Jump to content
k-r-z-y-s-i-e-k

wypłata z dropped.pl

Recommended Posts

Wypłata dużej kwoty zlecona 30 grudnia do dnia dzisiejszego nie została zrealizowana.

 

Reklamacje lub próba uzyskania jakichkolwiek informacji o powodzie opóźnienia i terminie wypłaty kończy się tylko odpowiedziami: "Przekażę Pana zgłoszenie do działu zajmującego się płatnościami. Powiadomię Pana, gdy tylko uzyskam informacje w tej sprawie." (pierwsza reklamacja złożona 17 stycznia, a więc po upływie regulaminowych 10 dni roboczych.) Oczywiście po wysłaniu szablonowej odpowiedzi, brak jakichkolwiek konkretów.

 

Radzę uważać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteś nowy na forum... tzn. masz 1 post. Mam pytanie: jak możesz potwierdzić, że wykonałeś przelew z wypłatą ? Pytam, ponieważ może być to jakiś czarny PR w stosunku do Dropped.pl... nie chce snuć jakiś domysłów...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesteś nowy na forum... tzn. masz 1 post. Mam pytanie: jak możesz potwierdzić, że wykonałeś przelew z wypłatą ? Pytam, ponieważ może być to jakiś czarny PR w stosunku do Dropped.pl... nie chce snuć jakiś domysłów...

 

Proszę bardzo dowód z dziś (sytuacja bez zmian - zero kontaktu i informacji):

 

64699512.jpg

Edited by k-r-z-y-s-i-e-k

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież masz w statusach akcji Odwołane. Sam anulowałeś wypłatę? Jeśli nie to afermarket z jakichś powodów.

 

Te w akcji "odwołane" to przecież mają datę zlecenia 1 i 8 luty br. i zrobiłem je specjalnie, żeby udowodnić, że do chwili obecnej wisi wypłata z dnia 30 grudnia 2011, widoczna pod nimi.

Edited by k-r-z-y-s-i-e-k

Share this post


Link to post
Share on other sites

a niby co mialo być wypłacone 1 i 8 luty br, skoro masz zero na koncie po ostatniej wyplacie z grudnia.

sprawdz lepiej jaki nr konta podales do wyplaty

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
a niby co mialo być wypłacone 1 i 8 luty br, skoro masz zero na koncie po ostatniej wyplacie z grudnia.

sprawdz lepiej jaki nr konta podales do wyplaty

 

On przecież ukrył saldo, skąd wiesz ile ma na koncie? ;)

 

Skasuj zlecenie i stwórz nowe, czasami się zdarza że się coś zawiesza. Jeśli odpowiedź BOK nie rozwiązuje problemu idź na Facebooka na stronę Aftermarket.pl i tam poproś o pomoc. Dropped się obraziło na użytkowników Di.pl więc tu raczej niewiele załatwisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a niby co mialo być wypłacone 1 i 8 luty br, skoro masz zero na koncie po ostatniej wyplacie z grudnia.

sprawdz lepiej jaki nr konta podales do wyplaty

 

Przede wszystkim, jeśli na koncie nie ma odpowiedniego salda, to przy próbie zrobienia wypłaty wyskoczy: Brak wymaganej ilości środków na koncie!

Jesli zaś mamy odpowiednie saldo, to zostanie ono automatycznie pomniejszone o daną kwotę w memencie zlecenia wypłaty.

 

Tak więc "k-r-z-y-s-i-e-k" musiał mieć również środki na 2 kolejne wypłaty widoczne w panelu.

 

Ja też czekam na wypłatę od dobrych paru dni.

Mam wrażenie, że celowo wszystko tak się przedłuża, aby więcej osób korzystało z możliwości szybkich płatności...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście zwykłe przelewy ostatnio dochodzą później niż kiedyś - ale dziś przelew znalazł się na moim koncie 10 dnia roboczego tak jak mówi regulamin aftermarket - więc złego słowa nie mogę powiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście zwykłe przelewy ostatnio dochodzą później niż kiedyś - ale dziś przelew znalazł się na moim koncie 10 dnia roboczego tak jak mówi regulamin aftermarket - więc złego słowa nie mogę powiedzieć.

Marketing ;-) Zachęcają do szybkich wypłat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... przelew znalazł się na moim koncie 10 dnia roboczego tak jak mówi regulamin aftermarket - więc złego słowa nie mogę powiedzieć.

10 dni roboczych...

platforma handlowa w XXI wieku, ja na ten system nie dam dobrego słowa powiedzieć, zasłanianie się regulaminem jest uciekaniem od tematu. Zamiast szukać rozwiązań najłatwiej napisać, że jesteśmy w zgodzie z regulaminem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tematu. Zamiast szukać rozwiązań najłatwiej napisać, że jesteśmy w zgodzie z regulaminem.

Ja nikogo nie bronie ale sam tworze przeróżne serwisy i aplikacje internetowe i dzięki temu mogę spojrzeć z obu perspektyw a więc i obiektywnie, tak więc chciałem Ci powiedzieć że.. zacząłeś (powinieneś) żyć w zgodzie z regulaminem z momentem jego podpisania = rejestracji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nikogo nie bronie ale sam tworze przeróżne serwisy i aplikacje internetowe i dzięki temu mogę spojrzeć z obu perspektyw a więc i obiektywnie, tak więc chciałem Ci powiedzieć że.. zacząłeś (powinieneś) żyć w zgodzie z regulaminem z momentem jego podpisania = rejestracji. ;)

Każdy regulamin rozwija się z rozwojem serwisu, technologii. Od czasu tego zapisu pojawiły się nowe rozwiązania w sektorze szybkich przelewów.

Wystarczy poszukać i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Ale po co ... wszystko jest zgodne z regulaminem

 

Poza tym nie chodzi też o technologię wypłat, tylko często wypłaty zależą od tego czy akurat osoba zlecająca będzie akurat miała czas i ochotę zlecić wypłaty. Pełna dowolność, klienci mogą poczekać, mamy 10 dni roboczych.

Wszystko jest zgodne z regulaminem ...

 

Tylko niech później nikogo nie dziwi, że spada udział w rynku

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście zwykłe przelewy ostatnio dochodzą później niż kiedyś - ale dziś przelew znalazł się na moim koncie 10 dnia roboczego tak jak mówi regulamin aftermarket - więc złego słowa nie mogę powiedzieć.

Pisząc te słowa nie jestem super szczęśliwy że tak długo to trwało (może trochę że wkońcu jest kasa na koncie) -sugestie na support aftermarket wysłałem że na dzisiejsze czasy to zdecydowanie za długo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed wprowadzenim szybkich płatności wypłaty odbywały się 2 razy w tygodniu.

 

To co dzieje się teraz, to jakieś żarty...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed wprowadzenim szybkich płatności wypłaty odbywały się 2 razy w tygodniu.

 

To co dzieje się teraz, to jakieś żarty...

 

Zaraz po wprowadzeniu tej opcji wyrażałem swoje obawy, że tak się skończy:

 

Oby nie było tak jak z Pocztą Polską. Po wprowadzeniu szybkich przesyłek (listy priorytetowe), te "nie szybkie" były dostarczane kilka dni później niż przed zmianami. Automatycznie większość przesyłek była wysyłana priorytetem aby skrócić czas oczekiwania. Oby tutaj nie było tak samo. Sytuacja jest taka, że coś co powinno być normą wciska się jako dodatkową ekstra usługę jednocześnie nie dając żadnej rozsądnej alternatywy. Bocznymi drzwiami wprowadza się opłaty za coś co powinno być standardem - chodzi mi o Pocztę. Jak będzie z dropped.pl zobaczymy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka że za każdą nowość w AM, płacimy pogorszeniem funkcjonalności poprzednich wynalazków. Błyskawiczne wypłaty to taka Wańka-Wstańka...działa od przypadku do przypadku...(konto syna) I prawda jest taka że z każdą wprowadzoną nowością, robi się większy syf...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście zwykłe przelewy ostatnio dochodzą później niż kiedyś - ale dziś przelew znalazł się na moim koncie 10 dnia roboczego tak jak mówi regulamin aftermarket - więc złego słowa nie mogę powiedzieć.

Czy dzień zlecenia wypłaty również zaliczasz na poczet tych 10 dni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. Dzień zlecenia wypłaty był 27.01.2012(piątek) a kasa na koncie była 10.02.2012(piątek)

Edited by czwagier

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie. Dzień zlecenia wypłaty był 27.01.2012(piątek) a kasa na koncie była 10.02.2012(piątek)

znowu przeginają pałe...

 

jedną wypłate zleciłem 14.03.12r., drugą 16.03.12r. , mija 14 dzien(10 dzień roboczy), a obydwie wisza jako niezrealizowowane,

 

normalnie nie mozna na nich polegać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy może ktoś z załogi Aftermarket.pl odnieść się do tego?

 

Aftermarket.pl nie wypowiada się już na di.pl to bym na to nie liczył:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=13766...st&p=475824

 

W tamtym poście masz podany oficjalny link forum Aftermarket.pl czyli http://forum.aftermarket.pl forum na facebook-u. Jak tam napiszesz to łatwiej uzyskasz odpowiedź niż tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem odpowiedź:

 

Najmocniej przepraszamy za tą sytuację, przekazuję zapytanie w tej sprawie do działu księgowego. Pańska wypłata zostanie zrealizowana w najbliższym czasie. Kiedy tylko to nastąpi poinformuję Pana.

 

 

Pozdrawiam,

xxxx

Co tu jest do przekazywania? Oni sobie wybierają komu mają wypłacić, a komu nie?

 

Może stracili płynność?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś mija 10 dni roboczych i nic... ani odpowiedzi.

 

 

 

 

A na swoim forum AM piszą, że WSZYSTKIE wypłaty są realizowane do 10 dni roboczych.

 

Piszą widać nieprawdę.

Edited by sushi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×