Jump to content
Sign in to follow this  
rok1978

Kupię domenę pod księgarnię internetową

Recommended Posts

sjp.pl - tematyka nawiazujaca do tematu, ruch czysty typein, 50-60uq/dzien. Jesli jestes zainteresowany to PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

klubksiazki.pl 30uq/dzien - 15.000zl

libressa.pl 25uq/dzien - 2.000zl (była księgarnia, dobra na przekierowanie)

tanieksiazki.pl 10uq/dzien 10.000zł

 

Kiedys byla na allegro tanie-ksiazki.pl za kilkaset zlotych, moze jeszcze jej nie sprzedano.

 

Po kupnie domen polecam rejestracje literowek na przekierowanie swiatksiazki.pl i ksiazki.pl (z polskimi z znakami)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam swiat-ksiazki.pl. Kilka wejść dziennie. Nie znam się na wycenie, więc czekam na propozycję. ;-)

Jeśli to ma być księgarnia techniczna, to mam też rtfm.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam swiat-ksiazki.pl. Kilka wejść dziennie. Nie znam się na wycenie, więc czekam na propozycję. ;-)

Jeśli to ma być księgarnia techniczna, to mam też rtfm.pl.

wiem, ze ja masz bo nawet pisalem do Ciebie przez allegro o to ile ma wejsc!! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiem, ze ja masz bo nawet pisalem do Ciebie przez allegro o to ile ma wejsc!! ;-)

Jaki ten świat mały. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

 

Jeszcze przez przeczytaniem tego postu zarezerowalem sobie domene superksiazka.pl

Teraz doszedlem do wniosku, ze nie bedzie mi ona potrzebna (nie bede jej oplacal)

 

Jesli chcesz smialo rejestruj, tylko dopilnuj sobie kiedy bedzie dostepna do rejestracji :-)

 

Czy ma ruch to nie wiem. Jedynie co moge powiedziec to ze 2006-2007 byla zajestrowana :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
dk*pl (Dom Książki)

 

trochę przydługa ale przy dobrej reklamie ;)

 

dk.pl rzeczywiscie za dluga ;) ;)

Dziekuje wszystkim za propozycje. Wybralem juz dla siebie domenę - bede jeszcze szukal czegos na przekierowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dk.pl rzeczywiscie za dluga ;) ;)

Dziekuje wszystkim za propozycje. Wybralem juz dla siebie domenę - bede jeszcze szukal czegos na przekierowanie.

 

Zdradzisz jaką?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdradzisz jaką?

 

Polecam moją https://www.nazwa.pl/e-ksiazka24.pl,GieldaDomen_SzczegolyAukcji,s124282,dl.html

 

Domena idealna na księgarnię internetową. Obecnie domena ma 4 lata, PR 3, postawiona jest na niej księgarnia internetowa z cyfrowymi publikacjami, która przynosi określone zyski, ponad 3200 klientów.

 

!!! UWAGA !!! SPRZEDAJĘ DOMENĘ A NIE SKLEP NA NIEJ POSTAWIONY.

 

Zapraszam - możliwość negocjacji :) Około 350uu, w najlepszych czasach do 1000uu

 

Księgarnia na tej domenie działa od grudnia 2008. Zyskałam ponad 3200 klientów od tego czasu i zarobiłam ponad 10 000 zł w programie partnerskim sprzedającym e-booki i audiobooki. Polecam domenę księgarniom, bibliotekom oraz portalom edukacyjnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×