Jump to content
k-r-z-y-s-i-e-k

wypłata z dropped.pl

Recommended Posts

Guest Anubis

Ja korzystałem i korzystam z możliwości debetowanie w AM (nie jednak na taką skalą jak niektórzy z forum) i uważam że to dobra funkcja. Niejednokrotnie robiłem zakupy za więcej niż mogę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niskie xxx wczoraj zlecone dziś już na moim koncie, natomiast niskie xxxx zlecone 9 kwietnia do dziś nie wyszło z AM :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wypłata zlecona 4 kwietnia, dziś na tickecie spore przeprosiny i pieniądze na koncie.

 

U mnie również dzisiaj dotarła wypłata z 4.04 i ticket z przeprosinami. Coś się najwyraźniej ruszyło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nadal czekam na wypłatę z 05.04, a więc dzień po Was. Z tego co widzę w panelu to nie została nawet zlecona. 19.04 czyli 10 dnia roboczego Pani Zuzanna na supporcie otrzymała zapewnienie, że pieniądze będą w piątek lub w poniedziałek, a tu minął kolejny tydzień... Na kolejne interwencje wraz z żądaniem rekompensaty brak odpowiedzi. Pieniądze potrzebowałem na wyjazd majowy, szkoda gadać... Czy ktoś z Was jeszcze czeka?

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie również dzisiaj dotarła wypłata z 4.04 i ticket z przeprosinami. Coś się najwyraźniej ruszyło.

 

czyli jeszcze 'tylko" 2 tygodnie i też powinienem dostać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, skoro koledzy otrzymuja WYPLATY, to juz wiem co stalo sie z moja WPLATA. Glupia sprawa, drobnostka wrecz. Tydzien temu mijal mi termin oplaty kilkunastu domen, ktore dla mnie przechwycono. Dokonalem wiec wplaty z karty platniczej, przy posrednictwie Skrilla. Smieszna wrecz kwota - 170 euro. Mocno zdziwiony bylem, ze wplata nie dotarla do Aftermarketu automatycznie. Tym bardziej, ze kilka dni wczesniej wplacalem jeszcze mniejsza kwote - 50 euro, i dotarla wlasciwie od razu. A ta na 170... no coz: nie dotarla automatycznie, nie dotarla po 15 minutach, ani po 15 godzinach. Nie dotarla do tej pory, mimo ze kilka godzin temu minal tydzien. Oczywiscie bylem tak naiwny, ze stwierdzilem ze to Skrill szwankuje, w zwiazku z czym przeslalem im wyrazy mojego niezadowolenia. Poniewaz u Skrilla tez maja klienta w glebokim powazaniu, i odpisuja jak im sie zachce, to wyslalem im kilka jobów. Skrill odpisal, ze wplata DOSZLA do AM, tylko jakby AM jej nie widzi. Pieniadze jednak dostal. Pytalem wiec AM, o co chodzi, i czy maja te pieniadze czy Skrill kreci. Rozmawialem juz z panem Jakubem, pania Zuza, panem Krzysztofem... (jeszcze nie rozmawialem z panem "noname'm"... ma pan ochote, panie Michale? ja tez pochodze z Lodzi, moze sie szybciej dogadamy). Jedyne co otrzymywalem, to przedluzenie okresu zaplaty za przechwycone dla mnie domeny, anulowanie naliczonych mi oplat karnych za nieoplacenie domen(sic!) i to tyle. Na ostatnie wiadomosci juz nie dostaje odpowiedzi. I tak wywnioskowalem, ze skoro Wy otrzymujecie wyplaty, to chyba moja wplata na to poszla. Napisalem wlasnie do Skrilla zadanie anulowania, skoro srodki nie dotarly na moje subkonto w AM, i niech oni sie martwia.

Zastanawiam sie, czy te reklamy telewizyjne nie naruszyly plynnosci AM. Szkoda byloby, bo mialem tam jakis wplyw na to, ze one powstaly, i bylaby to nie mala ironia losu, gdybym przez nie mial problem z finansami na AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy cokolwiek się zmieniło z czasem oczekiwania na wypłaty z Aftermarket ? Czy szybkie płatności działają cały czas ?

Chcę sprzedać domenę i w miarę szybko dostać kasę. Nie chcę się zablokować więc proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy cokolwiek się zmieniło z czasem oczekiwania na wypłaty z Aftermarket ? Czy szybkie płatności działają cały czas ?

Chcę sprzedać domenę i w miarę szybko dostać kasę. Nie chcę się zablokować więc proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy coś się w kwestii wypłat z Aftermarket zmieniło na plus ? Czy szybkie wypłaty działają cały czas ? Chcę sprzedać domenę przez AM ale potrzebuję w miarę szybko kasę więc wolę zapytać aby później nie mieć problemów.

 

Przepraszam za zdublowanie wątków. di.pl się wysypało (błędy bazy sql)

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

i nie zauwazyłem że odpowiedzi się zamieściły.

 

Błyskawiczne wypłaty od wczoraj działają :)

 

Wiadomo czy to już na stałe będą działały ? Oby od jutra znowu nie przestały działać.

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawajcie znać czy wasze wypłaty są terminowe. Bo już sam nie wiem co myśleć, czy to AM ma kłopoty, czy to wysyp negatywnych opinii użytkowników z liczbą postów mniejszą niż pięć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawajcie znać czy wasze wypłaty są terminowe. Bo już sam nie wiem co myśleć, czy to AM ma kłopoty, czy to wysyp negatywnych opinii użytkowników z liczbą postów mniejszą niż pięć.

 

Czekam 14 dni na wyplatęmarnych 100 zł a jeszcze kilka stów wisi. Az się boje ile będę czekał na MOJE pieniądze. Obawiam sie ze bedzie przeprowadzka do innego rejestratora. W AM jest coraz gorzej, wyglada na to ze Pleban zwinął manatki i porzucił firmę, która tonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś w ogóle otrzymuje wypłaty na czas? Bo w takiej sytuacji zaczynam wątpić w sens dalszego działania w AM. Tym bardziej, że od jakiegoś czasu nie widać zbytniej poprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam 14 dni na wyplatęmarnych 100 zł a jeszcze kilka stów wisi. Az się boje ile będę czekał na MOJE pieniądze. Obawiam sie ze bedzie przeprowadzka do innego rejestratora. W AM jest coraz gorzej, wyglada na to ze Pleban zwinął manatki i porzucił firmę, która tonie.

 

Nie znam człowieka osobiście ale znam z "opowieści" i to ze mają problem nie znaczy, że kradnie a tak wynika z Twojej wypowiedzi , chcesz zmienić zmieniaj, ja tak zrobiłem póki sytuacja się nie rozwiąże mimo to dalej przechwytuje i licytuje w dropped

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zdecydowaliśmy się na uporządkowanie tematów związanych z sytuacją finansową tego rejestratora. Dalsza dyskusja związana z sytuacją finansową dostępna jest tutaj:

 

http://di.pl/topic/8...ketpldroppedpl/

 

 

Oświadczenie właściciela AfterMarket.pl/Dropped.pl w sprawie sytuacji finansowej:

 

http://di.pl/topic/83836-wyplaty-i-sytuacja-finansowa-aftermarket/

 

Inne dotychczas rozwinięte wątki:

http://di.pl/topic/80030-wyplata-z-droppedpl/

http://di.pl/topic/84760-zglosilem-droppedpl-na-policje/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×