Jump to content
trzyliterowe

Błyskawiczna wypłata (w ciągu 5 minut)

Recommended Posts

W niedziele miałem podobną sytuację. Wypłaciłem środki z konta za pomocą "błyskawicznej" wypłaty po czym około 2 godziny później dostałem wiadomość od AM

 

 

Witam,

Uprzejmie informuję, iż wypłata którą Pan dokonał przed kilkom minutami nie została zrealizowana przez BlueCash, w związku z czym wypłacana kwota została przywrócona na Pana konto.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

 

 

Nawet już nie odpisywałem bo nie chciałem się denerwować... Dodam że nie wysyłałem żadnego ticketa wiadomość uprzejmie wysłali mi sami ;)

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest jakaś paranoja. Niech więc zmienią partnera, skoro ten nawala. Tak nie powinno się traktować klientów, szczególnie jeśli chodzi o PIENIĄDZE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno również miałem przygodę z "błyskawiczną" wypłatą a mianowicie wypłaciłem środki w piątek o ile dobrze pamiętam po czym dostałem wiadomość, że wypłata zostanie zrealizowana dopiero następnego dnia roboczego a nie w ciągu 5 minut ;) Rzecz jasna prowizję pobrano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wciąż cisza. Odpowiedzieć, że się nie wie i splawic klienta można w 10 min ale żeby naprawdę pomóc zajmuje kilkanaście godzin. Pracuje tam ktoś jeszcze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W niedzielę musiał być jakiś bug w doładowaniach blue cash, bo chciałem doładować sobie paypala (w ogóle nie związane z AM) i również nie szło z żadnego z dwóch sprawdzanych przeze mnie banków. Za to w poniedziałek poszło jak z płatka. Pewnie mieli usterke techniczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Slawko: Prosiłbym o podanie na PW danych Pana konta w AfterMarket.pl oraz numeru rachunku bankowego, na który zlecał Pan szybką wypłatę, wyjaśnię tą sprawę. Przepraszam jednocześnie za niewłaściwą w tym wypadku odpowiedź konsultanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o jakakolwiek odpowiedź co się dzieje z moimi pieniędzmi. Po podaniu danych nikt się do mnie nie odzywa juz 36 godzin, mimo iż pisałem już do Was kilkukrotnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde Panowie...rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste...Przestańcie sprzedawać domeny...nie ma kasy, nie ma wypłat...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym tylko dodać, że wypłaty zwykłe są realizowane z dnia na dzień. Zleciłem wczoraj koło 18, a dziś o 15 miałem na koncie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłaty błyskawiczne znowu nie działają :-/. Już od godziny czekam na swoją kasę, a według obsługi klienta Aftermarket „występuje problem techniczny po stronie BlueCash”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłaty błyskawiczne znowu nie działają :-/. Już od godziny czekam na swoją kasę, a według obsługi klienta Aftermarket „występuje problem techniczny po stronie BlueCash”.

 

Dostałem takiego maila z Bitmarket.pl

"Ze względu na awarię systemu BlueCash nie jest możliwe zlecanie wypłat z naszej giełdy tym kanałem. Zgodnie z informacją otrzymaną od firmy BlueMedia, pracownicy tej firmy pracują nad rozwiązaniem problemu, jednak w tym momencie nie znamy terminu usunięcia usterki. Z tego powodu opcja wypłat BlueCash została chwilowo wyłączona."

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"Ze względu na awarię systemu BlueCash nie jest możliwe zlecanie wypłat z naszej giełdy tym kanałem. Zgodnie z informacją otrzymaną od firmy BlueMedia, pracownicy tej firmy pracują nad rozwiązaniem problemu, jednak w tym momencie nie znamy terminu usunięcia usterki. Z tego powodu opcja wypłat BlueCash została chwilowo wyłączona."

ostałem takiego maila z Bitmarket.pl

O której dostałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×