Jump to content
pb

Nowe, rozbudowane profile użytkowników w premium.pl

Recommended Posts

Dzięki Interson i premium.pl za przygotowanie logo i layoutu dla mojego portfolio na premium.pl ;)

 

A tak to wygląda na żywo: marketdomen.pl

 

DD

 

Ładnie ;)

 

Przy okazji - w moim portfolio (Namedesign.pl) niestety coś nie działa zakładka "Pokaż kategorie", pojawia się błąd 404:

 

"The requested URL /kategorie was not found on this server."

 

Coś trzeba zrobić aby ją aktywować? Dla większości domen mam ustawione kategorie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ładnie ;)

 

Przy okazji - w moim portfolio (Namedesign.pl) niestety coś nie działa zakładka "Pokaż kategorie", pojawia się błąd 404:

 

"The requested URL /kategorie was not found on this server."

 

Coś trzeba zrobić aby ją aktywować? Dla większości domen mam ustawione kategorie.

 

Dziwne, u mnie działa? Może masz coś poblokowane (noscript? adblock?), jeśli nie to podaj więcej danych - przeglądarka, adres, link skąd wchodzisz itd. (pm)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwne, u mnie działa? Może masz coś poblokowane (noscript? adblock?), jeśli nie to podaj więcej danych - przeglądarka, adres, link skąd wchodzisz itd. (pm)

 

Rzeczywiście, sprawdziłem w telefonie po wifi i wszystko hula. Pewnie to znów coś z moją firmową siecią i jej systemem zabezpieczeń (Barracuda) ;)

 

Przepraszam za zamieszanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie zawsze zostaniesz Kopalnią ;)

To się nie zmieni. Po prostu idę z postępem i korzystam z możliwości jakie dają nowe platformy. Kopalnia działa dalej tak samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki wpływ na sprzedaż poprzez "whitelabel" ma wygląd panelu ale DomenyInternetowe.pl (IMHO nazwa zdecydowanie lepsza niż KopalniaDomen.pl tak przy okazji ;)) i MarketDomen.pl itd. wyglądają bardzo dobrze ;) Duże gratulacje dla zespołu Premium za włożony wysiłek w rozwój tej funkcjonalności.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jaki wpływ na sprzedaż poprzez "whitelabel" ma wygląd panelu ale DomenyInternetowe.pl (IMHO nazwa zdecydowanie lepsza niż KopalniaDomen.pl tak przy okazji ;)) i MarketDomen.pl itd. wyglądają bardzo dobrze ;) Duże gratulacje dla zespołu Premium za włożony wysiłek w rozwój tej funkcjonalności.

Większość moich klientów nie kupuje przez platformy.

BTW, DomenyInternetowe.pl ma chyba keyword, ja mam DomenaInternetowa.pl. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam propozycję, żeby znaczniki HTML "title" i "description" oraz ewentualnie "keywords" profilu (szczególnie w przypadku wykorzystania własnej domeny) były modyfikowalne w panelu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Można już edytować meta-tagi: [ klik ]

* Można już wybierać jakie domeny maja być widoczne w profilu: [ klik ]

* Daliśmy możliwość wyboru domen "szczególnie polecanych", które wyświetlają się w osobnej tabeli.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę powiedzieć, że nie przepadam za nowinkami, a rok temu sądziłem, nie mówiąc głośno - hmm, domena premium.pl nie wystarczy, żeby być "premium"... Tym bardziej, że wcześniejsze panele mocno mnie irytowały.

 

Teraz zdecydowanie rewiduję ten pogląd. W lutym przetransferowano mi do Premium pewną część portfolio i ustawiono DomenyKomercyjne.pl. Było trochę męczarni z mailami i konfiguracją (ze względu na ilość, a nie komplikacje; dobrze, że miałem wsparcie), ale na obecną chwilę muszę powiedzieć, że Premium zaskoczyło mnie jakością.

Gratulacje dla Przemka i Zespołu Premium. Bardzo intuicyjny, dobry panel; atrakcyjna giełda dla KK.

 

Edit: Fajnie, że są profile użytkowników. Daje to namiastkę white-label, mimo, że później i tak jest przekierowanie do Premium.

Edited by AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super :rolleyes:

 

Mam jednak uwagi:

 

- bieżące aukcje domen moim zdaniem powinny się znaleźć przed "polecanymi domenami"

- tabelka "polecane domeny" ma format aukcji zamiast formatu z "domeny użytkownika" (Aktualna cena i do końca zamiast cena startowa i cena KT)

- może dodacie też możliwość własnej faviconki? :P

- przydałaby się możliwość sortowania domen w polecanych domenach (co ma się wyświetlać jako domena nr 1,2,3 itd.) i / lub możliwość włączenia losowego układu po każdym wejściu na stronę

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×