Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Bonusy za transfer do premium.pl tylko do końca roku!

Recommended Posts

Znaczy sie, ze za grudzien punktow nie bedzie?? A niby mialo nie byc haczykow... ;-P

 

Jeśli coś nie zakliknęło, to się naprawi. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kontynuujemy tradycję braku kruczków, więc nie ma żadnego zabierania punktów. Pozostaje pytanie czy gdy raz się przeniesiesz i "poużywasz" panelu, będziesz jeszcze chciał wracać gdziekolwiek indziej. Statystyki mówią że to mało prawdopodobne. ;-)

 

miało byc bez kruczków, a chyba jednak są :unsure:

 

dzis dostalem wiadomosc z Premium, ze wytransferowalem x....... domen i zostana mi zabrane punkty i nie bede mogl wiecej innych zbierac....

 

 

- przenosze domeny do AM, ktore wygasaja w ciagu 30 dni w premium (jesli nie sprzedaly sie w premium przez kilka miesiacy, to moze uda sie to w AM)

 

- oraz te ktore mają "obserwujacych" w AM, a nóź jakis klient otrzyma email, ze domena jest dostepna w rozsadnej cenie ;)

 

 

w premium mam nadal ponad 70% domen

 

 

 

czyli reasumujac? zabieracie punkty czy nie?

bede przenosil nadal domeny wg wyzej podanego kryterium

 

a jak zostana mi zabrane punkty , to wróce do AM calkowicie..mimo wielu padów

 

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites
miało byc bez kruczków, a chyba jednak są :unsure:

 

dzis dostalem wiadomosc z Premium, ze wytransferowalem x....... domen i zostana mi zabrane punkty i nie bede mogl wiecej innych zbierac....

 

Nie ma kruczków, po prostu promocja jest zabezpieczona przed nadużyciami - jeśli ktoś przeniósł domeny w jednej promocji, dostał punkty, wykorzystał je, a potem domeny wyniósł, to nie powinien brać udziału w kolejnych. Oczywiste jest że ludzie domeny transferują i wytransferowują, jednak o ile ktoś normalnie korzysta z premium.pl, a nie tylko przeniósł domeny by zgarnąć punkty i nic więcej, to nie powinien się niczego obawiać. Przyjrzę się dokładniej Twojemu przypadkowi. Widocznie skala procederu obudziła czujność systemu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma kruczków, po prostu promocja jest zabezpieczona przed nadużyciami - jeśli ktoś przeniósł domeny w jednej promocji, dostał punkty, wykorzystał je, a potem domeny wyniósł, to nie powinien brać udziału w kolejnych. Oczywiste jest że ludzie domeny transferują i wytransferowują, jednak o ile ktoś normalnie korzysta z premium.pl, a nie tylko przeniósł domeny by zgarnąć punkty i nic więcej, to nie powinien się niczego obawiać. Przyjrzę się dokładniej Twojemu przypadkowi. Widocznie skala procederu obudziła czujność systemu. ;)

 

 

jesli domeny trzymalem kilka miesiecy to znaczy ze nie przenioslem je tylko dla punktow...tak to bym sie wyniosl po 6 dniach :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli domeny trzymalem kilka miesiecy to znaczy ze nie przenioslem je tylko dla punktow...tak to bym sie wyniosl po 6 dniach :unsure:

 

System to system - wg regulaminu jest napisane że jeśli ktoś wyniósł domeny za które dostał punkty i je wydał, to za udział w kolejnej promocji już mu dziękujemy. ;-) Ale tak jak mówię - nie dzieje się to automatycznie i póki co, jak pewnie wiesz, niczego nie masz zablokowanego. Jak nie będziesz więcej podpadał czujkom, to nic się nie stanie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
- oraz te ktore mają "obserwujacych" w AM, a nóź jakis klient otrzyma email, ze domena jest dostepna w rozsadnej cenie ;)

 

Ciekawy pomysł muszę przyznać. Szkoda, że nie napisałeś tego nim usunąłem domeny zewnętrzne z AM :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy pomysł muszę przyznać. Szkoda, że nie napisałeś tego nim usunąłem domeny zewnętrzne z AM :unsure:

 

wiesz najpierw poprosilem Michala (kilka dni temu - jak przyszlo info o oplatach za domeny zewn. ) aby przeslal mi liste domen ktore ktos obserwuje, stwierdzil ze moze to dodac w panelu....wiec teraz kazdy to moze zobaczyc;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×