Jump to content
Sign in to follow this  
linkowisko

Skrypt sprzedaży subdomen - szukam

Recommended Posts

Witam!

 

Szukałem długo i dociekliwie, jednak nigdzie nie natrafiłem na taką ofertę/skrypt...

 

Mam kilkaset domen. Kilka z nich nadaje się na zarabianie przez sprzedaż subdomen.

Czy spotkaliście się z takim skryptem, lub firmą, która świadczy takie usługi (współpraca z właścicielem domen)?

 

Może ktoś z Was ma takie możliwości, byłby zainteresowany współpracą? Nie chcę się bawić w sprzedaż w stylu eu.pl.

 

Może jest ktoś zainteresowany do szerszej współpracy przy budowaniu zaplecza pozycjonerskiego, budowania serwisów do zarabiania, do sprzedaży.

Domeny posiadam o różnej tematyce. Ciekawe mniej, lub bardziej. Na pewnych robię zaplecze SEO, na innych jakieś mini serwisy itp.

Na co dzień zajmuję się outsourcingiem IT. Poszukuję osoby do współpracy z doświadczeniem (w szykowaniu domen do sprzedaży, samej sprzedaży, kierunku rozwoju działań) oraz możliwością zainwestowania w ten biznes. Więcej o sobie i mojej wiedzy i zaangażowaniu w projekty przy konkretnym spotkaniu.

 

Jeśli jest ktoś poważnie zainteresowany i widzi dla siebie dobrą i ciekawą formę na uzyskanie dodatkowego stałego dochodu proszę o kontakt na priv.

Jeśli macie jakieś "mądre" rady odnośnie skryptów, lub inne propozycje - piszcie.

 

Ostatnio stworzyłem prosty kurs pozycjonowanie dla początkujących - http://pozycjonowanieseo.eu. Jest on skierowany typowo dla początkujących.

 

Dziękuję za odpowiedzi!

 

Pozdrawiam!

Piotrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, jeśli chodzi o skrypt do prowadzenia automatycznej sprzedaży subdomen dns przez przelewy i sms to posiadam na magazynie, jesli jesteś zainteresowany zajrzyj do tego tematu w celu zapoznania funkcjonalności skryptu oraz ewentualnie wyślij PW do mnie

Edited by palenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako że nie ma aktualnego dema, bo skrypt działał pod domena pl.cm ktora dawno przepadla serwis był wzorowany na nie istniejącej już stronie co.pl, ze wzgledu że nie chciało mi się za bardzo bawić w instalacje na szybko podsyłam kilka screenów to nie wszystkie, ale mniej wiecej coś na nich widać :)

 

 

glowna.PNG

rejestracja.PNG

rejestracja_domeny.PNG

historia.PNG

portfel.PNG

program_partnerski.PNG

bulk_register.PNG

koszyk.PNG

kontakt.PNG

Edited by palenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej!

 

Screeny OK. Cena 1500zł pewnie też, ale póki co trochę za dużo, jak na to, że nie wiadomo, jak cieszyłaby się sprzedaż domen.

 

Dzięki za odpowiedź. Nadal czekam na dalsze propozycje. Jestem otwarty na współpracę, więc jeśli Ktoś korzysta z podobnego narzędzia proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam!

Piotrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×