Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Bonusy za transfer do premium.pl tylko do końca roku!

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! :rolleyes:

 

Minęły właśnie dwa miesiące od czasu gdy wystartowaliśmy z wyjątkową promocją - za każdą przetransferowaną do premium.pl domenę dajemy nawet 10 zł do wydania na przechwytywanie domen. Do tej pory rozdaliśmy już ponad pół miliona punktów, dzięki którym zaoszczędziliście setki tysięcy złotych! Dodam, że punkty wykorzystywane są przede wszystkim przy pojedynczych zamówieniach, a tylko niewielka część na aukcjach.

 

Punkty za transfery będą jednak przyznawane tylko do końca tego roku, 31.12.2011 kończymy promocję "Przenieś się". Jeśli więc nie przenieśliście jeszcze swoich domen do premium.pl, to najlepszy moment by to zrobić i w pełni wykorzystać możliwości najszybciej rozwijającej się giełdy domen w Polsce!

 

Jednocześnie przypominam, że wszystkie przyznane punkty są ważne przez rok, niezależnie od czasu trwania promocji. Możecie więc zebrać punkty teraz, a wydawać je na przechwytywanie przez wiele miesięcy! Natomiast już w styczniu obecną promocję zastąpi nowa, w której nadal będziemy przyznawać punkty za utrzymanie domen w premium.pl, nie przewidujemy już jednak punktów za transfery domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że jest promocja to się chwali. Chciałbym zapytać jaką mieliby korzyść przenoszący domeny nie zainteresowani przechwytywaniem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB, utrzymywałem u was do 360 domen.

 

Po przeniesieniu domen z waszego starego serwisu ppd.pl do premium.pl liczba domen wynosi mniej więcej połowę tego.

Wywołane jest to głownie "kryzysem" wynikającym z braku zainteresowania kupnem poszczególnych domen.

 

Ze względu na ograniczone środki finansowe, jestem zmuszony "puścić wolno" wiele domen które w 100% mają wartość większą niż koszt rejestracji

 

Pozostawiam tylko te najlepsze lub skupiam się na jednej branży.

 

Gdybyś przyznawał za każdą przedłużoną lub przeniesioną do was domenę 10 zł na PRZEDŁUŻANIE DOMEN na pewno wasz serwis zyskałbyś większą przychylność wśród użytkowników tego forum, tym w bardziej w dobie zawirowań na rynku finansowym, wahającego się kursy złotego i paru innych czynników, które uniemożliwiają dysertyfikacje środków pieniężnych na rynku domen.

 

Rocznie zaoszczędził bym około 1500 zł... a wy zyskalibyście wiernego użytkownika.

 

Obecnie mam ponad 2000 punktów które mogę wydać na przechwytywanie, z czego przechwyciłem dotychczas tylko trzy domeny.

W sumie na rok wystarczyła był 1/10 tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
https://premium.pl/why.html

i wiele więcej ;-)

 

PŁACIMY dodatkowo 1 zł za każdy miesiąc utrzymywania domeny

 

PB, rozumiem że doliczasz do salda na rachunku premium.pl po 1 zł za każdy miesiąc utrzymywania domeny.

 

Jeśli mam 150 domen rozumiem że miesięcznie powinienem otrzymywać 150 zł, rocznie 1800 zł?

 

Przejrzałem całą historię rachunku i nigdzie nie widzę dodatkowej gratisowej wpłaty?

 

 

Jeszcze jedna sprawa, jak długo obowiązuje cennik hurtowy w PPD.pl ? mam xxx domen które odnawiam w cenie 49,2 zł, nie chciałbym żeby w przeciągu roku ta cena podskoczyła. W takich sytuacjach niestety wygrywa cena odnowienia domeny, a 55 zł niestety nie jest kwotą premium przy ponad 150 domenach.

Edited by app

Share this post


Link to post
Share on other sites
PŁACIMY dodatkowo 1 zł za każdy miesiąc utrzymywania domeny

 

PB, rozumiem że doliczasz do salda na rachunku premium.pl po 1 zł za każdy miesiąc utrzymywania domeny.

 

Jeśli mam 150 domen rozumiem że miesięcznie powinienem otrzymywać 150 zł, rocznie 1800 zł?

 

Za każdy pełen miesiąc utrzymywania domeny .pl w panelu otrzymujesz 1 punkt, który jest równoważny 1 zł przy opłacaniu przechwyconej domeny.

Regulamin §10: https://premium.pl/promocja/przeniessie-regulamin.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za każdy pełen miesiąc utrzymywania domeny .pl w panelu otrzymujesz 1 punkt, który jest równoważny 1 zł przy opłacaniu przechwyconej domeny.

Regulamin §10: https://premium.pl/promocja/przeniessie-regulamin.html

 

 

I znów sprawa zatacza koło. Z chęcią wydał bym tę kwotę na przedłużenie domen, a nie na przechwytywanie.

Planujecie taką zmianę ?

Edited by app

Share this post


Link to post
Share on other sites
I znów sprawa zatacza koło. Z chęcią wydał bym tę kwotę na przedłużenie domen, a nie na przechwytywanie.

Planujecie taką zmianę ?

 

Do obniżenia cen przedłużeń można wykorzystać kupony otrzymane za sprzedaż domen na giełdzie premium.pl, nie planujemy w tej chwili żadnych innych bonusów związanych z cenami przedłużeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli w nagrodę dajecie coś, co chyba najmniej interesuje klienta. Czy moglibyśmy się dowiedzieć jakie jest faktyczne zainteresowanie wykorzystaniem tych punktów przez Waszych użytkowników? Czy wykorzystano chociaż 1% z rozdanych punktów?

 

Podobnie jak przedmówcy - mam xxxx punktów do wydania na przechwytywanie. Nie zamierzam wydać z tego nic, bo mnie to nie interesuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba pamiętać jeszcze o jednej rzeczy (zanim się zacznie transferować domeny) - najpierw należy zaakceptować w swoim panelu administracyjnym promocję, a dopiero potem transferować. Ja się połapałem o tym dopiero po przetransferowaniu domen i z punktów chyba nici...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli w nagrodę dajecie coś, co chyba najmniej interesuje klienta. Czy moglibyśmy się dowiedzieć jakie jest faktyczne zainteresowanie wykorzystaniem tych punktów przez Waszych użytkowników? Czy wykorzystano chociaż 1% z rozdanych punktów?

 

Podobnie jak przedmówcy - mam xxxx punktów do wydania na przechwytywanie. Nie zamierzam wydać z tego nic, bo mnie to nie interesuje!

 

Wykorzystanych zostało jak dotąd ponad 100 000 przyznanych punktów, myślę że to całkiem spory odsetek, biorąc pod uwagę, że promocja trwa od 2 miesięcy, a punkty są ważne przez rok od przyznania. A jeśli ktoś nie jest zainteresowany przechwytywaniem? No cóż, promocja ma m.in. na celu zachęcenie go do tego żeby się zainteresował. Można np. dodać do przechwycenia swoje nazwisko czy najciekawsze domeny z newslettera, w ostateczności wystarczy śledzić aukcje domen przechwyconych. Nie wierzę, że jest na tym forum ktoś, kto nie chciałby dostać 80% zniżki na zakup atrakcyjnej domeny. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba pamiętać jeszcze o jednej rzeczy (zanim się zacznie transferować domeny) - najpierw należy zaakceptować w swoim panelu administracyjnym promocję, a dopiero potem transferować. Ja się połapałem o tym dopiero po przetransferowaniu domen i z punktów chyba nici...

 

Słuszna uwaga, jakby ktoś nie mógł trafić na stronę promocji, to jest tutaj: https://premium.pl/promocja.html

A co do punktów, rozumiem że transferowałeś dziś, więc może nic straconego, napisz do supportu i pewnie uda się to odkręcić. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podłączę się pod temat z zapytaniami...

 

Co dzieje się jak ktoś przykładowo przetransferował 100 domen i zgarnął bonus za 100 domen, a po 2 dniach przykładowo 50 z nich wytransferował w inne miejsce? Punkty powinny być odebrane, ale według regulaminu tak się nie dzieje...?

 

Poniekąd rozumiem powód dla którego nie można wykorzystywać punktów na przedłużenia, bo na czym Premium by wtedy zarabiało? Jednak może umożliwić kupno za punkty domen znajdujących się na wyprzedaży, które i tak w 99% spadają po rezerwacji? To może rozwiązałoby problem nadmiaru punktów?

 

PS. pb nie widzę nigdzie akceptacji promocji pod podanym przez Ciebie linkiem :D

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam nie mam problemu z wydawaniem pkt:) Jak zwykle dla jednych coś jest więcej warte dla drugich mniej dla innych nic. Może zrobić giełdę punktów? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co dzieje się jak ktoś przykładowo przetransferował 100 domen i zgarnął bonus za 100 domen, a po 2 dniach przykładowo 50 z nich wytransferował w inne miejsce? Punkty powinny być odebrane, ale według regulaminu tak się nie dzieje...?

 

Kontynuujemy tradycję braku kruczków, więc nie ma żadnego zabierania punktów. Pozostaje pytanie czy gdy raz się przeniesiesz i "poużywasz" panelu, będziesz jeszcze chciał wracać gdziekolwiek indziej. Statystyki mówią że to mało prawdopodobne. ;-)

 

Poniekąd rozumiem powód dla którego nie można wykorzystywać punktów na przedłużenia, bo na czym Premium by wtedy zarabiało? Jednak może umożliwić kupno za punkty domen znajdujących się na wyprzedaży, które i tak w 99% spadają po rezerwacji? To może rozwiązałoby problem nadmiaru punktów?

 

Ten sam efekt uzyskasz dodają domenę z wyprzedaży do przechwycenia i płacąc za nią tylko 11 zł. ;-)

 

PS. pb nie widzę nigdzie akceptacji promocji pod podanym przez Ciebie linkiem :D

 

Już jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten sam efekt uzyskasz dodają domenę z wyprzedaży do przechwycenia i płacąc za nią tylko 11 zł. ;-)

 

Pomysłowe, nie wpadłem na to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysłowe, nie wpadłem na to ;)

 

Oczywiście pod warunkiem że ktoś nie będzie bardziej pomysłowy i nie kupi wcześniej np. za 20. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a może promocja na wykorzystanie punktów do wykupienia opcji? :]

 

"Lubię to!"

 

Jednak w to nie wierzę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś ostatni dzień punktów za transfery, spóźnialscy obejdą się smakiem. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak taki transfer ma się do ustawień domen w dropped.pl? Wszystkie przekierowania itp. trzeba od nowa ustawiać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Próbuję od 1.30 przesłać kilka domen , na razie utknąłem w fazie "po pierwszym potwierdzonym mailu" ;)

 

Też próbuję przenieśc domenę, która jutro wygasa i po 1 mailu cisza. Jak próbuję wysłać kolejnego maila to wyskakuje komunikat, że jest to niemozliwe. Jak mam ją przetransferowac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×