Jump to content
prezes

UŁ.pl i ŁD.pl

Recommended Posts

ja mam ól.pl :rolleyes: i za 200 zł bym jej nie sprzedał.Liczę na to,że przyjdą lepsze czasy dla takich domen i będą troszkę więcej warte.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
powiem krótko: sprzedac za cene rejestracji.

 

zgadzam się, bo to takie dwuliterówki na wyrost (IDN)

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tymi idnami(szczególnie 2literowymi) jest tak, że trudno wyczuć ich zachowanie w przyszłości, niby 2 litery ale jakieś dziwne, jak nie potrzebna jest Ci kasa to nie sprzedawaj za rok mogą być warte z 2 razy tyle, mogą ale nie muszą :rolleyes:

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

UŁ.pl - mam od razu jedno skojarzenie: Uniwersytet Łódzki :rolleyes:

Ja osobiście przedłużałbym i czekał na lepsze oferty, ewentualnie sam poszukał klientów.

Zrobisz, jak zechesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak masz nadmiar wolnych środków to możesz sobie je przedłużyć.

Jednak tłumu chętnych na nie to raczej bym nie oczekiwał.

Więc jeśli masz pomysł na jakieś ciekawsze domeny a nie masz kasy by je zarejestrowac to za 400 zł zarejestrujesz teraz 40 innych.

A to moze okazać się dla ciebie korzystniejsze.

 

edit: na Uniwerek Łódzki raczej bym nie liczył bo oprócz tego, że mają już domenę, to utrzymują kontakty z innymi krajami.

I chociażby to wyklucza możliwość podpięcia się pod domenę z polskimi znakami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie dokonca sie zgodze bo domena zł.pl jest moim zdaniem jedna z lepszych 2literowych idn i posiada ( jakas wartosc )

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie dokonca sie zgodze bo domena zł.pl jest moim zdaniem jedna z lepszych 2literowych idn i posiada ( jakas wartosc )

 

Już niedługo. Do 2012 roku powinna wejść waluta euro więc jak dla mnie ta domena też niema przyszłości.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UŁ kojarzy sie automatycznie z Uniwerkiem Lodzkim, tylko ze:

 

- UL ma juz swoja domene,

- UL nie kupi, bo niby dlaczego? Pieniedzy pewnie nie ma na zatrudnienie dodatkowej sekretarki na pol etatu, a beda pieniadze wyrzucac na domene

- tam nawet nikomu nie przejdzie przez mysl, ze taka domena istnieje i jak juz to stwierdza, ze po co to im, maja juz przeciez dobrze znana uni.lodz.pl

- kupienie tej domeny przez UL to...hmm...marzenie scietej glowy rodem z bajlandii :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×