Jump to content
Sign in to follow this  
hadhades

Jak rozpoczac tworzenie strony internetowej?

Recommended Posts

Mam pare domen na dropped.pl i chcialbym jedna z nich zagospodorawac, tzn. postawic na nich strone internetowa, jednak nie mam pojecia jak sie do tego zabrac,dokladnie chodzi tutaj o panel w dropped.pl gdzie sa tylko opcje co do sprzedazy,kupna domen itp.

 

Wiec moje glowne pytnie brzmi co mam zrobic zeby zaczac tworzyc moja strone internetopwa na domenie zarejstrowanej w dropped.pl

 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. kupujesz hosting(nawet nie próbuj z darmowym)

2. ustawiasz dnsy w panelu dropped na dnsy hostingu

3. dodajesz domenę do hostingu

4. wrzucasz na hosting za pomocą ftp lub file menagera pliki.

5. w ciagu 24h domena będzie prowadzić do strony

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozesz stwozyc prostą stronkę na darmowym szablonie, a póżniej załadowac ją przez ftp na darmowy hosting dropped/aftermarket do katalogu domeny i gotowe

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozesz stwozyc prostą stronkę na darmowym szablonie, a póżniej załadowac ją przez ftp na darmowy hosting dropped/aftermarket do katalogu domeny i gotowe

 

z tego co się orientuję dropped ma darmowy hosting tylko przez 7 dni. Jeśli sie mylę to daj linka - z chęcią skorzystam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5MB bez php to "trochę" mało. Na prostego stworka w html-u wystarczy ale co z mailem? Jak chcesz, to możesz potestować mój własny darmowy hosting na ov4.net :D Zero reklam i linków, Direct Admin, 300MB miejsca i ostatnio dorzuciłem Softaculous (instalacja skryptów jednym kliknięciem) w pakiecie :P Dość szybki i niezawodny serwer w Berlinie administrowany wyłącznie przeze mnie :) Trzymam na nim też część moich stron, więc dbam o uptime.

 

P.S. W darmowym hostingu nie świadczę usług supportu, więc musisz sobie radzić sam.

 

Sorry jeśli ktoś to odebrał jako SPAM :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×