Jump to content
trzyliterowe

Błyskawiczna wypłata (w ciągu 5 minut)

Recommended Posts

Wypłaty normalne są zawsze wysyłane w regulaminowym czasie do 10dni - zazwyczaj jest to okres DO kilku dni. :-)

a jaki jest probem żeby zmienić regulamin i skrócić czas oczekiwania ? czym to jest spowodowane ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postaramy sie wyslac wyplaty tak by na poczatku tygodnia juz sie pojawily - niestety nie jest to nasza wina - szybkie wyplaty to modul wprowadzony wzglednie niedawno na prosby uzytkownikow - niestety aktualnie pozostanie zablokowany do czasu naprawienia kilku bledow po stronie operatora.

 

Czas 10 dniowy jest spowodowany glownie tym faktem iz sami otrzymujemy przelewy z 10-14 dniowym opoznieniem z wszystkich operatorow platnosci online - jest to zabezpieczenie dla nas - oczywiscie co moze potwierdzic wielu uzytkownikow - zazwyczaj wyplaty wychodza co kilka dni - 10 dni to czas maksymalny.

 

Jako że usługa się przyjęła - chcielibyśmy dla użytkowników pozostawić ją aktywną - ale w związku z licznymi błędami (o czym pisalem juz wyzej) bylismy zmuszeni ja zablokowac - mamy nadzieje ze nie na długo :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pragne poinformowac iz obiecane wyplaty wyszly od nas wczoraj i dodac iz od dzis ponownie dzialaja szybkie wyplaty - udalo nam sie dojsc do porozumienia z operatorem i przywrocic funkcjonalnosc :-)

 

Pozdrawiam :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
do pekao sa też ?

 

Są, przynajmniej ostatnio wypłacałem ;)

 

Edit: Sorki za wprowadzenie w błąd. Dostałem zwrot opłaty przecież ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pragne poinformowac iz obiecane wyplaty wyszly od nas wczoraj i dodac iz od dzis ponownie dzialaja szybkie wyplaty - udalo nam sie dojsc do porozumienia z operatorem i przywrocic funkcjonalnosc :-)

 

Pozdrawiam :-)

Rozumiem że przywróciliścíe funkcjonowanie tej padaczki która funkcjonowała do tej pory? bo jakby poprawy żadnej nie widać w działaniu. To co miało działać w 10 min. nie działa od ponad godziny.

Edit:

Zadziałało...rozumiem że pobrana opłata za niewykonanie usługi w deklarowanym, błyskawicznym terminie (10 min) powróci na konto...

Edit l:

Gdyby jakość świadczonych usług chociaż w połowie dorównała szybkości załatwienia tej reklamacji to bylibyście Mistrzami Świata. Dzięki !

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde, jeszcze 5 minut temu błyskawiczne wypłaty były aktywne, a teraz już nie hm...To mi przypomina sytuację z Asterix i Obelix - Misja Kleopatra, gdzie Charimatis specjalistka od kamuflażu, pokazywała Cezarowi swoje umiejętności, a wyglądało to tak: Widać mnie, nie widać. Widać. Nie widać. Nie widać. Widać. Trochę widać, nie widać, a teraz widać ( http://www.youtube.com/watch?feature=playe...G0yDMsAI#t=358s )

 

Te błyskawiczne wypłaty, to naprawdę przydatna rzecz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosze o informacje dla jakiego konta wystapil problem ? Czas 10min to czas orientacyjny - niestety czesto banki ksieguja z malym opoznieniem - sam proces troszke trwa - ale malo kiedy przekracza to podane 10min. (oczywiscie mowimy o czasie kiedy BANK MOZE ZAKSIEGOWAC PRZELEW -> https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki ).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Błyskawiczna wypłata (w tej chwili niedostępna)

 

"Błyskawiczne" będą dzisiaj dostępne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
skorzystałem z tej opcji ok.godz. temu

pieniądze miałem po 5 minutach na koncie w ING

Dziwne, bo na koncie syna nie jest ta opcja aktywna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurde, jeszcze 5 minut temu błyskawiczne wypłaty były aktywne, a teraz już nie hm...To mi przypomina sytuację z Asterix i Obelix - Misja Kleopatra, gdzie Charimatis specjalistka od kamuflażu, pokazywała Cezarowi swoje umiejętności, a wyglądało to tak: Widać mnie, nie widać. Widać. Nie widać. Nie widać. Widać. Trochę widać, nie widać, a teraz widać ( http://www.youtube.com/watch?feature=playe...G0yDMsAI#t=358s )

 

Te błyskawiczne wypłaty, to naprawdę przydatna rzecz.

 

Błyskawiczne wypłaty nadal działają jak chcą, raz są raz ich nie ma, jednak w większości razy nie ma.

Gdzie można uzyskać jakieś informacje, kiedy to będzie działać i jak długo???

Dlaczego nigdzie nie ma informacji, że coś się położyło???

I dlaczego non-stop jest problem z tą funkcją???

 

Można zwariować, na ticket pisałam, cisza.

 

--

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również byłbym wdzięczny za informację kiedy błyskawiczna wypłata będzie działać poprawnie???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×