji alfa jutro powinna być zaksiegowana na koncie mojego syna ale niestety jak widze nie zostanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego wypłaty wychodzą teraz tak rzadko? Zleciłem wypłatę w ubiegły wtorek i to po anulowaniu innej wypłaty,która do wtorku nie wyszła i do tej pory cisza. Kiedyś wypłaty regularnie wypływały w poniedziałek/wtorek lub czwartek/piątek . Dodatkowo nie działają przelewy ekspresowe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×