Jump to content
CombatCode

Zarabiaj na domenach SEO / zapleczach!

Recommended Posts

Witam ;) pozostało mi trochę wolnego czasu, a więc...:

może nie z chęci dzielenia się nowymi rynkami zbytu ale "a nóż" będzie jakiś z tego profit, przedstawiam Wam system monetyzacji serwisów internetowych / zaplecz / domen SEO - SeoPilot.pl

 

System SeoPilot oferuje nam wykupienie miejsca "reklamowego" na stronie internetowej, określając z góry miesięczny zysk jaki trafi na nasze konto.

Z autopsji wygląda to tak:

posiadam małą stronkę opartą na wordpressie, ok. 600 podstron , PR=2, tylko ~100linków prowadzących do tej strony. System SeoPilot wycenił miejsce reklamowe-pozycjonerskie na tej stronie na 203 PLN/mies, każdego dnia na moje konto trafia 1/30 tej kwoty co przedstawia poniższy screen:

 

screenlhc.png

 

Analogicznie dodając bardziej wartościowe serwisy, nasze miesięczne zarobki są znacznie większe.

Systemy kupowania linków na stronach znane są nie od dziś, ale do tej pory nie wyciągaliśmy z naszych stron maksymalnej stawki (strona nie miała wykupionych miejsc na każdej podstronie), w tym przypadku się to zmienia.

SeoPilot został utworzony w rosji, a teraz przeprowadza ekspansje na środkową europę. Panowie z tej firmy są bardzo ostrożni i dbają o nasze site ;) gdy dodajemy nową stronę, nie zostaje ona natychmiast zapełniona linkami... a stopniowo co jakiś czas (proces ten może trwać nawet kilka mies, aż nasza strona zostanie całkowicie zapełniona ale nawet gdy linki nie są emitowane my już zarabiamy regularnie co miesiąc).

 

Dodatkowo! Jeszcze przez kilka dni możecie zapisać się na darmowe testy w zakładce "Dla pozycjonera", dowolna Wasza strona będzie pozycjonowana na 3 frazy przez miesiąc za free :P

 

red-468x60.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

System wystartował 1 lutego, wcześniej można było się już zapisywać i za każdą domenę od PR3 up płacili 300-1000zł .. za samo to że dodasz ją do tego systemu na minimum kilka miesięcy + dodatkowy zysk za wycenę standardową...

 

Trzeba było wtedy kupić na AF kilka domen SEO i się dorobić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest to swl statyczny czy dynamiczny? słyszałem o nim ale jakoś nie miałem czasu potestować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciężko mi powiedzieć, dostaje aktualnie wynagrodzenie za udział w serwisie ale nie zaobserwowałem aby na jakiejś pdostronie pojawił się link. Skoro tak bardzo dbają o to aby pojawianie się linków wyglądało na naturalne, sądzę że będą to statyczne linki - potwierdzić tą tezę można również opcją usunięcia niechcianego linku z naszej strony

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jako że z zawodu jestem odpowiedzialny również za SEO ten temat nie jest mi obcy, znane portale poleciały za nadużywanie SWLi linkując do siebie. To był prawdziwy wyścig szczurów i wgre wchodziło po kilkanaście milionów BL na dany site. Co więcej zaśmiecali wyniki google dlatego dostali filtry.

 

Nie wspominajac już o tym że ta informacja nijak ma się do tego tematu, rozmawiamy tutaj o sprzedawaniu linków, a nie ich kupowaniu.

Kupowanie linków jest zakazane przez google i dostaje się za to klapsy ;) a sprzedawanie nie jest brane pod uwagę, bo w oczach G to nie ty chcesz sobie podbić PR i pozycje. No i jakby nie patrzeć SeoPilot to nie SWL :P

 

a ja proponuje obejrzeć

to była reakcja nokaut na filtr G? ;)

Edited by CombatCode

Share this post


Link to post
Share on other sites
rozmawiamy tutaj o sprzedawaniu linków, a nie ich kupowaniu.

Kupowanie linków jest zakazane przez google i dostaje się za to klapsy ;) a sprzedawanie nie jest brane pod uwagę,

Czyli sprzedajemy zakazany owoc?

 

To co zostawiłem z Twojej wypowiedzi to zaprzeczenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupowanie linków jest zakazane przez google i dostaje się za to klapsy ;) a sprzedawanie nie jest brane pod uwagę, bo w oczach G to nie ty chcesz sobie podbić PR i pozycje. No i jakby nie patrzeć SeoPilot to nie SWL ;)

Za sprzedaż linków dostało się choćby Forbes.com, więc nie pisz bzdur byle były tylko kliknięcia z refa.

http://www.seroundtable.com/forbes-google-penalty-12967.html

http://support.google.com/webmasters/bin/a...mp;answer=66736

 

SeoPilot to projekt rosyjski. Na PiO furory nie zrobił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za sprzedaż linków dostało się choćby Forbes.com, więc nie pisz bzdur byle były tylko kliknięcia z refa.

http://www.seroundtable.com/forbes-google-penalty-12967.html

http://support.google.com/webmasters/bin/a...mp;answer=66736

 

SeoPilot to projekt rosyjski. Na PiO furory nie zrobił.

 

oj mylisz się, wiem jakie jest zainteresowanie na PiO ;>

Bzdur nie piszę, jak Twoja strona dostanie bana za sprzedaż linków to zwróce Ci koszty. SEO i G rządzą się nieco innymi prawami niż poukładało Ci się w główce, ale to nie miejsce na tą dywagację.

Za "kliknięcie" z refera nic nie mam, napisałem mini artykuł o nowym ciekawym systemie jeżeli ktoś wejdzie z mojego polecenia to znaczy że go zaciekawił, jeżeli nie to nie. Tak więc jad możesz schować do kaloszy i tyle w temacie.

 

--

 

Czyli sprzedajemy zakazany owoc?

 

To co zostawiłem z Twojej wypowiedzi to zaprzeczenie.

 

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, oddziel kreską to czego dotyczy temat, a to co jest nielegalne ;)

Edited by CombatCode

Share this post


Link to post
Share on other sites
oj mylisz się, wiem jakie jest zainteresowanie na PiO ;>

To ja poproszę o konkretne dowody (linki do PiO) gdziey zachwalają powyższe, bo tak się składa że jestem starym, stałym bywalcem i nic pozytywnego w tym temacie nie kojarze (poza jednostkami z ref'ami takimi jak Ty)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja poproszę o konkretne dowody (linki do PiO) gdziey zachwalają powyższe, bo tak się składa że jestem starym, stałym bywalcem i nic pozytywnego w tym temacie nie kojarze (poza jednostkami z ref'ami takimi jak Ty)

 

skoro jesteś bywalcem to doskonale wiesz gdzie znajduje się główny temat o SeoPilot, co dziwniejsze nie widziałem tam żadnego refera więc o czym Ty mówisz? ;>

System jest ulepszeniem prolink i całkiem dobrze się przyjmuje, oferuje to samo ale z 100% wykupieniem miejsc na linki.

ProLink był hitem, a teraz userzy tacy jak ja przechodzą na seopilot ;)

 

 

a co do sisiania na temat porówynwarek, które poleciały to i tak warto zaznaczyć że filtry dostały ręcznie przez SQT, a nie żaden autmat co je wykrył ;)

Edited by CombatCode

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie system genialny,

 

raczkuję w tematyce seo,

ale po dodaniu do testów kilku (dokładnie 5) serwisów - głównie autoblogów wyceniło mi ten kawałek zaplecza na 900 zł/msc

 

do tego zgarnąłem dwa jednorazowe bonusu za pr - łącznie 300 zł

 

wypłaty bardzo szybkie - dwie stówki przyszły w kilka godzin

 

jakby ktoś się rejestrował to miło mi będzie jeśli zrobi to z reflinka:

http://www.seopilot.pl/webmaster/?session=...7f74ebdc3e43bf8

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również testuję serwis zobaczymy jak to będzie dalej :P Wsadziłem jedną stronę dosyć dobrze wyceniona zobaczymy za miesiąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystam z tego serwisu. Przy dwóch średnich serwisach i 5 aktywnych poleconych (z działającymi serwisami) wychodzi około 40 zł dziennie więc jest dobrze :lol:

PS

Gdyby ktoś się jeszcze nie zarejestrował a chciałby zacząć zarabiać to polecam swojego reflinka >>KLIK<< :lol:

Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam. Od kilku tygodni korzystam.

 

7 moich portali dodanych, 3200 brutto wpada na konto za nic :lol: pierwsze dwie wypłaty doszły bez problemu Jedna zlecona rano, w południe była na moim koncie.

 

Jak coś to proszę się rejestrować z refa - dzięki ;)seopilot.pl

 

jeszcze jedno - do systemu nie przyjmują byle czego, muszą to być dobre jakościowe portale z dużą ilością zaindeksowanych podstron a nie jakiś chłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeszcze jedno - do systemu nie przyjmują byle czego, muszą to być dobre jakościowe portale z dużą ilością zaindeksowanych podstron a nie jakiś chłam.

 

Jeśli to nie tajemnica to wrzuciłbyś linka do któregoś z tych portali jakie dodałeś?

 

Dzięki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli to nie tajemnica to wrzuciłbyś linka do któregoś z tych portali jakie dodałeś?

 

Dzięki :lol:

 

nie chcę się z tym afiszować, bo systemy wymiany linków są źle postrzegane przez google. Ale od siebie dodam, że żaden jeszcze nie został ukarany, mało tego - ilość zaindeksowanych stron mocno rośnie ;)

 

z moich doświadczeń wiem, że aby zarobić coś fajnego serwis powinien mieć pr3, ~4000 zaindeksowanych podstron, trochę linków przychodzących (każdy z moich ma średnio 1000 lub więcej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

na stracie dawali ładne stawki teraz jest coraz gorzej no ale zawsze można spróbować

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×