Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Punkty za transfery - REAKTYWACJA!

Recommended Posts

Dzisiaj dokonałem przenosin :) Ajjjj, było trochę klikania, ale jakoś przeżyłem, teraz mozolne ustalanie kategorii domen :/

 

Mam pytanko, rozumiem, że za dołączenie do aukcji, które w Premium jest tak rozwiązane, że przy dołączaniu licytujemy domenę o 200zł więcej niż poprzedni licytujący można normalnie po wygranej opłacić punktami 80% ceny??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyłączam się do pytania. Może wymiana punktów na promocję domen / portfolio / aukcji itp. ?

 

DD

Też chętnie wymienię na jakieś inne usługi niż przechwytywanie, ale chyba w tym temacie Premium jest nieugięte.

 

Żeby te punkty dało się chociaż jakoś sprzedać... :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanko, rozumiem, że za dołączenie do aukcji, które w Premium jest tak rozwiązane, że przy dołączaniu licytujemy domenę o 200zł więcej niż poprzedni licytujący można normalnie po wygranej opłacić punktami 80% ceny??

 

Tak.

 

Pomysł z wymianą punktów na promowanie domen itd., jakkolwiek interesujący, to w świetle regulaminu jest niewykonalny. Może jeszcze kiedyś będzie podobna promocja, może wtedy go uwzględnimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za naliczenie punktów. :)

 

Równocześnie mała dygresja- uważam, że punkty nie powinne być przypisane do domeny, ale do konta. Chodzi o sytuację, gdy poprzedni abonent skorzystał z promocji, a ja po zakupie domeny na innej giełdzie i jej przenosinach od innego rejestratora punktów już nie otrzymuję. Choć domyślam się, że takie rozwiązanie jest nieprzypadkowe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za naliczenie punktów. :)

 

Równocześnie mała dygresja- uważam, że punkty nie powinne być przypisane do domeny, ale do konta. Chodzi o sytuację, gdy poprzedni abonent skorzystał z promocji, a ja po zakupie domeny na innej giełdzie i jej przenosinach od innego rejestratora punktów już nie otrzymuję. Choć domyślam się, że takie rozwiązanie jest nieprzypadkowe :)

 

Z oczywistych względów to nie może być zmienione - wtedy po naliczeniu punktów user mógłby wynieść domenę, a potem przenieść na inne konto - to jest nie do sprawdzenia, a po co tworzyć pole do nadużyć. Jedynym przypadkiem gdy punkty mogą zostać naliczone ponownie za tę samą domenę, jest sytuacja gdy domena wygasła i ma nowego abonenta oraz nową datę rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro ostatni dzień promocji transferowej. Korzystajcie, bo to może być ostatnia okazja, żeby zgarnąć punkty za transfery. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jutro ostatni dzień promocji transferowej. Korzystajcie, bo to może być ostatnia okazja, żeby zgarnąć punkty za transfery. :)

Szkoda, że nie naliczaliście punktów za przetransferowane opcje ;). Na marginesie to bardzo ładnie wygląda panel opcji.

Pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jutro ostatni dzień promocji transferowej. Korzystajcie, bo to może być ostatnia okazja, żeby zgarnąć punkty za transfery. :)

A kto nie przeniósł ten trąba... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że nie naliczaliście punktów za przetransferowane opcje :). Na marginesie to bardzo ładnie wygląda panel opcji.

 

Oj tam, oj tam, jak Ci się zrealizują, to dostaniesz punkty za rejestrację. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeniosłem jeszcze 10 domen :)

 

Czekamy na statystyki co do ilości transferów z tego 14 dniowego okresu reaktywacji promocji, bo myślę, że może to być imponująca liczba biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku domen wtórnych. Myślę, że wstrzeliliście się w 10 z terminem tej promocji ;)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za udział w promocji, rzeczywiście ilość transferów jest imponująca, ale nie będę podawał dokładnej liczby, niech będzie to niespodzianką do opublikowania kolejnego kwartalnego raportu NASK. Spóźnialskim przypominam, że mimo zakończenia promocji transferowej, nadal punkty można uzyskać za rejestrację, przedłużanie, a nawet za samo utrzymanie domen, więc nadal warto się przenosić! Nie wspominając oczywiście o panelu, w którym trudno się nie zakochać ;-), czy o takich drobiazgach jak promowanie domen w wynikach home.pl (w styczniu 15% sprzedaży pow. 1000 zł miała miejsce dzięki temu kanałowi, w lutym jak dotąd jest to prawie 20%). No ale co ja tu będę o oczywistościach pisał - kto chce, ten się sam przekona, a kto nie chce, to i końmi nie da się zaciągnąć. ;-)

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za piękny wynik - mam nadzieję, że to będzie dla Was i dla premium.pl piękny i trwały związek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb pozwól innym ocenić, czy to piękny wynik, my w tym uczestniczyliśmy i jesteśmy ciekawi na ile jest piękny :) No zdradź liczbę domen przeniesionych w terminie 31.01 - 14.02 najlepiej wraz ze statystykami procentowymi skąd transfery nadchodziły oraz porównaj to z promocją w 2011 roku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi się wydaje, że te dwa tygodnie zmiażdżyły poprzednią promocję... :mellow:

 

(...)jesteśmy ciekawi na ile jest piękny(...)

 

i to bardzo :)

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×