Jump to content
Cockney

Sygnaturki

Recommended Posts

Jeśli sygnatura przekracza wielkość regulaminową, to chyba można ją zmniejszyć i przyznać użytkownikowi ostrzeżenie, a nie kasować? Szczególnie, jeśli tylko 1 linia sygnatury jest niezgodna z regulaminem, kolejna jest w porządku, a usuwane są obie?

 

Proponuję od razu walić po 100% ostrzeżeń, w końcu po co komu użytkownicy na forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moderacja nie pełni roli sekretarki. Sygnatura jest jedna, więc traktowana jest jako całość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moderacja nie pełni roli sekretarki. Sygnatura jest jedna, więc traktowana jest jako całość.

 

Najuniżeniej przepraszam, że śmiałem insynuować możliwość przyjazności moderacji względem użytkowników forum.

 

Dobrze, że zmiana treści sygnatury i jej wielkości nie jest sekretarzeniem (dostałem podpis treści "MAX WIELKOŚĆ SYGNATURY TO 3"), natomiast sama zmiana wielkości już jest. Choć, z drugiej strony, trochę to zastanawiające...

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też wsiorbało całość, ponieważ z roztargnienia zrobiło mi się 4 linie, w tym jedna pusta, a pusta też jest liczona wg regulaminu. Tak jakby nie można było usunąć tej linii, albo napisać na PW. Administracja w ogóle nie ma uczuć, jak robot z "Czarnoksiężnika z krainy Oz" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mają monopol to się rządzą :-) ja mam ostrzeżenia tylko od jednego moderatora ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wstawić odnośnik do swojej aukcji, żeby w sygnaturze nie był widoczny cały adres z przeglądarki, a tylko "nazwadomeny.pl"?

Jakoś nie mogę się w tym odnaleźć :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×