Jump to content
Sign in to follow this  
marti

"zaproszony użytkownik"

Recommended Posts

Witam,

 

na jednej zmoich aukcji: www.forumbankowe.com.pl pojawił się taki komunikat "zaproszony użytkownik" ale nie ma nigdzie nazwy licytujacego oraz ja nikogo do licytacji nie zapraszałem (dodawałem), czy może mi ktoś z Was pomóc i wyjaśnic o co tu chodzi?

 

Pozdrawiam

M

Edited by marti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

na jednej zmoich aukcji: www.forumbankowe.com.pl pojawił się taki komunikat "zaproszony użytkownik" ale nie ma nigdzie nazwy licytujacego oraz ja nikogo do licytacji nie zapraszałem (dodawałem), czy może mi ktoś z Was pomóc i wyjaśnic o co tu chodzi?

 

Konto tego użytkownika zostało usunięte. Przez jego samego lub przez serwis... "zaproszony użytkownik" to nazwa wygenerowana automatycznie przez system.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Konto tego użytkownika zostało usunięte. Przez jego samego lub przez serwis... "zaproszony użytkownik" to nazwa wygenerowana automatycznie przez system.

 

Przepraszam, że się wtrącę, ale co w takim razie z ofertą złożoną przez tego "użytkownika" który w sumie nim nie jest skoro go już nie ma? Czy nie powinna zostać anulowana?

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Zaproszony użytkownik" oznacza w tym wypadku, że jest to użytkownik który zarejestrował się specjalnie aby kupić tę domenę, i nie posiada nicka aukcyjnego gdyż nie podał jeszcze danych do rejestracji domen.

 

Lista odpowiedzi cenowych jest przechowywana w bazie, więc nie powinno to być problemem aby to dodać - zlecę programiście.

 

Podanie AuthInfo po dokonaniu wpłaty oznacza, że sprzedający musi podać kod AuthInfo bez żadnych warunków. Jeśli pobranie AuthInfo kosztuje, koszt ten ponosi sprzedający. Miałem nadzieję, że jest to dostatecznie wyjaśnione w pomocy, ale jeśli nie, to postaram się uzupełnić.

 

Pozostałe sugestie (grupowanie domen, zarządzanie domenami, przekierowania itp.) będą sukcesywnie dodawane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki za posty, w między czasie odezwało się AM i odpisało mi następująco:

Witam,

 

Jest to nowy użytkownik, któremu w niedługim czasie system przydzieli automatyczny nick.

 

nie znalazłem nigdzie na stronie AM oficjalnej informacji, co takiego oznacza taki opis, jakieś mydlane te wyjaśnienia AM, ciekawi mnie jednak, czy można normalnie licytować w takiej aukcji (sam nie będę licytował u siebie i nie mogę tego sprawdzić) i nie rozumiem dlaczego ten użytkownik zarejestrował się specjalnie w celu zalicytowania tej aukcji, dziwne to wg. mnie, niejasne.

 

Chciałbym wiedzieć, znać rating licytującego itp. a w takim przypadku wydaje mi się, że do końca trwania licytacji się tego nie dowiem, szkoda...

 

 

Pozdrawiam wszystkich :D

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi właśni ten uŻytkownik wylicytował domenę przyszedł mi nawet na skrzynkę email o opłaceniu domeny przez tego użytkownika tylko jakoś do dnia dzisiejszego kasy na koncie brak...

Edited by warex

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mógł założyć sobie konto,zalicytować i usunąć konto z AM

Może ktoś się wypowie

 

Poproś moderatora o przeniesienie tematu do wątku Aftermarket :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@warex Napisz w tej sprawie ticket z informacją jakiej domeny dotyczy ta sprawa.

Z tematu na forum nic nie jestem w stanie wywnioskować.

 

Nowy użytkownik musi wpłacić kaucje przed licytacją.

Edited by Pine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×