Jump to content
Sign in to follow this  
gibu

skrypt ogłoszeń

Recommended Posts

Zna ktoś jakiś dobry skrypt ogłoszeń? Na allegro jest tego trochę a wolałbym sprawdzone rozwiązanie. Funkcje standardowe, moderowane wpisy, integracja płatności itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma dobrych skryptów do ogłoszeń. Biorac pod uwagęto co jest na rynku te słowa się wykluczaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracuje nad dwoma projektami graficznymi do dwóch serwisów ogłoszeniowych (branżowych) anglojęzycznych, które będą wdrażane na ClassiPress (theme do Wordpressa). Poklikałem wcześniej po demie tej skórki i wygląda to zajefajnie, do tego dobra cena (99$) za theme do wielokrotnego wykorzystania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz pisać do niego bezpośrednio na giełda-siechnice bo to jego "serwer produkcyjny"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten skrypt był kiedyś na allegro za kilkadziesiąt złotych:

http://www.gielda-siechnice.pl/

 

To najładniejszy skrypt z jakim miałem do czynienia w tym przedziale cenowym.

 

Nawet dał się przerobić na portfolio domenowe i za taką cenę, nikt nie jest w stanie zrobić nic lepszego:

 

domeny.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
To najładniejszy skrypt z jakim miałem do czynienia w tym przedziale cenowym.

Nawet dał się przerobić na portfolio domenowe i za taką cenę, nikt nie jest w stanie zrobić nic lepszego:

 

Zarąbiście Ci to wyszło. Podaj link do tego portfolio jeśli to nie problem (może być PW).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarąbiście Ci to wyszło. Podaj link do tego portfolio jeśli to nie problem (może być PW).

Te portfolio to już historia. Zostały tylko zrzuty ekranu.

 

domeny2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten skrypt był kiedyś na allegro za kilkadziesiąt złotych:

 

http://www.gielda-siechnice.pl/

 

Nie jest mega rozbudowany ale ma wszystko co potrzebne, łatwo go zainstalować i zmodyfikować samemu.

Kupiłem go za 60 złociszy i uruchomiłem pod e-Ostroleka.pl. Polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupiłem go za 60 złociszy i uruchomiłem pod e-Ostroleka.pl. Polecam.

Czy mógłbyś udostępnić miejsce gdzie można kupić ten skrypt??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję również za kontakt.

Poprosiłem właściciela o ponowne wystawienie aukcji. Poniżej link dla zainteresowanych.

http://allegro.pl/skrypt-ogloszen-platnosc...2123352662.html

 

Z zewnątrz może i wygląda ładnie ale neistety od środka straszny bałagan.

Trzeba przygotować sobie dużo czasu na przystosowanie tego skryptu pod swoją domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z zewnątrz może i wygląda ładnie ale neistety od środka straszny bałagan.

Trzeba przygotować sobie dużo czasu na przystosowanie tego skryptu pod swoją domenę.

Porządkowanie zajęło mi niecałe 2h. Mimo tego uważam, że za 60 zeta nie jest źle...:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tych skryptowych plikach jest sporo - "Giełda-Siechnice"

Trzeba wszystkie pliczki przejrzeć i to pozmieniać (pokasować.. co kto woli :mellow:

... inne rzeczy też tylko ręcznie np: bannerki reklamowe wrzucać do plików skryptu itp..

 

Mam ten skrypcik od roku i nie narzekam. Zaledwie kilka ogłoszeń tygodniowo przybywa..., więc póki co, skrypt jeszcze się nie posypał.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnosnie powyzszego skryptu mam pytanie do osob obeznanych z programowaniem. Chodzi mi o sam kod, a raczej jego jakosc. Pisany na kolanie? Obiektowy? Wykorzystany jakis framework, badz biblioteki zewn.? Jak byscie ocenili? Bo niebawem zamierzam kupic. Kilka razy juz kupilem na allegro skrypty i ... bywalo gorzej niz zle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×