Jump to content
trzyliterowe

Błyskawiczna wypłata (w ciągu 5 minut)

Recommended Posts

szybkie wypłaty działają !

korzystajcie szybko ;)

Wypłaty z konta -> Wypłać środki

 

Czy gdzie indziej znajdę te wypłaty? U mnie nic nie widać z czymkolwiekm 'szybkim'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla porównania wczoraj zlecona wypłata w premium , dziś popołudniu pieniądze na koncie . Można ?! . Jak ktoś ceni klienta jak widać można a nie czekać po 5-10 dni na pieniądze a w najlepszym wypadku dopłacać do tego interesu aby szybciej ją otrzymać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby kogoś to jeszcze interesowało kolejne kilka godzin działania szybkich wypłat planowane jest na jutro po godzinie 16tej, ale znając życie może to być w każdym innym późniejszym terminie.

 

Brak słów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby kogoś to jeszcze interesowało kolejne kilka godzin działania szybkich wypłat planowane jest na jutro po godzinie 16tej, ale znając życie może to być w każdym innym późniejszym terminie.

Skad to info?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ktoś napisać czy w chwili obecnej szybkie wypłaty działają?

 

Na ten moment tak, przynajmniej u mnie, tyle, że jest ostrzeżenie:

 

Jeśli wybierzesz wypłatę byskawiczną, twój bank zaksięguje ją na początku najbliższego dnia roboczego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale dałem zrobić się w jajo ;)

 

Czekałem na wypłatę. Czekałem i czekałem, ale zobaczyłem, że błyskawiczne wypłaty są aktywne, więc postanowiłem załatwić wypłatę przez błyskawiczne (miałem saldo 15 zł więc się upewniłem, czy rzeczywiście można wypłacić pieniądze i dało radę), a więc dalem anuluj (błąd!) i ruszam do błyskawicznych i tutaj zaskoczenie, bo błyskawiczne nie są aktywne - co jest grane? Okazuje się, że mogę jednorazowo wypłacić aż 23 zł!

 

Jest to ewidentny wałek, żeby taki jeleń jeden z drugim jak ja, dał się nabrać na działające błyskwiczne, a więc kasa dłużej zostanie przez to w dropped, bo teraz licznik się zeruje i znów zostaje 10 dni do wypłaty.

 

Żeby takie numery robić swoim użytkownikom, to serwis musi być w finansowej agonii i nie pomoże tu nic nowy panel, bo to jest chamstwo - albo błyskawiczne działają tak jak jest to opisane (można wypłacić do 1000zł dziennie) albo zamiast tego 1000 można napisać "w tej chwili możesz wypłacić jednorazowo 23zł", a nie że człowiek dostaje komunikat:

 

"Szanowny użytkowniku, miło nam poinfromować, że w trosce o Twoje finanse, postanowiliśmy wdrożyć tryb oszczędzania. Dzięki temu, że nie wypłacimy Ci twoich pieniędzy, nie zdołasz ich roztrwonić na tak błahe rzeczy jak rachunki, jedzenie czy lekarstwa. Zapraszamy ponownie - zawsze z miłą chęcią zrobimy Cię w balona"

Szkoda mi tylko pracowników Dropped, ktorzy muszą się tłumaczyć, choć nie oni są winni (choć użytkowników też mi szkoda, bo oni się starają, zarabiają i są bardzo, bardzo cierpliwi).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale dałem zrobić się w jajo ;)

 

Czekałem na wypłatę. Czekałem i czekałem, ale zobaczyłem, że błyskawiczne wypłaty są aktywne, więc postanowiłem załatwić wypłatę przez błyskawiczne (miałem saldo 15 zł więc się upewniłem, czy rzeczywiście można wypłacić pieniądze i dało radę), a więc dalem anuluj (błąd!) i ruszam do błyskawicznych i tutaj zaskoczenie, bo błyskawiczne nie są aktywne - co jest grane? Okazuje się, że mogę jednorazowo wypłacić aż 23 zł!

 

Jest to ewidentny wałek, żeby taki jeleń jeden z drugim jak ja, dał się nabrać na działające błyskwiczne, a więc kasa dłużej zostanie przez to w dropped, bo teraz licznik się zeruje i znów zostaje 10 dni do wypłaty.

 

Żeby takie numery robić swoim użytkownikom, to serwis musi być w finansowej agonii i nie pomoże tu nic nowy panel, bo to jest chamstwo - albo błyskawiczne działają tak jak jest to opisane (można wypłacić do 1000zł dziennie) albo zamiast tego 1000 można napisać "w tej chwili możesz wypłacić jednorazowo 23zł", a nie że człowiek dostaje komunikat:

 

 

Szkoda mi tylko pracowników Dropped, ktorzy muszą się tłumaczyć, choć nie oni są winni (choć użytkowników też mi szkoda, bo oni się starają, zarabiają i są bardzo, bardzo cierpliwi).

a ja już poleciałem wiązanką na AM:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do wczoraj wycofałem z AM 707 domen, zostały tylko last minuty, wygasające i kilka nowych.

Nie potrafię znieść już pogrywania sobie z klientami, dlatego po prostu zmieniam partnera biznesowego i mam nadzieję, że już wkrótce nastąpi zmiana na pozycji lidera. To jest nie do pomyślenia, aby tak kąsać rękę która ten serwis wykarmiła.

 

Tak na marginesie jest zachwycony funkcjonalnością Premium, mój księgowy odetchnął, że w końcu będzie normalne rozliczanie vatu. Istnieje życie poza dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do wczoraj wycofałem z AM 707 domen, zostały tylko last minuty, wygasające i kilka nowych.

Nie potrafię znieść już pogrywania sobie z klientami, dlatego po prostu zmieniam partnera biznesowego i mam nadzieję, że już wkrótce nastąpi zmiana na pozycji lidera. To jest nie do pomyślenia, aby tak kąsać rękę która ten serwis wykarmiła.

 

Tak na marginesie jest zachwycony funkcjonalnością Premium, mój księgowy odetchnął, że w końcu będzie normalne rozliczanie vatu. Istnieje życie poza dropped.

 

Zrobiłem to samo i również jestem zadowolony ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prima aprilis?

Niestety nie był to żart. Dziś nadal jest zabójcza kwota 23zł do jednorazowego wypłacenia (minus 5zł i weź tutaj wypłać stówkę w razie potrzeby).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wie ktoś jak to jest teraz z tymi szybkimi wypłatami? Wczoraj ani dziś nie mogłem nic wypłacić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja wpłaciłem i czekam już 2 godz ....

 

PS: własnie doszło, po równo 2 godz, jakas lipa dzisiaj z platnościami

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wie ktoś jak to jest teraz z tymi szybkimi wypłatami? Wczoraj ani dziś nie mogłem nic wypłacić :)

 

Długo już nie działają - od kilku miesięcy a nie tylko wczoraj i dziś. Teraz można tylko zwykłymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Długo już nie działają - od kilku miesięcy a nie tylko wczoraj i dziś. Teraz można tylko zwykłymi.

 

Odkąd przeniosłem moje stadko do Premium dawno nie sprzedawałem nic przez AM, pamiętam jak jeszcze niedawno gdzieś była na ten temat dyskusja i myślałem, że w końcu coś z tym zrobili :)

 

No to trzeba się uzbroić w cierpliwość, dzięki za odpowiedź :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wie ktoś jak to jest teraz z tymi szybkimi wypłatami? Wczoraj ani dziś nie mogłem nic wypłacić :)

 

Ja na swoja szybka wyplate czekam od 11 kwietnia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy z Was są śmieszni. Problemy Dropped pojawiały się codziennie. A to nie można było się zalogować, a to padaka serwerów, a to zawieszały się aukcje...Codziennie coś się działo. Wielokrotnie pisałem w innym wątku chcąc aby i inni wywierali nacisk, chocby w ten sposób aby serwis raz na zawsze zrobił porządek z tymi wszystkimi dziadoskimi rozwiązaniami. I jakby grochem o ścianę. Dupy w tej kwesti ruszyły tylko dwie osoby z tego forum a reszta siedziała cicho. A teraz jak się budzicie z ręką w nocniku to kłapiecie że mokro...Podobnie z NASKiem...Z wypowiedzi na temat NASKu wnioskować można że większość jest nastawiona anty do zasad ich działania. A kto z Was zaangażował, oprócz jęzora (klawiatury) cokolwiek żeby to zmienić ? Bo tak najprościej? Siedzieć na dupie i wylewać żale ? To teraz zostało Wam tylko jedno...zebrać kasę i dać na msze w intencji Dropped...:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

W najbliższym czasie wszystkie problemy z wypłatami zostaną całkowicie wyeliminowane - i wypłaty powinny wychodzić 1/2 w tygodniu tak jak to było kiedyś.

 

Co do wypłat błyskawicznych - chcemy je przywrócić tak szybko jak się to tylko da( być może już po weekendzie ) - jesteśmy na etapie rozmów z BlueCash (mieliśmy z nimi troszkę problemów technicznych ) - dopiero jak one zostaną wyjaśnione do końca przywrócimy takową możliwość.

 

Pozdrawiam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuje wątek. Dwa razy próbowałem wypłacić moje środki z konta AM za pomocą błyskawicznej wypłaty. Dwa razy pieniądze wróciły bez żadnej informacji, ze cos poszło nie tak. Postanowiłem więc napisać do supportu. Odpowiedz (po 10 minutach) lekko mnie zszokowala. Otóż, pan z pomocy nie wie dlaczego pieniądze wracają na moje konto w AM i proponuje, abym osobiście skontaktował się z BlueCash. Ku***, trzymam u nich moją kase a oni odsyłają mnie do partnera, z którym nigdy w życiu nie miałem nic wspólnego. Poprosiłem więc o wyjaśnienie sprawy ale niestety nikt już nie odpowiada (mija 12 godzin).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×