Skocz do zawartości
yarowa

polska.pl, poland.pl

Promowane odpowiedzi

yarowa    328

Uważam, że w kontekście zmiany abonenta polska.pl i poland.pl niezbędna jest bezzwłoczna reakcja PSID. Taka reakcja była potrzebna moim zdaniem i w przypadku innych wydarzeń w świecie polskich domen ale obecna sytuacja wg mnie reakcji przedstawicieli inwestorów domen po prostu wymaga.

Sądzę, że oficjalnej wersji przejęcia ww. domen należy oczekiwać. Należy w zw. z tym przygotować się na nią albo ją wyprzedzić - taktyka do uzgodnienia. Napisałem na kolanie tekst ramowy do ewentualnej korekty. Skoro tak, to informuję niniejszym, iż pozwolę sobie via PW powiadomić o tym Sainta, Thomaso, Bazylego oraz Korneliusza. Oczywiście przy założeniu, że PSID podejmie kwestię.

Edytowane przez yarowa
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bazyli    850

Moją odpowiedź masz na PW

To teraz Agora ma samca i samiczkę...będą je rozmnażać? ;)

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
yarowa    328

To teraz Agora ma samca i samiczkę...będą je rozmnażać? ;)

Thx.

Tak. Może nawet mogliby pomyśleć teraz o adopcji córeczki polonia.pl? ;)

Edytowane przez yarowa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
yarowa    328

[...]

Otrzymałem również odpowiedź Thomaso i Korneliusza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Najnowsze posty na forum

• Czy ktoś może mi wyjaśnić na czym polega "myk" z opłatami za rejestrację i przedłużenia domen w SeoHost ?
      Ich ceny są identyczne jak dla partnerów NASK. Ba ! Nawet kilka groszy niższe.
        Przy okazji :
      Przeszukałem wszystko, ale to chyba jedyna firma która na swojej stronie nie ma nawet śladu informacji nt uzyskania od nich AuthInfo.
      Ktoś może się podzieliś aktualną opinią na ich temat ? Jakoś to wszystko dziiiiiiiiiwnie wygląda ( chyba że jestem przewrażliwiony...? ).
    • Pytanie tylko co, jeśli podaż będzie większy niż popyt i minerzy będą spuszczać cegły? Czy wolumen wykopanych coinów będzie kroplą w morzu? Za jakiś czas (kwestia tygodni) opłacalność też się zmieni na niekorzyść BCH.  
    • BCC kopie wg moich obliczen aktualnie 28% hashpower BTC. Tydzien temu to bylo miedzy 6-8%.
    • platnosc24.pl gabinetdentystyczny.pl szybownictwo.pl   Cena 490 zł AM Serdecznie zapraszam do zakupu Kup Teraz
    • Realizujemy od lat rozbudowane portale internetowe w oparciu o autorskie skrypty PHP, pozwalające na uruchomienie własnego serwisu internetowego. Realizujemy portale i strony RWD, zarządzane poprzez intuicyjny CMS, dobrze przygotowany pod SEO (przyjazne linki, struktura kodów i nagłówków itd).   Jeśli zdecydowałeś się uruchomić portal internetowy lub tworzysz je dla swoich klientów, skontaktuj się z nami a przygotujemy najlepszą ofertę programistyczną, która spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy 5 skryptów PHP :
      - katalog firm z wbudowanym katalogiem produktów z 3 językach i logowaniem FB;
      - bazę noclegową z możliwością dostosowania dla regionu/jednej miejscowości;
      - zakupy grupowe - generujące płatne lub darmowe kupony w PDF (na wzór grupon)
      - ogłoszenia drobne z wbudowanym newsletterem i mini katalogiem firm
      - anonse erotyczne (anonse, ogłoszenia pracy, klubów na wzór roksa.pl)
      - CMS dla stron firmowych i wizytówek

*wszystkie skrypty posiadają podpięte płatności, intuicyjny panel zarządzania i są przyjazne dla wyszukiwarek.

Modyfikujemy skrypty na zlecenie

Jesteśmy w stanie zmodyfikować nasze oprogramowanie i dostosować je do Twoich potrzeb. Zgłoś się do nas a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Portale wykonujemy szybko i tanio, z utrzymaniem najwyższych standardów, dzięki zastosowaniu gotowych rozwiązań.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ?
      1. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania przez 5 lat;
      2. Wystawiamy FVAT23%;
      3. Bezpłatna instalacja skryptu;
      4. Gwarancja pomocy w 48h lub zwrot pieniędzy;
      5. Pozytywne referencje i opinie naszej firmy;
      6. W sieci wiele serwisów opartych na naszych skryptach osiągnęło sukces;
      7. Niema żadnych dodatkowych opłat, płacisz tylko raz (licencja użytkowania jest dożywotnia);     Przykłady realizacji: modnewesele.com dfs-vr.com/ www.mecenasi.pl www.sweetbill.pl www.max10.pl
      www.tanienoclegi.pro
      www.sprzedajsuknie.pl
      www.nakaszubach.eu car4all.com.pl miriada-rowy.pl

Ceny
      Ceny skryptów wahają się od 299zł do 799zł netto. Kompleksowa realizacja portalu to koszt od 1500zł netto.   Strona internetowa - od 999zł netto.

Kontakt z nami :
      Strona internetowa : http://www.edios.pl
      Adres email: kontakt@edios.pl
      Telefon: 697 293 173
      Gadu Gadu: 22740223

Spis portali, które jesteśmy w stanie zrealizować :
      - katalog firm weselnych
      - hoteli i SPA
      - katalog warsztatów samochodowych
      - katalog lekarzy i prawników wraz z bazą danych
      - katalog prywatnych detektywów
      - katalog firm i promocji
      - katalog instytucji kościelnych/parafii/fundacji
      - katalog instytucji państwowych/gmin/szkół/uczelni z wykładowcami
      - katalog ośrodków kultury i kalendarz organizowanych imprez
      - kalendarz firm eventowych z kalendarzem imprez
      - katalog wypożyczalni samochodów
      - portal wizytówek firm na subdomenach
      - katalog salonów samochodowych z ofertą pojazdów
      - katalog restauracji i gastronomii
      - katalog profili osób/trenerów/instruktorów
      - serwis turystyczny
      - serwis bazy noclegowej
      - serwis ogłoszeń drobnych
      - serwis ogłoszeń nieruchomości
      - serwis ogłoszeń tematycznych
      - zakupy grupowe
      - serwis rabatowy
      - serwis do pobierania darmowych kuponów
      - anonse erotyczne
      - serwis profili randkowych
      - portal miejski z aktualnościami i katalogiem firm
      - strona internetowa apartamentów
      - strony firmowe i wizytówki z systemem zarządzania treścią; - strony internetowe RWD;  
    • elastycznykredyt.pl   Zapraszam do składania ofert.    http://elastycznykredyt.pl   https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3226558
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 732
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    lucky