Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Punkty za transfery - REAKTYWACJA!

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! ;)

 

W związku z ogromnym sukcesem zeszłorocznej promocji, podczas której odnotowaliśmy ponad 35 tys. transferów domen do premium.pl w ciągu 3 miesięcy, oraz z licznymi zapytaniami o jej ewentualny powrót, postanowiliśmy reaktywować ją na najbliższe dwa tygodnie! Promocja trwa od 1 do 14 lutego. Obie te daty są dla nas wyjątkowe. 1.02 obchodzimy trzecią rocznicę powstania PPD.pl - wyjątkowego panelu domen dla inwestorów domenowych. A 14.02 to Walentynki, bo przecież Kochamy domeny! I naszych użytkowników oczywiście też! ;-)

 

No ale przejdźmy do konkretów: każdy, kto bierze udział w bieżącej promocji punktowej, automatycznie otrzyma punkty za każdą domenę przetransferowaną od 1 do 14.02. Punkty są przyznawane na tej samej zasadzie co poprzednio: 10 pkt. za .pl, globalne i zagraniczne, po 5 pkt. za funkcjonalne .pl i po 1 pkt za regionalne .pl. Punkty będą ważne rok, w tym czasie można je wykorzystać na przechwytywanie domen. Regulamin: https://premium.pl/article/view.html?id=43

 

Zapraszam do korzystania! :-)

 

 

PS. W tajemnicy powiem, że oficjalnie promocja jest od jutra, ale punkty już naliczamy od paru minut. ;-)

 

PS2. Oczywiście promocja dotyczy tylko domen, które nie dostały jeszcze punktów za transfer do premium lub rejestrację w premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przemek napisz tylko co trzeba zrobić przed transferem, czy zaznaczyć jakiś udział w promocji w panelu, czy można od razu i punkty będą naliczane? ;)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przemek napisz tylko co trzeba zrobić przed transferem, czy zaznaczyć jakiś udział w promocji w panelu, czy można od razu i punkty będą naliczane? ;)

 

Jeśli ktoś ma aktywną promocję "Zbieraj punkty, łap domeny", to nic tylko transferować. Jeśli nie ma, to musi najpierw aktywować.

https://premium.pl/promocja.html - tutaj

jeśli pod tekstem nie ma tickboksa do aktywacji, to znaczy że już jest aktywna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeden test transfer zrobiony, punkty dodane

 

To jak to wkońcu jest ;) . W tekście wyżej jest napisane że od 1 do 14 lutego . A dziś mamy jeszcze styczeń :>

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jak to wkońcu jest ;) . W tekście wyżej jest napisane że od 1 do 14 lutego . A dziś mamy jeszcze styczeń :>

 

A PS-y czytałeś? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przeszedłem do premium w całości - chociaż wczoraj transferowałem ostanie 100 domen przed promocją to sobie i tak cenię ponad wszystko obecny panel w premium. Jest super intuicyjny i naprawdę dopracowany pod każdym względem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeśli dokonałem transferu, ale nie zaznaczyłem wcześniej boksa "zbieraj punkty łap domeny" (zapomniałem ;) ) to jest jakaś szansa na przyznanie premii, czy przepadła?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeśli dokonałem transferu, ale nie zaznaczyłem wcześniej boksa "zbieraj punkty łap domeny" (zapomniałem ;) ) to jest jakaś szansa na przyznanie premii, czy przepadła?

 

-> BOK i coś się wymyśli ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja przeszedłem do premium w całości - chociaż wczoraj transferowałem ostanie 100 domen przed promocją to sobie i tak cenię ponad wszystko obecny panel w premium. Jest super intuicyjny i naprawdę dopracowany pod każdym względem!

 

 

Dokładnie ;) . Ja również przeniosłem już wszystkie domeny do premium . Panel jest przejrzysty , support bdb jak również ceny .

 

Widać iż Premium zależy na klientach i zrobili bardzo duży krok . Jak dla mnie to obecnie nr 1 jeżeli chodzi o rejestratora / usługodawce przechwytywania

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

a w tej nowej promocji można w jakiś sposób wymienić punky na coś innego ?

ewentualnie sprzedać?

 

mam ponad 3000 punktów i nie wiem czy uda mi się je wykożystać w pełni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czy za przeniesienie opcji do Was tez sa jakies pkt??

bo tam wlasnie nie widze zeby dotyczylo tez opcji ;)

 

Nie, ale jak Ci się zrealizuje i zarejestrujesz taką domenę, to już punkty lecą. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do kiedy dokładnie trzeba wykorzystać punkty przyznane za transfer domen ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Przecież pisze w pierwszym poście że przez rok są ważne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież pisze w pierwszym poście że przez rok są ważne ;)

 

Tak wiem, ale chciałem się upewnić czy przez rok od przyznania, czy do końca 2012r.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak wiem, ale chciałem się upewnić czy przez rok od przyznania, czy do końca 2012r.

 

Rok od przyznania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

4. Organizator zastrzega sobie prawo do uniemożliwienia korzystania z promocji Użytkownikom, którzy w poprzednich promocjach dotyczących transferu domen do Serwisu, odnowienia nazw domen obsługiwanych przez Serwis i rejestracji nazw domen za pośrednictwem Serwisu uzyskały korzyści z tych promocji, a następnie w terminie 24 miesięcy od uzyskania korzyści wytransferowali domeny poza Serwis.

...

 

Czyli jak przetransferuje np 100 domen i jakaś mi się sprzeda w ciągu 24 miesięcy to będę już wykluczony z następnej promocji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli jak przetransferuje np 100 domen i jakaś mi się sprzeda w ciągu 24 miesięcy to będę już wykluczony z następnej promocji ?

 

Również jestem ciekaw jak serwis odnosi się do tego pt . Przecież to jest oczywiste iż przy ciekawej ofercie ze strony kupca , sprzedający uwolni ją spod swoich skrzydeł i co wtedy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli jak przetransferuje np 100 domen i jakaś mi się sprzeda w ciągu 24 miesięcy to będę już wykluczony z następnej promocji ?

 

Ten zapis jest egzekwowany "ręcznie" i jeszcze mi się nie zdarzyło nikomu promocji wyłączyć. Bardziej dotyczy to użytkowników, którzy specjalnie dla punktów przeniosą np. 100 domen, a potem wszystkie wyniosą - ale póki co straszak pozostał jedynie straszakiem, bo każdemu w premium podoba się na tyle, że z nami zostaje. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a w tej nowej promocji można w jakiś sposób wymienić punky na coś innego ?

ewentualnie sprzedać?

 

mam ponad 3000 punktów i nie wiem czy uda mi się je wykożystać w pełni.

Przyłączam się do pytania. Może wymiana punktów na promocję domen / portfolio / aukcji itp. ?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×