Jump to content
k-r-z-y-s-i-e-k

wypłata z dropped.pl

Recommended Posts

Może stracili płynność?
Z zapewnień wynika że płynność finansowa AM jest lepsza niż w latach ubiegłych. Może po prostu lubią trollować użytkowników? :P

 

Panie Michale, ja też miałem kilka wypłat realizowanych po trzech tygodniach, w pewnym momencie zmieniło się moje postrzeganie kota AM i wygląda on od teraz tak :P

kotam.jpg

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś mija 10 dni roboczych i nic... ani odpowiedzi.

 

A na swoim forum AM piszą, że WSZYSTKIE wypłaty są realizowane do 10 dni roboczych.

 

Piszą widać nieprawdę.

Dostałem dziś kasę (oczywiście w moim przypadku chodzi jak zwykle o niewielkie pieniądze) po 11 dniach od zlecenia wypłaty...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z zapewnień wynika że płynność finansowa AM jest lepsza niż w latach ubiegłych. Może po prostu lubią trollować użytkowników? :P

 

jutro mija mi 10 dzień roboczy i jak nie dostanę swoich pieniędzy to przenoszę się do innego rejestratora, bo nie lubię być trollowany :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem odpowiedź:

 

 

Co tu jest do przekazywania? Oni sobie wybierają komu mają wypłacić, a komu nie?

 

Może stracili płynność?

Uwielbiam powoływanie się na inne - niezależne działy/komórki firmy z którymi zwykły looser kontaktu bezpośredniego mieć nie może.

 

Znam to z praktyk W3 operatorów komórkowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależało mi na wypłacie, więc już 3 dni temu dopytywałem się, czy wszytko jest w porządku.

Dostałem odpowiedź że tak, że termin 10 dni roboczych jest dla nich obligatoryjny.

 

Teraz muszę do żony na pożyczki chodzić (a do 11'tego daleko)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

tą z 14 marca właśnie zrealizowali(może jutro dojdzie na konto), tą z 16 obiecali zrealizować jutro.

 

ciekawe czy takie przetrzymywanie kasy będzie standardem

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja czekam juz 11 dzien mimo ze pisze w regulaminie ze do 10 dni pieniadze wychodzą a daej jest stan oczekujacy. Jak dla mnie zenada wysylaja 10 dnia albo pozniej trzymaja kase jak najdluzej sie da . Ja przeniosłem się wlasnie do Premium i dam im w końcu szanse bo juz długo sie z tym nosiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest skandal ! Komuś się w dupach poprzewracało. Wczoraj napisałem do AM i spytałem czy wypłata moich pieniędzy będzie na czas czyli do dziś, otrzymałem następującą odpowiedź :

 

Witam,

Pańska wypłata zostanie zrealizowana najpóźniej w dniu jutrzejszym, czyli wtedy "wyjdzie" z naszego konta na Pańskie.

W razi dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Jakub xxxx

 

Dziś koło południa pieniądze dalej nie wyszły z konta, więc napisałem jeszcze raz i otrzymałem taką odpowiedź :

Witam,

Jest to związane z problemem w systemie płatności z którego korzystamy. W najbliższym czasie sprawa ta zostanie rozwiązana i Pana wypłata będzie zlecona. Przekazałam informację o tym do działu księgowego.

W razie pytań pozostaję do Pani dyspozycji.

Pozdrawiam,

Zuzanna xxxx

 

Oczywiście domeny moje przenoszę do Premium i wszystkim radze to samo.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście domeny moje przenoszę do Premium i wszystkim radze to samo.

Też bym tak zrobił gdyby nie ceny przedłużeń idn'ów, których mam sporo. Niestety w Premium 50% droższe.

 

A co do wypłaty, to się za szybko ucieszyłem. Wypłata niby od wczoraj wieczorem wisi jako zrealizowana, ale do dzisiaj nie ma jej na koncie.

Gdyby rzeczywiście wyszła dzisiaj rano z pierwszą sesją eliksiru, wieczorem byłaby na koncie, wiec ściem ciąg dalszy.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najwyższy czas zacząć się zwijać z AM. Niskie xxxx idzie do mnie 20 dzień,a do tego kłamią w żywe oczy.

 

W czwartek w panelu wypłata została odznaczona jako zrealizowana(po 15 dniach). Michał Pleban pochwalił się nawet tym na FB, pisząc że kase już pewnie mam na koncie.

A kasy jak nei było tak nie ma.

 

Zwykle kasa przychodziła z konta BPH, a przelewy krajowa idą max 1 dzień. Jeśli przelew zrealizowali w czwartek wieczorem, powinien być w piątek.

A jeśli go teraz nie ma, to znaczy że żadna wypłata nei została zrealizowana, a tylko w panelu AM wpisali "zrealizowana".

 

Jak tu się można nie w k...ić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najwyższy czas zacząć się zwijać z AM. Niskie xxxx idzie do mnie 20 dzień,a do tego kłamią w żywe oczy.

 

W czwartek w panelu wypłata została odznaczona jako zrealizowana(po 15 dniach). Michał Pleban pochwalił się nawet tym na FB, pisząc że kase już pewnie mam na koncie.

A kasy jak nei było tak nie ma.

 

Zwykle kasa przychodziła z konta BPH, a przelewy krajowa idą max 1 dzień. Jeśli przelew zrealizowali w czwartek wieczorem, powinien być w piątek.

A jeśli go teraz nie ma, to znaczy że żadna wypłata nei została zrealizowana, a tylko w panelu AM wpisali "zrealizowana".

 

Jak tu się można nie w k...ić.

 

Oni nie kłamią bo już nawet nie odpisują na ticket-y. U mnie to samo - w panelu jest, że zrealizowana a na konto nie przyszła. A czy ktoś dostał ostatnio jakiekolwiek pieniądze ? jeśli tak to po ilu dniach ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli system oznaczył wypłate jako wysłaną to na pewno takowa od nas wyszła. Jest najpierw wysyłana, sprawdzana czy wyszła i dopiero system oznacza to zielona ikonka.

 

Jezeli ktos nie dostal mimo zielonej strzalki przelewu - prosze o PW z informacja z jakiego konta itd a odeslemy tak szybko jak bedziemy mogli potwierdzenie przelewu.

 

Codziennie wychodzi od nas kilkadziesiąt przelewów do naszych klientów. Wszystkie w granicach do 10 dni roboczych - zaznaczam roboczych :-)

 

Tak jak juz pisalismy wczesniej - staramy wprowadzic sie inne rozwiazanie majace na celu wysylanie przelewow wczesniej - maksymalnie kilka dni oczekiwania od daty zlozenia - lecz na to potrzeba jeszcze troszke czasu :-)

 

Co do szybkich wyplat jestesmy uzaleznieni od firmy zewnetrznej jaka jest bluecash.pl - przez ktora to zlecamy przelewy - ostatnio maja ciagle problemy z obsluga banku BPH przez ktory mozemy doladowywac saldo konta - stad tez usluga nie raz bywa niedostepna.

 

Proszę rowniez o ID ticketow na ktore nie otrzymali Panstwo odpowiedzi - postaram się to wyjaśnić z działem Supportu - jezeli rzeczywiscie takowa sprawa miala miejsce.

 

Pozdrawiam :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
moglibyście sobie darować te uśmieszki, tu i na FB

 

Naprawde rozumiem ze dla niektorych termin 10dni moze byc nieakceptowalny, dlatego tez bedziemy w najblizszym czasie to zmieniali. Niestety wiekszosc firm z ktorymi wspolpracujemy termin 10dni to termin minimalny - w tym platnosci.pl ktory jest naszym glownym partnerem obslugujacym wplaty naszych klientow online :-)

 

 

Pozdrawiam

MM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli system oznaczył wypłate jako wysłaną to na pewno takowa od nas wyszła. Jest najpierw wysyłana, sprawdzana czy wyszła i dopiero system oznacza to zielona ikonka.

 

Jezeli ktos nie dostal mimo zielonej strzalki przelewu - prosze o PW z informacja z jakiego konta itd a odeslemy tak szybko jak bedziemy mogli potwierdzenie przelewu.

 

Codziennie wychodzi od nas kilkadziesiąt przelewów do naszych klientów. Wszystkie w granicach do 10 dni roboczych - zaznaczam roboczych :-)

 

Tak jak juz pisalismy wczesniej - staramy wprowadzic sie inne rozwiazanie majace na celu wysylanie przelewow wczesniej - maksymalnie kilka dni oczekiwania od daty zlozenia - lecz na to potrzeba jeszcze troszke czasu :-)

 

Co do szybkich wyplat jestesmy uzaleznieni od firmy zewnetrznej jaka jest bluecash.pl - przez ktora to zlecamy przelewy - ostatnio maja ciagle problemy z obsluga banku BPH przez ktory mozemy doladowywac saldo konta - stad tez usluga nie raz bywa niedostepna.

 

Proszę rowniez o ID ticketow na ktore nie otrzymali Panstwo odpowiedzi - postaram się to wyjaśnić z działem Supportu - jezeli rzeczywiscie takowa sprawa miala miejsce.

 

Pozdrawiam :-)

Nie jestem specjalistą od systemów bankowych, ale jeśli Pan/-i mówi że wypłata wyszła, to proszę o takie potwierdzenie.

Jak pisałem, przelew dopiero 11 dnia roboczego(15 dnia) został odznaczony jako zrealizowany. Było to w czwartek wieczorem(oczywiście nie było sie bez ponagleń), mimo to do teraz nie ma kasy na koncie.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprawde rozumiem ze dla niektorych termin 10dni moze byc nieakceptowalny, dlatego tez bedziemy w najblizszym czasie to zmieniali. Niestety wiekszosc firm z ktorymi wspolpracujemy termin 10dni to termin minimalny - w tym platnosci.pl ktory jest naszym glownym partnerem obslugujacym wplaty naszych klientow online :-)

 

 

Pozdrawiam

MM

 

mnie zastanawia jedna rzecz. Skoro jest regulamin AM to czemu nie będzie zapisu "po 10 dniach" a nie "do 10 dni" ? Następstwem tego jest okłamywanie klienta, w czwartek wysłałem ticket z pytaniem czy na pewno pieniądze wyjdą jutro - dostałem odp, że oczywiście. W piątek koło 15 napisałem ponownie - dostałem odp, że system padł. W niedziele wieczorem pieniądze wyszły niby z AM, operacja odznaczona jako zrealizowana, więc jednak można w dni wolne wysłać ? oczywiście nie doszły dziś. Więc czy to przypadkiem nie jest tylko taka ściema, żeby jeszcze bardziej wydłużyć czas oczekiwania ?

Zauważyłem, że AM robi wszystko by zniechęcić swoich klientów i nie tylko piszę tu o wypłatach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie zastanawia jedna rzecz. Skoro jest regulamin AM to czemu nie będzie zapisu "po 10 dniach" a nie "do 10 dni" ? Następstwem tego jest okłamywanie klienta, w czwartek wysłałem ticket z pytaniem czy na pewno pieniądze wyjdą jutro - dostałem odp, że oczywiście. W piątek koło 15 napisałem ponownie - dostałem odp, że system padł. W niedziele wieczorem pieniądze wyszły niby z AM, operacja odznaczona jako zrealizowana, więc jednak można w dni wolne wysłać ? oczywiście nie doszły dziś. Więc czy to przypadkiem nie jest tylko taka ściema, żeby jeszcze bardziej wydłużyć czas oczekiwania ?

Zauważyłem, że AM robi wszystko by zniechęcić swoich klientów i nie tylko piszę tu o wypłatach.

Pieniądze które mamy w panelu są wirtualne i gdyby wszyscy nagle wypłacili środki AM straciłby płynność. Chodzby dlatego nie działają szybkie przelewy.

Z tego samego powodu przetrzymują kasę, dzięki temu zawsze mają na kontach trochę gotówki, którą moga obracać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że źle się dzieje w państwie duńskim:( Jako stały klient mam nadzieję, że to tylko chwilowe kłopoty.

Pozdrawiam,

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja muszę się pochwalić, że dostałem swój przelew zlecony jakiś czas temu w terminie bez żadnych problemów więc nie rozumiem skąd te awantury? Niektórzy za punkt honoru wyznaczyli sobie chyba pisanie posty jeden za drugim po czym kopiowanie ich na FB oraz wklejanie gdzie to tylko jest możliwe. Na litość Boską czy Wy zdajecie sobie sprawę, że Wasze teorie spiskowe są niekiedy komiczne? Życzę w czasie Wielkanocy lepszego zdrowia psychicznego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja muszę się pochwalić, że dostałem swój przelew zlecony jakiś czas temu w terminie bez żadnych problemów więc nie rozumiem skąd te awantury? Niektórzy za punkt honoru wyznaczyli sobie chyba pisanie posty jeden za drugim po czym kopiowanie ich na FB oraz wklejanie gdzie to tylko jest możliwe. Na litość Boską czy Wy zdajecie sobie sprawę, że Wasze teorie spiskowe są niekiedy komiczne? Życzę w czasie Wielkanocy lepszego zdrowia psychicznego :)

Gdy 3 tygodnie będziesz czekał na przelew, zmienisz zdanie.

Od tygodnia suszę im głowę, wysyłam ticket'y, piszę na forum, a kasy jak nei było tak nei ma.

 

Fakterm jest że zleciłem wypłatę 14 marca, mam maile z AM że wszytko jest w porządku, później że muszą przekazać sprawę do działu księgowego, by w końcu ściemniać że kasa już została wysłana, itd.

 

Żeby ktoś kase dostał w terminie, inny kase musi dostać po miesiącu.

Widocznie dostałeś kase która była przeznaczona dla mnie, lub innych czekających na przelewy od 2-3 tygodni.

 

Pisząc o ludziach którzy nie mogą doprosić się swoich pieniędzy, "nie rozumiem skąd te awantury", wystawiasz sobie nienajlepszą opinie.

Jeśli nie dostaje na czas swoich należności, aby spłacić swoje zobowiązania muszę skorzystać z kredytu.

Ponosze więc koszty, których nikt mi nie zwróci.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdy 3 tygodnie będziesz czekał na przelew, zmienisz zdanie.

Od tygodnia suszę im głowę, wysyłam ticket'y, piszę na forum, a kasy jak nei było tak nei ma.

I sądzisz, że to coś przyspieszy - TAK? To forum jak ktoś wcześniej wspomniał nie jest już kanałem rozwiązywania problemów, a nawet z tego co pamiętam nigdy nie było.

 

Fakterm jest że zleciłem wypłatę 14 marca, mam maile z AM że wszytko jest w porządku, później że muszą przekazać sprawę do działu księgowego, by w końcu ściemniać że kasa już została wysłana, itd.

To są właśnie Twoje teorie spiskowe. Przecież nikt specjalnie Ci tych pieniędzy nie przetrzymuje.

 

Widocznie dostałeś kase która była przeznaczona dla mnie, lub innych czekających na przelewy od 2-3 tygodni.

Niby ja dostałem pieniądze, które były Twoje? Idź do psychiatry zafunduje Ci pierwszą wizytę.

 

Pisząc o ludziach którzy nie mogą doprosić się swoich pieniędzy, "nie rozumiem skąd te awantury", wystawiasz sobie nienajlepszą opinie.

Ty natomiast pisząc powinieneś zwracać uwagę na interpunkcje i literówki. Z tego co pamiętam masz na swoim koncie wiele "popisów" awanturniczych więc bądź łaskaw nie pouczać mnie co mam pisać i o kim tym bardziej, że cytat jest wyjęty z kontekstu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I sądzisz, że to coś przyspieszy - TAK? To forum jak ktoś wcześniej wspomniał nie jest już kanałem rozwiązywania problemów, a nawet z tego co pamiętam nigdy nie było.

a po co jest to forum? czyż nie do wymiany opinii? teraz ja czekam na wypłate 3 tygodnie, jutro będziesz czekał Ty.

 

To są właśnie Twoje teorie spiskowe. Przecież nikt specjalnie Ci tych pieniędzy nie przetrzymuje.

A kto napisał że specjalnie, oni ich po prostu nie mają;)

 

Niby ja dostałem pieniądze, które były Twoje? Idź do psychiatry zafunduje Ci pierwszą wizytę.

Mało domyślny jesteś. Przykład:

Zleciłem do wypłaty 3k, kilka dni później Ty do wypłaty zleciłeś 3k. AM potrzebuje 6k, ale ma na koncie jedynie 3.

Może więc wypłacić tylko jednemu. Wypłacają Tobie bo (do wyboru):

a) tak im się wylosowało

b ) jesteś starszym stażem, masz więcej domen(ważniejszy klient)

c) jesteś bardziej znany w "branży"

d) inne

 

Ty natomiast pisząc powinieneś zwracać uwagę na interpunkcje i literówki. Z tego co pamiętam masz na swoim koncie wiele "popisów" awanturniczych więc bądź łaskaw nie pouczać mnie co mam pisać i o kim tym bardziej, że cytat jest wyjęty z kontekstu.

Gdy nie ma argumentów, czepiamy się literówek, he???:)

 

Tak, jestem awanturniczy, średnio co drugi dzień dzwonię na infolinie AM żeby zbluzgać konsultantke(dla rozrywki, z nudy).

Poza tym, w zeszłym roku nie wysłałem do Michała Plebana widokówki z wakacji.

Któreś z w/w na pewno przyczyniło sie do tego, że kasa idzie do mnie już 19 dzień!!!!

 

Jeśli jesteś taki mądry, wspaniałomyślny i wyrozumiały, wytłumacz mi, dlaczego zlecone 3k 19'ty dzień idzie na moje konto?????

Działam na AM od 2 lat, zleciłem już sporo wypłat i zwykle dochodziły do tygodnia czasu. Tym razem idą 3 tygodnie, mimo że od tygodnia monituje.

Jaki może być powód, dlaczego pozwalają bym pisał o ich zaległościach, czyż nie lepiej byłoby wypłacić mi kase i mieć spokój????

Potrafisz odpowiedzieć na to pytanie???

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja muszę się pochwalić, że dostałem swój przelew zlecony jakiś czas temu w terminie bez żadnych problemów więc nie rozumiem skąd te awantury? Niektórzy za punkt honoru wyznaczyli sobie chyba pisanie posty jeden za drugim po czym kopiowanie ich na FB oraz wklejanie gdzie to tylko jest możliwe. Na litość Boską czy Wy zdajecie sobie sprawę, że Wasze teorie spiskowe są niekiedy komiczne? Życzę w czasie Wielkanocy lepszego zdrowia psychicznego :)

Wszedłem kilka razy na profil Aftermarket na FB i czytając tam Twoje posty za każdym razem zastanawiałem się gdzie oni takiego klakiera znaleźli. No, pomyślałem sobie, dobrze się dzieje że tam koncentrujesz swoją działalność, a nie np. na di.pl, ale teraz widzę że niestety sielanka się skończyła. ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszedłem kilka razy na profil Aftermarket na FB i czytając tam Twoje posty za każdym razem zastanawiałem się gdzie oni takiego klakiera znaleźli. No, pomyślałem sobie, dobrze się dzieje że tam koncentrujesz swoją działalność, a nie np. na di.pl, ale teraz widzę że niestety sielanka się skończyła. :)

Jeśli można to dodam, że czasem aż się zastanawiam jak AM może tolerować masowe obrażanie własnych fanów przez forumowego @Sainta... Saint jeśli jesteś administratorem ich profilu to wygłaszaj te opinie markując je firmą AM (wszyscy będą mogli łatwiej wyrobić sobie zdanie na temat firmy) a jeśli są to Twoje indywidualne przemyślenia to uszanuj fakt że profil FB służy do kontaktu klientów z firmą a nie z Tobą.

Edited by Patrycja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×