Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Bonusy za transfer do premium.pl tylko do końca roku!

Recommended Posts

chyba nie można przenosić domen które wygasają za mniej niż 5 albo 7 dni.

 

Mam kłopot z wygasającymi za 2 lub 3 m-ce, więc chyba problem leży gdzie indziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam nadzieje, ze zaraz to naprawią bo wyraznie cos sie zaczopowało, a nie mam zamiaru w sylwestrowy wieczor klikac w linki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieliście na transfer kilka miesięcy. Tak to jest jak się zostawia na ostatnią chwilę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mieliście na transfer kilka miesięcy. Tak to jest jak się zostawia na ostatnią chwilę ;)

 

Ja przenoszę tylko jedną, która jutro wygasa ;)

 

to było a propos problemu hedena.

 

A słyszałeś o przeniesienu z odnowieniem?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest "mała" kolejka transferów, wszystko się realizuje i w ciągu godziny płynność powinna wrócić do normy.

Kolejka wygenerowała się po nocnych problemach z serwerem, które dziś odnotowaliśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przetransferowałem w nocy kilkanaście domen, kliknąłem w linki potwierdzające przenosiny, a domen...nadal nie ma w panelu, problem zgłoszony od razu, sprawa jednak nie jest rozwiązana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak napisałem wyżej, wygenerowała się kolejka, którą mogliśmy zająć się dopiero rano. W tej chwili wszystko się "odkorkowuje" (stopniowo, aby nie zapchać EPP) i lada chwila domeny powinny być w Twoim panelu (lub jeśli nie kliknąłeś jeszcze e-maili premium.pl, to dojdą).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak napisałem wyżej, wygenerowała się kolejka, którą mogliśmy zająć się dopiero rano. W tej chwili wszystko się "odkorkowuje" (stopniowo, aby nie zapchać EPP) i lada chwila domeny powinny być w Twoim panelu (lub jeśli nie kliknąłeś jeszcze e-maili premium.pl, to dojdą).

 

Ok, cierpliwie zaczekam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadal nie otrzymałem 2 maila z potwierdzeniem zmiany przez obecnego abonenta. Jak domena mi wygaśnie będzie problem.

 

w panelu mozesz kliknac "wyslij ponownie", czesto pomaga...dzis jakis email umknie lub skasuje sie.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już przeniosłem wszystkie. Szkoda, że musi minąc chyba 5 dni od poprzedniej transakcji, bo dostałbym jeszcze kilkadziesiąt punktów. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@PB, przedłuż promocję na styczeń, to więcej osób przejdzie: http://www.di.pl/index.php?showtopic=78116&hl= ;)

 

Pomyślimy. Na razie myślę o tym, żeby przedłużyć na 1.01, bo jak się wszyscy, polskim zwyczajem rzucą z ostatkami o 23:50, to może być różnie. ;)

(ale niczego nie obiecuję, więc lepiej nie zostawiać nic na jutro ;p)

 

A tak w ogóle, to punkty przecież nadal będą - nie będzie tylko już za same transfery, ale za rejestracje, przedłużenia itp. - nadal będą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak w ogóle, to punkty przecież nadal będą [...] za rejestracje, przedłużenia itp. - nadal będą.

 

I to jest dobry pomysł. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
I to jest dobry pomysł. :rolleyes:

 

I już niedługo będziemy oglądać 6-cyfrowe kwoty na aukcjach przechwyconych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Utrzymaniowki tez juz sa zlikwidowane??

 

Pytasz o jednopunktowce comiesięczne? ;-)

Są. Tu jest nowy regulamin: https://premium.pl/promocja/zbierajpunkty-regulamin.html

 

@Luke: nie mam nic przeciwko, tym bardziej że jak dotąd najwyższe kwoty są osiągane na aukcjach, gdzie dwóch najwyżej licytujących nie korzysta z punktów. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×