Jump to content
trzyliterowe

Błyskawiczna wypłata (w ciągu 5 minut)

Recommended Posts

Dlaczego wypłaty wychodzą teraz tak rzadko? Zleciłem wypłatę w ubiegły wtorek i to po anulowaniu innej wypłaty,która do wtorku nie wyszła i do tej pory cisza. Kiedyś wypłaty regularnie wypływały w poniedziałek/wtorek lub czwartek/piątek . Dodatkowo nie działają przelewy ekspresowe....

 

Po to abyś dał im zarobić i zlecił wypłatę "błyskawiczną" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Wyplaty normalne zawsze wychodziły od nas nieregularnie tj. zgodnie z regulaminem do 10dni - zazwyczaj jest to krotszy czas.

 

Prosze o informacje co nie dziala w wypłacie blyskawicznej?

 

Pozdrawiam

Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Wyplaty normalne zawsze wychodziły od nas nieregularnie tj. zgodnie z regulaminem do 10dni - zazwyczaj jest to krotszy czas.

 

Prosze o informacje co nie dziala w wypłacie blyskawicznej?

 

Pozdrawiam

Michal

Z tego co mi wiadomo była już kiedyś mowa o tym że dla wypłat normalnych miał być ustalony jeden dzień tygodnia...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Wyplaty normalne zawsze wychodziły od nas nieregularnie tj. zgodnie z regulaminem do 10dni - zazwyczaj jest to krotszy czas.

 

Prosze o informacje co nie dziala w wypłacie blyskawicznej?

 

Pozdrawiam

Michal

 

Od wczoraj działają wypłaty błyskawiczne ale przez tydzień albo nawet dłużej w ogóle nie działały.

Co do wypłat normalnych, ja także wypłaciłem 05.12 i wypłaty nie zostały jeszcze zatwierdzone (no ale oczywiście jeszcze 4 dni regulaminowego czasu na zatwierdzenie). Echh...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działają Wam błyskawiczne wypłaty ?

 

U mnie od wczoraj jest problem.

 

Potwierdzam, u mnie od wczoraj też nie działają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy Support może zabrać głos w sprawie szybkich wypłat,które nie działąją .

 

Moja w sumie też już oczekuje ponad 30 minut... Gdzie te tytułowe 5?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybki przelew zlecony o godz. 10:46 . Pieniądze na koncie o godz 23:16 . Jak tak wyglądają szybkie wypłaty to robię jedno wielkie LOL .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzis w zwiazku z nieplanowanymi zmianami w serwisie BlueCash.pl, ktory obsluguje szybkie platnosci - zlecone wyplaty nie zostaly wyslane prawidlowo - jutro rano zostana takowe zaksiegowane na Panstwa kontach. Za problemy przepraszamy - dla tych kilku wyplat ktorych problem dotyczy zwrocimy w formie bonusu prowizje pobrana na rzecz szybkiego przelewu.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzis w zwiazku z nieplanowanymi zmianami w serwisie BlueCash.pl, ktory obsluguje szybkie platnosci - zlecone wyplaty nie zostaly wyslane prawidlowo - jutro rano zostana takowe zaksiegowane na Panstwa kontach. Za problemy przepraszamy - dla tych kilku wyplat ktorych problem dotyczy zwrocimy w formie bonusu prowizje pobrana na rzecz szybkiego przelewu.

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a te szybkie wypłaty to dla jakich banków działąją ? bo mam dwa rachunki w dośc popularnych polskich bankach i dla obu pisze, że usługa niedostępna ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a te szybkie wypłaty to dla jakich banków działąją ? bo mam dwa rachunki w dośc popularnych polskich bankach i dla obu pisze, że usługa niedostępna ?

 

Zobacz na stronie BlueCash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jest z tymi "błyskawicznymi" wypłatami ? zleciłem wypłatę wczoraj około godziny 19:00 i do tej pory nie doszła... to już piętnaście godzin zamiast pięciu minut...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co jest z tymi "błyskawicznymi" wypłatami ? zleciłem wypłatę wczoraj około godziny 19:00 i do tej pory nie doszła... to już piętnaście godzin zamiast pięciu minut...

 

 

witam u mnie jest to samo zlecilem wyplate wczoraj i do tej pory nic.pozdrawiam

 

 

Ja przed chwilą chciałem zlecić, lecz jest niedostępna....

 

 

Czy ktoś z AM mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii ? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem ile lat musi minąć zanim się w końcu zorientujecie że Dropped przestał się wypowiadać na forum na temat problemów technicznych. Zamiast się miotać na forum napiszcie do suportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamiast się miotać na forum napiszcie do suportu.

 

Witam,

 

Przesyłam Pana zgłoszenie do działu płatności. Powiadomię Pana, gdy tylko uzyskam odpowiednie informacje w tej sprawie.

 

Dropped powinien szczególnie pilnować ciągłości tej usługi, bo jest bardzo ważna dla użytkowników.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped powinien szczególnie pilnować ciągłości tej usługi, bo jest bardzo ważna dla użytkowników.

 

 

Dokładnie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo naszych usilnych starań by pozostawić usługę aktywną jesteśmy zmuszeni tymczasowo zablokować usługę - winę niestety ponosi serwis przez który operowaliśmy szybkimi wypłatami - ten kanał wypłaty zostanie zablokowany do czasu wyjaśnienia problemu oraz jego stałego naprawienia.

 

Wszystkie szybkie wyplaty ktore zostaly wyslane wczoraj i przedwczoraj(lacznie kilka) zostana przemianowane na zwykle(oczywiscie prowizja zostanie cofnieta).

 

Za problemy przepraszamy.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zróbcie coś z podstawowymi wypłatami, teraz wygląda to tak, że winny został wskazany i wszystko gra, czekajcie 10 dni

Mamy XXI wiek, a wygląda to jakby wypłaty rozwoził listonosz na rowerze.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłaty normalne są zawsze wysyłane w regulaminowym czasie do 10dni - zazwyczaj jest to okres DO kilku dni. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomimo naszych usilnych starań by pozostawić usługę aktywną jesteśmy zmuszeni tymczasowo zablokować usługę - winę niestety ponosi serwis przez który operowaliśmy szybkimi wypłatami - ten kanał wypłaty zostanie zablokowany do czasu wyjaśnienia problemu oraz jego stałego naprawienia.

 

Wszystkie szybkie wyplaty ktore zostaly wyslane wczoraj i przedwczoraj(lacznie kilka) zostana przemianowane na zwykle(oczywiscie prowizja zostanie cofnieta).

 

Za problemy przepraszamy.

Pozdrawiam

 

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×