Jump to content
megalgal

co to za g.... codzienniewygrywasz_pl

Recommended Posts

czy musimy byc atakowani reklamą na takim poziomie? stac ich na wykupienie kampani ale nie na zachowanie poziomu?

 

ostatnio widze to dosc czesto:

 

spamew.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy musimy byc atakowani reklamą na takim poziomie? stac ich na wykupienie kampani ale nie na zachowanie poziomu?

 

ostatnio widze to dosc czesto:

 

spamew.jpg

To fakt, to chyba najgorsza reklama z jaką mieliśmy do czynienia w ostatnich latach, jest chamska, tandetna, kłamliwa i prowokacyjna. Zaczęli chyba od torentów, zwietrzyli interes i pakują się dosłownie wszędzie.

Szok, że normalne serwisy zniżają się do poziomu zamieszczania takich reklam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Wielka akcja przeciwko imperium Pana R. rozpoczęta :)

 

O Pana R. się nie martw i nie wiąż go bezpośrednio z tymi iPadami. To nie on jest twórcą tych reklam.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie dziwi, że tego typu reklamy są jeszcze skuteczne. A pewnie tak jest skoro wciaż się pojawiają.

Nabierają się na nie pewnie osoby które żadziej korzystają z internetu, starsze, podobnie jak w przypadku smsów od loterii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O Pana R. się nie martw i nie wiąż go bezpośrednio z tymi iPadami. To nie on jest twórcą tych reklam.

Tak, słyszałem to już i powtarzam że się nie martwie. Tak tylko mówię z góry, bo nie lubię wcinać się ze stwierdzeniami 'a nie mówiłem?'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czyje to jest i kim jest Pan R. i co to niby za imperium, szczerze mówiąc to nie interesuje mnie to, ale wiem ze wku... mnie ta reklama przypominająca rosyjskiego trojana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
nie wiem czyje to jest i kim jest Pan R. i co to niby za imperium, szczerze mówiąc to nie interesuje mnie to, ale wiem ze wku... mnie ta reklama przypominająca rosyjskiego trojana

 

Napisz do Bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś jedna z literówek przekierowała mnie na taką stronę: http://nagroda.co/?d=957936144b0db1b Widywałem ją już wcześniej, ale odtworzone w tle nagranie to chyba nowość.

To już ostatnie s***syństwo! Chyba skierowane jest to do niewidomych... :)

 

Niedawno niechcący wpisałem alexa.pl zamiast .com - też wygraj iPada i oczywiście blokada zamknięcia strony (chamstwo).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Jeśli jest to skuteczne, legalne i zarabia to nie widzę w tym nic złego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×