Jump to content
Sign in to follow this  
enzo

Czy nasze dane stały się jawne?

Recommended Posts

Witam.

 

ostatnimi czasy zauważyłem na skrzynce pocztowej całą masę zapytań ofertowych. Dawniej tego nie było, chroniła jakaś ustawa antyspamowa czy coś. Obecnie dostaję od groma takich maili.

 

Kolejną sprawą jest powstanie wielu firm sprzedających bazy danych, zawierających informacje o firmach jak: tel, adres, email (..)

 

 

Czy ja czegoś nie wiem? GUS udostępnił dane dla wszystkich? Bo nie bardzo wiem o co chodzi.

Skąd Ci wszyscy mają moje dane.

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Masz błąd ortograficzny w temacie :D ( mnóstwo )

2. Zgadzam się z Tobą - również dostaję coraz więcej zapytań od firm sprzedających bazy - ale ja akurat na to się godziłem , może gdzieś nieopacznie podałeś maila swego ?

 

teraz najlepiej napisać do każdej z osobna o wykreślenie swoich danych z ich bazy - tak mi się przynajmniej wydaje.

 

Dobrze jest zabezpieczań maila przez dodawanie dziwnych znaków , wstawianie go w formie graficznej itp ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety to jedyna droga: pisać, dzwonić do każdego i wykreślać swoje dane z bazy czy to bank, czy operatorzy - trzeba wydeptać ścieżkę żeby coś zmienić, no i nie zgadzać się na dalsze powielanie i finito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też pełno ofert dostaję, wchodzę na maila, usówam automatycznie 7-15 maili i wtedy dopiero przeglądam czy napisał do mnie klient...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×