Jump to content
Sign in to follow this  
Samoel

Wybór "rejestratora-hostingowca"

Recommended Posts

Witam

 

Jako że od 2 dni usiłuję znaleźć odpowiednią dla siebie firmę oferującą usługi rejestracyjno-hostingowe,

mam do Was pytanie, kogo byście polecili i dlaczego?

 

Sam już jestem skołowany od czytania tych wszystkich regulaminów :)

 

A do czego mi ogólnie to potrzebne ->

 

Chce zarejestrować paręnaście domen (na osobę prywatną, nie firmę), większość po prostu zaparkować, a z dwóch - trzech

zrobić jako taki użytek, stąd szukam oferty gdzie hosting nie będzie kosmicznie drogi (tych 2-3 stron www),

rejestracja domen nie będzie niosła ze sobą regulaminowych haczyków przy ew. późniejszym

transferze, a zdobycie auth info nie będzie wyzwaniem ;) Oraz czegoś co na moich witrynach nie zaserwuje swoich reklam :P

 

Sam rozważam oferty: home.pl, active24.pl, nazwa.pl,

 

Chętnie poznam Wasze opinie, spostrzeżenia :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie Home.

 

Najlepsza obsluga klienta, bez konkurencji w Polsce.

 

Domeny smieciowe na rok zarejestruj sobie za 0,90, maksymalnie 100 sztuk na jedna osobe.

 

Domeny lepsze, ktore chcesz na dluzej i chcesz na przyklad wytransferowac je [powiedzmy do OVH] w ciagu pierwszego roku zeby zaoszczedzic kup bez promocji za 9,90. Bedziesz mogl je wyprowadzic z Home bez konsekwencji finansowych.

 

Hosting tez niczego sobie. Zarowno wszystkie firmowe, najwazniejsze strony jak i maile trzymamy u nich dla pewnosci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

home odpada. Potem przy cesji domeny ksera itp. Ja polecam active24, zero opłat za kod i domeny po dyszce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Też polecam active, Jest taka usługa , że kupując dowolną domenę dostajesz serwer 200gb/rok dożywotnio. Potem płacisz tylko za przedłużenie domeny (79zł) i serwer nadal pozostaje.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Też polecam active, Jest taka usługa , że kupując dowolną domenę dostajesz serwer 200gb/rok dożywotnio. Potem płacisz tylko za przedłużenie domeny (79zł) i serwer nadal pozostaje.

 

Pozdrawiam.

 

Ciekawe mi by sie to przydało, musze sprawdzić ten Active24;)

 

przecież domeny można mieć gdzie indziej, a hosting gdzie indziej,

sam myśle nad home.pl, ale lepiej porównać wszystkie oferty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×