Jump to content
Sign in to follow this  
czaja

DoKapieli*pl

Recommended Posts

na sklep to IMHO bardziej dlakapieli.pl

 

A moim zdaniem lepsza jest dokapieli.pl. "Dlakapieli" są wolne wszystkie końcówki. Dokąpieli.pl pasuje na sklep z kosmetykami, solami kąpielowymi i innymi artykułami do kąpieli. Nawet google poprawia na do kapieli. Po za tym pod do-kapieli.pl jest jakiś sklep internetowy z tego typu rzeczami. :D

Edited by Oxygen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki sklep to strasznie ciężki biznes.. znaczy się "Mały ruch"

A jeśli chodzi o sam target, to..

Człowiek ma coraz mniej czasu na taki luksus.., zamiast siedzieć w wannie leci na basen. Moim zdaniem Kąpiel to zjawisko zanikające.. powoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Człowiek ma coraz mniej czasu na taki luksus.., zamiast siedzieć w wannie leci na basen. Moim zdaniem Kąpiel to zjawisko zanikające.. powoli.

 

Kąpiel ma służyć higienie osobistej a basen utrzymaniu sprawności fizycznej. Jedno nijak ma się do drugiego, co więcej po wizycie na basenie należy wziąć prysznic albo się wykąpać aby nie zarazić się jakimś grzybem. Jeśli ty dbasz o higienę na basenie to ja dziękuję, nigdy już nie idę na basen. :D

 

Kąpiel to nie jest zjawisko zanikające a rynek dodatków kapielowych się rozwija. Na wyspach bardzo popularne są mydlarnie gdzie większość asortymentu to mydła i sole do kąpieli.

 

Gdybym myślał o sprzedaży dodatków kąpielowych przez internet to wziąłbym te domenę pod uwagę.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kąpiel ma służyć higienie osobistej a basen utrzymaniu sprawności fizycznej. Jedno nijak ma się do drugiego, co więcej po wizycie na basenie należy wziąć prysznic albo się wykąpać aby nie zarazić się jakimś grzybem. Jeśli ty dbasz o higienę na basenie to ja dziękuję, nigdy już nie idę na basen. :D

 

Kąpiel to nie jest zjawisko zanikające a rynek dodatków kapielowych się rozwija. Na wyspach bardzo popularne są mydlarnie gdzie większość asortymentu to mydła i sole do kąpieli.

 

Gdybym myślał o sprzedaży dodatków kąpielowych przez internet to wziąłbym te domenę pod uwagę.

 

Nie każdy ma wannę, czy miejsce na nią - Zaczynając od Tego.., a wspominając o basenie miałem na myśli tylko i wyłącznie relaks [..]

 

Na wyspach.. to wszyscy mają więcej pieniędzy i stać ich na więcej, więc trochę nie na miejscu porównanie UK do PL

Jeśli chodzi o płyny kąpielowe to prawie każdy lubi sobie otworzyć w sklepie pojemnik i powąchać.

Zostaję przy swoim. Miłego dnia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Mi się dla odmiany domena podoba i nie podzielam zdania kolegów wyżej że to :D . Wpada w ucho i potrafię sobie wyobrazić sklep z akcesoriami do kąpieli, mydłami, solami, świeczkami zapachowymi etc.

 

Trzymałbym, raz lub dwa przedłużając (na KK musi poczekać)

 

W przypadku zainteresowania zaproponował kwotę w przedziale 1200-1800 złotych.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za opinie. Do pakietu dobrałem jeszcze z testów soldokapieli(pl) i soledokapieli(pl). Dla "dokapieli" prawdopodobnie wykonam sklep internetowy i sprzedam jako całość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pod własny projekt ok

 

A moim zdaniem lepsza jest dokapieli.pl. "Dlakapieli" są wolne wszystkie końcówki. Dokąpieli.pl pasuje na sklep z kosmetykami, solami kąpielowymi i innymi artykułami do kąpieli. Nawet google poprawia na do kapieli. Po za tym pod do-kapieli.pl jest jakiś sklep internetowy z tego typu rzeczami. ;)

 

Zgadzam się z zabako, że tylko pod własny projekt, a także z Oxygen, że mimo wszystko "doKapieli" jest lepsza od "dlaKapieli".

Z domenami typu "doxxxxxx" jako początkujący wiązałem ogromne nadzieje. Porejestrowałem tego cztery lata temu setki i na palcach jednej ręki mogę wyliczyć, te które cokolwiek zarobiły. Większość po roku spadła i była to dla mnie kosztowna domenowa nauka.

Wyjątki (m.in. "doCelu") są tylko potwierdzeniem nikłej wartości tego typu domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×